Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

KafarPL ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

27.05.2013 21:33
odpowiedz
KafarPL
4

Dobry przeglad, usmialem sie razem z Wami :D Widze, ze jednak stary klimat tvgry nie wymarl tak do konca.

01.01.2013 18:40
odpowiedz
KafarPL
4

Uzyjcie mozgu. Material jest o rozczarowaniach roku, a wy zarzucacie autorowi, ze nie wymienil w nim UDANYCH produkcji. Przeczytajcie jeszcze raz swoje komentarze, potem obejrzyjcie material, potem jeszcze raz komentarze, jeszcze raz material i jak dalej nie wiecie o czym mowie to przykre to jest. Po drugie, wymienione rozczarowania to wybor autora, a kazde z zostalo poparte sensownymi argumentami w przeciwienstwie do waszego "wg mnie gra fajna, tylko Yuen ma kij w tylku...".

27.11.2010 01:38
odpowiedz
KafarPL
4

Ej no smiejecie sie, ale Music Master Chopin to bedzie system seller... dla swojego targetu.

20.09.2010 18:32
odpowiedz
KafarPL
4

samaz, ale paliwa się już nie napełnia podczas wyścigu. Znajomość toru jest ważna? A po co, skoro i tak można jechać z linią. Ogólnie gramy fajne, ale widać, że żadna symulacja to to nie jest.

19.09.2010 19:39
odpowiedz
KafarPL
4

Niestety słabe gramy. Trochę mało pokazaliście, nie wspomnieliście np. o nieuznawanych bramkach, wprowadzeniu hip checku (trzeba wcisnąć prawą gałkę), o nowych zwodach jak już mówiliście to mogliście je chociaż pokazać. Nie wiem, czy oglądacie NHL, ale tam kije łamią się najczęściej właśnie przy strzałach (bo przecież nie uderza się idealnie w krążek, ale też w lód). Jakbyście umieli grać (przynajmniej Krzysiek :P) to bylibyście w stanie pokazać o wiele więcej, a tak tylko oddajecie krążek bramkarzowi. W sam na sam trzeba kiwać a nie od razu strzelać i to w dodatku ze slapshota hehe :) Aha i kluczową rolę odgrywa celowanie lewą gałką, bez tego będziecie ciągle walić w bramkarza. Wygląda to jakbyście nie grali w NHL więcej niż 10h, no przynajmniej Krzysiek :P