Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

RadioActive ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

23.02.2012 21:26
odpowiedz
RadioActive
6

Już wcześniej zdarzyło mi się nie zgadzać z waszymi opiniami, ale po raz pierwszy zaczynam się zastanawiać ile wam zapłacono za tak pochlebne opinie. Rozumiem, że można polubić tę stylistykę i formę, ale wydaje mi się, że delikatnie przesadzacie. Idąc dalej "jeśli przyjmiesz grę jako interaktywny film" (cytat niedokładny), ostatecznie sprzedają to jako grę i jednak są do tego inne wymagania. Filmiki, które są uatrakcyjnione quick time eventami zupełnie niepotrzebnymi, bo gra toczy się swoją drogą. Polubiłem Heavy Rain, ale wasze porównania nie są adekwatne, bo gra była znacznie "głębsza".
Dobra, rozpisałem się i nikt tego już nie będzie czytał. XD
Podsumowując- 200 zł za film? Naprawdę, film...

23.05.2011 16:48
odpowiedz
RadioActive
6

Gra mnie nie pociąga. Póki co. Chciałbym jednak zauważyć, że Łukasz wyrobił się w prezentacji gier. Na początku byłem przeciwny robieniu filmów przez niego, ale muszę przyznać, że robi to dużo, dużo lepiej. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że lepiej od Dela. ;) Teraz mnie zlinczujcie.

06.05.2011 10:41
odpowiedz
RadioActive
6

Oho. Bioware spękał przed Skyrim'em i naszym rodzimym Wiedźminem. ;d

11.12.2010 16:40
odpowiedz
RadioActive
6

Materiał ciekawy dla fanów WoW'a. Nie ma co się czepiać. Ja, choć w WoWa nie grałem i nie gram- obejrzałem i zaznaczę, że nie jest taki zły. ;)

Cthulhu fhtagn!

11.12.2010 16:12
odpowiedz
RadioActive
6

Przegląd tygodnia? Czyżby?

25.11.2010 14:26
odpowiedz
RadioActive
6

Widać, że wydawcy wiedźmina starają się dbać o to, żeby ich produkcja nie schodziła z ust. Bardzo dobrze. :) Przynajmniej ja to odbieram jako pewien sposób na kampanię reklamową. Gra ma debiut za pół roku, a od kilku tygodni ciągle się pojawiają o niej nowe wiadomości. Także u was. ;)
Poza tym... czekam na TES! Następca Obliviona musi być epicki.

19.11.2010 21:24
odpowiedz
RadioActive
6

Moim zdaniem, większość z Was przesadza. Grafika jest, jak zaznaczono na filmie, na dobrym poziomie, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że w połączeniu z dobrze dobraną muzyką, miejscami gra jest nad wyraz klimatyczna. Na plus ma się także liczba zadań. Nawet tych pobocznych nie potraktowano po macoszemu i trzymają poziom, a przynajmniej w porównaniu do dzisiejszych gier tego typu. Walczy się lekko i przyjemnie, co dla mnie jest plusem. Kilka umiejętności i dobre, szybkie ich używanie przez bohatera jest wygodne. Animacja może lekko kulejąca, ale popatrzmy na to co się dzieje w Drakensangu? Nie jest tak źle. Bardzo podoba mi się używanie magii i nie są, żeby sam system, czy animacja, były takie najgorsze. To na razie tyle. Dziękuję, dobranoc.

28.10.2010 22:51
odpowiedz
RadioActive
6

Uniżenie proszę o nieco informacji co do części gry już po objęciu władzy w królestwie. Mam nadzieję, że wy wszechmocni zwrócicie uwagę na prośbę prostego człowieka.
Co się tyczy gry- zamierzam kupić, kiedy tylko wyjdzie na pecety.

22.10.2010 22:31
odpowiedz
RadioActive
6

Chłopaki, wspominacie, że tyle premier jest, a przegląd nieco monotematyczny. Rozumiem, że motywem przewodnim miał być DJHero, ale poza tym było niewiele ciekawostek. Pozdrawiam. ;)

20.10.2010 16:09
odpowiedz
RadioActive
6

Podoba się. Proszę o kontynuację. :) Pozdrawiam.

12.09.2010 14:22
odpowiedz
RadioActive
6

Nie chce nikogo obrazic, ale do pracy spikera, czy tez innej funcji, gdzie wazna jest prawidlowa wymowa, przyjety zostal pan z wada wymowy. Tresc merytoryczna jest zadowalajaca, ale czy na pewno chcemy sluchac takich drobnych mrukniec? Zapewne nie tylko mnie to irytuje.