Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

red1222 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

24.10.2013 21:50
😁
odpowiedz
red1222
30

Haha :D dobre...A widzieliście informacje z najbardziej sprawdzonego dziennikarskiego źródła w Polsce i wszechświecie-Onetu? :D Tam było podane i7,8 albo 16 GB RAM (teraz dokładnie nie pamiętam) i GTX780 :D nic tylko wierzyć Onetowym informacjom :DD

06.07.2013 16:29
👍
odpowiedz
red1222
30

I to mi się podoba-twórcy Guild Wars nie próbują na siłę zerżnąć z ludzi kasy! :)

A co do tego,że koledze udało się zdobyć świetne eq w pięć minut po wbiciu 80 lvla-no to gratuluję,pewnie musiałeś na to wydać sporo realnej gotówki...nie wierzę,że udało ci się odkryć całą mapę,pobawić się na Fractals of The Mists,pochodzić po dungach i zdobyć dostępne tam sety,broń i Sigil'e,bez których nie ma możliwości wymaksowania postaci.Pewnie miałeś też legendarną broń...przecież 1,5k golda w GW można zdobyć w 5 minut po wbiciu 80 levela(co najwyżej na Allegro).Nie mówiąc o akcesoriach,ringach,amulecie itp.

W GW cały czas pojawia się coś nowego-jak pewnie niektórzy słyszeli co 2 tygodnie będą wchodziły nowe eventy,które wprowadzają stale nowe atrakcje,co wielu ludziom mimo wszystko(mam na myśli falę hejtu,który poszedł na GW po wyjściu,czy fanboy'ów WoWa i Tibii)stale trzyma przy tej produkcji.WoW może i jest świetny,posiada po tylu latach od wyjścia ogromny content,ale uwierzcie mi w GW też jest co robić i ma ono dużo przyjemniejszy(przynajmniej dla mnie)system walki niż Warcraft.Inne MMO odrzucały mnie po wbiciu maks.50 levela...

BTW.Coraz bardziej bawi mnie to co widzę po wyjściu nowych gier MMO-mam tutaj na myśli ostatnio wypuszczone,dosyć głośnie F2P jakimi są Path of Exile i Neverwinter-wchodząc pierwszy raz na Open Betę PoE lała się fala nienawiści między graczami Diablo III i PoE,zaś po wyjściu Neverwinter przy rozkoszowaniu się produkcją przed odkryciem przez graczy sterty glitchów itp. bugów(podczas Closed Beta) kilku panów prowadziło rozmowę o MMO,kiedy pewien osobnik napisał coś takiego jak:"Neverwinter is nice,but I still think that GW2 is better" zaczęły się wjazdy na obie gry,a później zostały wmieszane w to jeszcze WoW,Runes of Magic,TERA i kilka innych gier.

18.04.2013 21:12
👎
odpowiedz
red1222
30

Jak już się za coś bierze pieniądze,to chyba powinno się to robić w sposób przynajmniej dostateczny...
A tutaj po 1 player,który pokazuje,że filmik jest załadowany o (na oko) minutę do przodu,który zacina się co 10 sekund oglądania.
Po 2 beznadziejny recenzent,tak sztuczny jak laminat...Czytanie z kartki podczas robienia filmików to raczej przywilej dla YouTuber'ów i to raczej tych mało znanych.Jak dotąd ten gość to najgorszy z "dziennikarzy" tvgry...
Gonciarz świetnie się wypowiadał-aż się chciało słuchać,Del jak się nie zapowietrza też jest OK,Kacper przynajmniej nie czyta z kartki i da się go słuchać,już nie mówiąc o Mariuszu,który niestety musiał odejść z redakcji z powodów zdrowotnych i o Koniu,którego filmików niestety za wiele już nie ma,a czekam na nie z utęsknieniem ;),a także o Hedzie,który jest niezastąpiony w sypaniu sucharów,ale lubię jego humor ^^ i przynajmniej przekazuje on w jasny sposób wartościowe informacje...
Jak tylko zobaczę nazwisko tego Pana przy filmiku,raczej zrezygnuję z jego oglądania,choćby była to jedyna recenzja na świecie.

A,zapomniałem o jednej sprawie:Jak już się czyta z kartki,to przynajmniej należałoby pomyśleć co się pisze,a tutaj najwidoczniej albo "Pan redaktor" miał 3 z polskiego i starał się na siłę powiedzieć coś mądrego,albo pisał mu to ktoś z podstawówki,bo jeszcze nie słyszałem,żeby któryś z chłopaków z tvgry sam sobie zaprzeczał w jednym zdaniu...
To jaka w końcu wg. Ciebie jest ta grafika?Dobra czy zła?Bo już sam nie wiem co mam o tym myśleć.Recenzent jak już podchodzi do recenzowania gry,to chyba powinien mieć już wyrobione zdanie na temat produktu,bo ukierunkowuje on potencjalnego konsumenta.

