Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Darek9919 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

02.01.2019 00:33
odpowiedz
Darek9919
3

Mocno ranny upadłem na podłogę. Oblał mnie zimny pot, a wszystkie moje zmysły uległy wyostrzeniu. Czułem niebezpieczeństwo, tak jak odór zgnilizny czyhającej za rogiem, jednocześnie zdając sobie sprawę, że muszę stawić mu czoła. Nie mam wyjścia to moja jedyna szansa - pomyślałem. Nie mogę pozwolić by moje lęki wpłynęły na racjonalny osąd sytuacji w której się znajduję. Znam swoje możliwości, jeżeli odpowiednio wykorzystam to co posiadam – przeżyję. Problem w tym, że nie posiadam wiele. Mój stan jest opłakany, a poza szaleńczą determinacją w kurtce mam tylko nóż i broń w której znajdują się dwa naboje. Ledwo udało mi się uciec, a znów muszę ruszać, by znaleźć środki, które umożliwią ucieczkę z tego piekła. Tylko, gdzie one się znajdują? W głównym biurze na pierwszym piętrze, pokoju przesłuchań, pokoju informacyjnym? Którą drogę obrać, by zwiększyć prawdopodobieństwo przeżycia? W mojej głowie pojawiało się pytanie za pytaniem, do momentu w którym usłyszałem odgłosy nadchodzących kroków. Zbliżali się do mnie, a ja nie zamierzałem czekać na śmierć. Chwiejąc się na nogach wyszedłem na korytarz i oddałem pierwszy strzał. Kula przeszła na wylot przez oczodół, a ja nie zatrzymując się ani na chwilę podążałem dalej, wiedząc że każdy postój skończy się moją agonią. Było ich zbyt wielu, żebym mógł wyjść zwycięsko z tej batalii, dlatego cały czas skręcałem tak, by jak najefektywniej ich ominąć. Chyba ich zgubiłem – pomyślałem oddychając z ulgą, gdy nagle znikąd pojawił się jeden z nich i powalił mnie na ziemię. Spanikowany oddałem mój ostatni strzał. Chybiłem. Zamiast krytycznego strzału w głowę trafiłem w klatkę piersiową, jednak to wystarczyło, żeby siła odrzutu dała mi parę sekund na wejście do kolejnego pomieszczenia. Zamknąłem za sobą drzwi myśląc, że wydaję swoje ostatnie tchnienie, lecz naprzeciw mnie zauważyłem biurko na którym znajdowała się roślina, chemikalia i stara maszyna do pisania. Uśmiechnąłem się w duchu – a więc apteczka i zapis gry – pomyślałem. Amunicja się jakoś znajdzie, ważne że dostałem kolejną szansę od losu.

Tak zapamiętałem kultowy tytuł Resident Evil 2.

03.07.2018 00:23
odpowiedz
3 odpowiedzi
Darek9919
3

Żałuję, że zacząłem typować przed rozpoczęciem mundialu przez co zrobiłem bardzo głupie błędy, tak miałbym 44 punkty i był pierwszy w klasyfikacji na dzień dzisiejszy, a tak wtopiłem na pewniakach typu Polska - Kolumbia czy Chorwacja - Nigeria. Jestem ciekawy kto wygra i ile będzie miał punktów =)

02.05.2018 23:50
odpowiedz
Darek9919
3

Chciałbym wygrać Detroit: Become human, bo lubię możliwość wyboru i różnorodność zakończeń, dodatkowym plusem jest futurystyczny klimat, który na pewno zmiażdży umysł każdemu grającemu.