Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

AdisPaxus ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

29.08.2014 17:17
odpowiedz
AdisPaxus
10

Metro Redux. Multimedialne odsłony metra to zaraz obok Wiedźmina jedyne dzieła w branży elektronicznej rozrywki jakim udało się zrównać z moimi wyobrażeniami na temat danego uniwersum wykreowanego w oryginalnej, klasycznej formie, czyli jedynie na papierze. Jestem ogromnym fanem książek z tej serii. Miałem też okazje zapoznać się z pierwszą grą. Chociaż nie była ona doskonała pod względem technicznym oraz w sposobie prowadzenia fabuły to całkowicie broniła się swoim dusznym, mrocznym, post apokaliptycznym klimatem. Immersja w grze była niesamowita, kiedy Artiemowi zaczynało brakować powietrza sam miałem wrażenie duszności i musiałem brać głębsze oddechy przed monitorem. Ręczne ładowanie latarki, oświetlanie mapy zapalniczką czy monstra pokroju bibliotekarzy potrafili przysporzyć przyjemnych dla graczy nerwów. Wszystko to tworzy we mnie nieodpartą chęć zagłębienia się w Moskiewskie meto po raz kolejny, tym razem jednak w znacznie odświeżonej formie oraz w ostatnim świetle całkowicie dla mnie nowej historii.

03.08.2014 17:08
odpowiedz
AdisPaxus
10

Wszystkie cechy tego przepięknego komputera są naprawdę ważne. Skupię się jednak na jego wyglądzie i ergonomii. Można złożyć potężną maszyną i cieszyć się wszystkimi detalami w grach i jest to dobre rozwiązanie. Jednak posiadanie laptopa, który rozkłada na łopatki wszystkie inne silne komputery będąc zarazem szczupłym i z rewelacyjnie zaprojektowanym wyglądem to jest dopiero prawdziwa radość dla hardcorowego gracza. Dzięki swojej potężnej podstawie z drapieżnymi wywietrznikami, smukłej linii i dobrze wkomponowanych kanciastych fragmentach samo patrzenie na to urządzenie podczas gry potęguje satysfakcje z zabawy. Przywodzi on na myśl futurystyczne potężne narzędzia, które tak dobrze znamy z przeróżnych uwielbianych produkcji. Czyni go to tym bardziej interesującym dla wszystkich fanów elektronicznej rozrywki. Nie można zapominać, że jego konstrukcja umożliwia bardzo ważną cześć zabawy czyli po prostu wygodę.

03.05.2014 01:47
odpowiedz
AdisPaxus
10

Wydaje mi się, że autor trochę przesadził z pompatycznością tego artykułu. Jest kilka innych gier, które na pewno można nazwać równie wybitnymi. Ma jednak do tego prawo, nie myli się w żadnym aspekcie. Prosta ale świetna historia, genialne i różnorodne misje, a muzyka, grafika i styl tutaj zawarty tworzą niezapomniany klimat. Na dzisiejsze standardy cholernie trudna, ale motywacja do przejścia jej w całości jest ogromna. Jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Druga część to nie to samo, ale też nie ma się czego wstydzić. Może by tak wreszcie Mafia 3?

31.01.2014 18:30
😈
odpowiedz
AdisPaxus
10

Jeden z najciekawiej wykreowanych bohaterów gier komputerowych ostatnich lat, siekący mroczne bestie na proch w widowiskowy i często okrutny sposób w stylu jakim nie pohańbił by się nawet Dante. Przemierzając olbrzymi, gotycki, różnorodny, a zarazem spójny architektonicznie zamek będzie dążyć do ostatecznego pojedynku z synonimem i ucieleśnieniem samego zła, szatanem. Czy można wyobrazić sobie bardziej przerażający, mroczny i badasiarski pojedynek niż starcie Drakuli z szatanem? Nie? A więc czy można przegapić przygodę w tak perfekcyjnie dopracowanym i wykreowanym stylu? Odpowiedź znowu brzmi nie. Dlatego moim wyborem tego miesiąca zdecydowanie jest <fanfary> panie i panowie... Castlevania: Lords of Shadow 2

21.11.2013 00:26
odpowiedz
AdisPaxus
10

#GTAV na PC - AdisPaxus - 2.05.2014#

23.10.2013 17:10
odpowiedz
AdisPaxus
10

Przez ten, krótki czas w TVGRY.pl bardzo się wyrobiłeś Jordan :). Z kolesia, którego ciężko się słuchało na początku teraz jesteś gościem, który świetnie opowiada i przedstawia swoje materiały. Na prawdę z dużą frajdą się ciebie słucha
pozdrawiam.

31.07.2013 17:04
odpowiedz
AdisPaxus
10

XCOM, XCOM, XCOM. Taktyka i wysoki poziom trudności czyli to co potrzeba fanom strzelanek fabularnych chcących czegoś więcej niż bezmózgiego strzelania do popularnego dzisiaj mięsa armatniego. Do tego wszystkiego fenomenalny klimat lat 60: kapelusze, garnitury i piękne klasyczne auta świetnie nadające się na osłonę przed kosmicznym ostrzałem. Raczej nie będzie to gra przełomowa, nie zachęci do siebie całych milionów graczy, ale za to jestem pewien, że dzięki marce XCOM zdobędzie sporo fanów, a po drugim Bioshocku nie mam wątpliwości, że 2K Marin, potrafi sobie poradzić z gotowym już uniwersum i wzbogacić je. Ostatnim razem poradzili sobie z latami 60 fenomenalnie i chociaż teraz nie będą zamknięci w podwodnym mieście to liczę na hektolitry klimatu.

nannananaan Daddy Won't You Please Come Home tututt. Pozdro dla kumatych ;)

15.04.2013 22:49
odpowiedz
AdisPaxus
10
Image

Panorama Warszawy w wielowarstwowym ujęciu.

Moja steampunkowa wizja uchwycona NA PŁÓTNIE (100cm x 140cm)

farbami akrylowymi Z ELEMENTAMI MALARSTWA MATERII.

Choć zdjęcie nie oddaje pełni klimatu, po powiększeniu lepiej widoczne są niuanse tej techniki.

http://img197.imageshack.us/img197/2933/steampunkowawarszawa1.JPG

02.09.2012 20:53
odpowiedz
AdisPaxus
10

Borderlands 2 - spodziewam się, że będzie to gra dająca po prostu przeolbrzymi "fan". Nie mogę się doczekać ponownego wejścia na Pandorę w moim ulubionym post apokaliptycznym klimacie. Specyficzna grafika, specyficzny humor, specyficzne połączenie FPSa z domieszką RPG i specyficzny gameplay. To jest to co czyni tą grę spec... wyjątkową :)

31.08.2012 23:25
odpowiedz
AdisPaxus
10

Kiedy miałem bodajże 8 lat dostałem Raymana 2, na samiuteńkim początku trzeba było przeskoczyć przez nie lada przepaść i w żaden sposób mi to nie wychodziło. Jako biedne dziecko nie mogłem nacieszyć się grą która zatrzymywała mnie już na samym początku. Frustracja była nieziemska.

29.07.2012 18:32
odpowiedz
AdisPaxus
10

Dla mnie wszystkie czarne charaktery z Wiedźminów są genialne: Letho, Jorvet, Magister,Jakub the Aldersberg, Azar. Wszyscy mają złożoną osobowość i własne powody do czynienia zła. To powinna być kolejna kategoria w glutoplazmach :)