I zanim zacznie się mnie czepiać,że to nie jest typowa recenzja,jak np. to co zrobił Del z nowego "Tumb Rajda" to niech wyjaśni mi co to jest,bo nie jest to normalny "GRAMY!" jakie ukazuje się na tvgry "z rąk" innych członków redakcji.

P.S. ODDAJCIE YUENA!!!

27.03.2013 20:42
red1222
30

Jeżeli użyją tego samego systemu rzucania czarów,co w singlowej Magicka'e,to to będzie pierwsza MOBA w jaką zagram...no nic,pozostaje tylko czekać na klucz do bety ;)

27.03.2013 20:34
👎
odpowiedz
red1222
30

Gimbolandia rusza na oblężenie sklepu ze skórkami broni...
Activision zrobi wszystko,żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z ślepo zapatrzonych w "doskonałość" CoDa graczy.Ale skoro sprawdza się plan z odgrzewaniem co roku kotleta i lekką modyfikacją silnika(żeby przypadkiem nie musieli wydać kasy na nowy)."Payvision" niszczy rynek gier FPS(szczególnie w trybie SP,w którym niedługo nie trzeba będzie nawet strzelać,bo skrypty zrobią wszystko za gracza)a najgorsze jest to,że ciągnie na dno także Blizzarda,bo nie wierzę,że RMAH i 15% od wszystkiego to w 100% pomysł Niebieskich...Chociaż z tego co widzę,to D3 to naprawdę beta wersji konsolowej -.-

A znając życie,jak nie będą się sprzedawać tak jak dusigrosze przewidują to do skórki dodadzą zwiększony damage albo zaczną sprzedawać postacie ze zwiększonymi odpornościami,jak np. w WolfTeam'ie,który o dziwo trzyma się bardzo dobrze.

W tym temacie Acti coraz bliżej do Aeria Games i GameForge...juz niedługo będą mogli podać sobie ręce...

27.03.2013 20:29
😐
odpowiedz
red1222
30

@up Takie pier****nie...nie wprowadzą Ci opłat za coś za co zaplaciłeś i jest już Twoje...

Moim zdaniem granie w chmurze nie jest dobre...ludzie zamiast płacić za gry zapłacą miesięczny abonament firmom umożliwiającym granie w chmurze,na którym wydaje mi się,że wydawca i developer nie zarobi tyle co przy sprzedaży gry w wersji elektronicznej(o boxach nie mówię,bo to dodatkowe koszta),bo kto chciałby dzielić się większością swoich zysków z innymi?Zaczną się problemy z finansami w różnych firmach i będzie płacz,że gry drogie i że firmy zajmujące się grami (jak ostatnio THQ) muszą zostać rozwiązane...

12.03.2013 19:20
👎
odpowiedz
red1222
30

Jak ktoś lubi jak go oczy bolą,to polecam...Z taką grafiką i ograniczeniami w tworzeniu postaci to ta gra mogłaby pojawić się na telefonach.

22.02.2013 18:43
😍
red1222
30

Niech oni się lepiej za balans wezmą...

16.02.2013 20:43
odpowiedz
red1222
30

@rdzawy Ja bym się najpierw sprawdzić co oznacza termin "duel"...Wikipedia informuje,że :"A duel is an arranged engagement in combat between two individuals, with matched weapons in accordance with agreed-upon rules."
Poza tym nawet duel,to swojego rodzaju PvP.Ale zgodzić się trzeba,że to nie jest to co Blizzard nam obiecał,czyli Team Death Match.

A na stronie Blizzarda napisane jest,że "Obecnie w potyczkach może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy w trybie „każdy na każdego”, co oznacza, że możecie skrzyżować miecze ze znajomymi w pojedynkach jeden na jednego lub walczyć z trzema albo czterema graczami na raz.
W strefie potyczek śmierć nie jest ostateczna (nawet w przypadku postaci hardkorowych). Nie można też tam uszkodzić ekwipunku."

@Mitsukai Mam zarówno spację jak i enter.Nikt Cię nie zmusza do czytania moich komentarzy,a Twoje przycinki też nie są nikomu potrzebne.

