Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

kamicki ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

24.03.2019 20:19
kamicki
6

Gerr, różnica jest taka, że Epic aktywnie przekupuje studia aby wydawały gry ekskluzywnie w ich sklepie. Jeśli gra wymaga Steama to jest to wyłącznie decyzja producenta/wydawcy gry.
Poza tym każdy wydawca gry na steamie może wygenerować nieograniczoną liczbę kodów do sprzedania innymi kanałami lub rozdania, dzięki czemu możesz kupić taniej gdzie indziej.

post wyedytowany przez kamicki 2019-03-24 20:19:44
12.05.2014 11:52
odpowiedz
kamicki
6

[14] akurat tutaj nie ma żadnego kwiatka, filtrowanie tekstur polegało na wygładzaniu krawędzi pomiędzy różnokolorowymi pikselami tekstury w przypadku gdy obszar ekranu na którym wyświatlana była tekstura ma większą od niej rozdzielczość. Tak więc, owszem, chodziło o to, żeby ekran nie wypełnił się dużymi kwadratami (pikselami tekstury) przy oglądaniu ścian (i innych obiektów) z bliska.

12.05.2014 11:29
odpowiedz
kamicki
6

W jednym z wczesnych materiałów filmowych nt. gry (nie przytoczę linka niestety), w którym twórcy wypowiadali się o grze, jeden z (chyba) projektantów dosyć sugestywnym tonem powiedział o tym, że w tej części Geralt spotka się ze swym "przeznaczeniem" (jakoś tak) - padło to przy temacie Geralta porzucającego tematy polityczne na rzecz rodziny i przyjaciół.
Według mnie to zdecydowanie potwierdza pojawienie się Ciri i to w roli głównej (tak jak powinno być).
BTW brak jakiejkolwiek wzmianki o Ciri z ust najbliższych przyjaciół Geralta w obu częściach gry było dla mnie ogromnym rozczarowaniem i najgorszym znakiem braku spójności z sagą.

15.02.2012 20:56
odpowiedz
kamicki
6

[228]
W tej chwili w GW1 jest sporo ludzi, ale podejrzewam, że po wydaniu dwójki duża część przestanie grać.
Mimo to, wiele zawartości można poznać samemu.
Jeśli chcesz pograć dla fabuły to polecam kupić, bo warto, ale trzeba się liczyć z tym, że teraz ciężko znaleźć nowych graczy chcących spokojnie przechodzić fabułę i trzeba często robić to samemu (z botami) - mnie to osobiście nie przeszkadza (sam gram od paru miesięcy). Jest za to masa graczy doświadczonych, którzy pomogą Ci przejść wszystko - z tym, że może to popsuć odkrywanie gry.
Jeśli chodzi o endgame PvE i PvP to jest w tej chwili sporo graczy, ale nie wiem jak będzie po wydaniu GW2.
Ogółem polecam grę bo niedroga: pełna trylogia za 70 zł na allegro; a oferuje masę contentu.

08.07.2010 23:18
odpowiedz
kamicki
6

Dziwne podejście: wprowadzają abonament to niech oferują coś w zamian.
Słanie w komentarzach w stronę kolesia różnych wyzwisk to jest już szczyt dziwactwa i prostactwa - albo udawanie głupiego.
Jeśli firma tworzy i wydaje grę to może sobie zażądać jakiejkolwiek zapłaty za różne usługi w niej zawarte (oczywiście zanim trafi ona do sklepów a nie gdy już zostanie przez kogoś zakupiona).
Gdyby nie producent to gry by w ogóle nie było, więc jak można mieć pretensje do niego, że ustala sobie zapłatę.

W tej chwili płaci się jedną kwotę za grę i mamy singla oraz multi. Wiele ludzi kupuje grę dla singla (tak mi się wydaje), więc po wprowadzeniu abonamentu najprawdopodobniej mniej ludzi kupi w ogóle grę (przynajmniej ci, którzy kupią ją dla singla), a część z nich zacznie opłacać abonament, żeby pograć w multi - uzyskanie większych zysków niż przy braku abonamentu jest w takim razie realne. Ale nie jest to pewne.

A jeśli niektórzy komentatorzy tutaj mają rację to znaczy, że prawie nikt takiej gry nie kupi ze względu na zdzierstwo, firma się przejedzie na pomyśle i zrezygnuje z płatnego abonamentu (raczej stać ją na taką pomyłkę) - więc nie wiem po co to całe zamieszanie.

19.10.2009 08:26
odpowiedz
kamicki
6

jak patrzę na grafikę to wydaje mi się, że ta 8800 w wymaganiach to jakiś żart

07.10.2009 15:41
odpowiedz
kamicki
6

[84], nie zgodzę się, rosyjska wersja fajnie zrobiona, scena "humorystyczna" wręcz zaraz po polskiej najlepsza (wnioskuję tylko z tego filmiku), ani trochę pijacki, tak się chyba już niektórym kojarzy akcent wschodniosłowiański.

14.09.2009 00:19
odpowiedz
kamicki
6

mam golmaxa, kupiłem dla pełnego dostępu do recenzji