13.02.2013 19:36
😍
odpowiedz
red1222
30

Yuen,że niby eq dla Wizza jest drogie? o.O

@Mandra Patchu 1.1 który wyjdzie...??? Na pewno nie prędko...śmiech na sali,żeby tak wielka firma jak Blizzard nie potrafiła w miesiąc po premierze dodać kilku aren itp. Poza tym te "duele" lub jakkolwiek to chcecie nazwać to zapychacz od developerów,żeby w końcu zamknąć jojczących fanów i przyciągnąć trochę ludzi,którzy porzucili Diablo.Walczyłem już z kilkoma osobami swoją pożal się Boże "Łowczynią Demonów"(130k dps,ok.600 resów,48k hp) i każda walka,nawet z barbarzyńcą kończyła się tak,że potyczkę wygrywał ten,kto uderzył pierwszy.Poza tym,że ten "wielki patch",który dodał nowe receptury na itemy przypisane do konta i Monster Power w grach publicznych(to na plus) oraz nowe gemy których używała będzie tylko arystokracja(lub ci co kupią złoto np. na Allegro),ponieważ koszt np. nowego szmaragdu to 3xPromienisty Gwiaździsty Szmaragd(ok. 80 mln golda)+ kolejne 20 milionów na produkcję to daje (!)100 milionów złota,nie dodaje nic czego nie można by wprowadzić w patchu zrobionym w 2 tygodnie przez niewielki zespół ludzi.Dodatkowo patch ten był wydany ok. miesiąc od zapowiedzi,więc musieli go zacząć robić dużo wcześniej.Teraz pomyślcie jak długo będą trwały testy tego SUPER-PvP(który już przeszedł do historii,mimo że się jeszcze nie ukazał)patcha.Poczekamy do maja,grudnia(a może do 2014 roku?) ?
Mimo,że gra mi się całkiem przyjemnie,to muszę powiedzieć,że D3 to niestety najwyraźniej skok na kasę...powiem w tajemnicy(tylko nikomu ani mru,mru),że wydaje mi się to być spowodowane naciskiem ze strony najbardziej łakomego dystrybutora gier ever-Activision.Opłata za wystawienie aukcji na RMAH a później jeszcze 15% od sprzedanego itemu?Lekka przesada.Może niedługo wprowadzą jeszcze abonament jak w WoW'ie?.Jeżeli Diablo nie zmieni się diametralnie w ciągu kilku kolejnych miesięcy lub przynajmniej po wyjściu dodatku(którego sprzedaż,jeżeli twórcy nie obiecają złotych gór,nie dogoni nigdy podstawki)się nie zmieni,to raczej nie liczyłbym na nowych graczy,a raczej przepowiadam odejście tych którzy jednak wciąż walczą z siłami zła bez użycia botów itp.

07.02.2013 00:06
odpowiedz
red1222
30

Tak odnośnie p.Bogusława :) Grał ktoś z was w Arctic Combat? To taka kopia Combat Arms wypuszczona przez Webzen.Ostatnio grając vs. AI trafiłem na bota(100% bot) który nazwany był właśnie Bogusław Linda :)

04.12.2012 20:58
😍
odpowiedz
red1222
30

@Andre25

Podziwiam twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem -.-
Cała paczka kosztuje 15 Euro...nie tylko CoJ...

23.06.2012 22:40
😍
odpowiedz
red1222
30

@Cenreno
Pozwolę sobie napisać że chyba kpisz...W CDA do dzisiaj nie bylo nawet Diablo I.

28.05.2012 21:16
😍
odpowiedz
red1222
30

Taaa...wszystko ok,tylko dlaczego ta gra wygląda coraz bardziej jak Diablo III? Zobaczcie ewolucję HUDa...na początku wyglądał całkiem inaczej,a teraz wygląda jakby go wycięli z D3,trochę poszerzyli i nadali cukierkowości.

28.05.2012 20:59
👍
odpowiedz
red1222
30

Jest Koniu,jest impreza! :D Super materiał!

03.05.2012 18:24
😜
odpowiedz
red1222
30

Panie redaktorze...śmiem twierdzić,że jednak są opcje związane z wybieraniem pory,w której bohater ma wstać!Ten kwadracik w prawym dolnym rogu służy do przewijania kwestii dialogowych,wystarczy więc poszukać tylko na jakiej wysokości znajdują się owe opcje ;)

01.04.2012 01:35
👍
odpowiedz
red1222
30

Właśnie zasłoniłem sobie pół monitora szmatą,zacząłem śpiewać "Dead Island,Dead Island" i z rozpędu usunąłem historię w przeglądarce :D
BTW:Finally Koniu is back! ;DD
P.S.W końcu jakiś fajny program :)

29.03.2012 20:44
👎
odpowiedz
red1222
30

Oddajcie Konia!!!Ten nowy tak niemiłosiernie zamula,że nie chce mi się oglądać jego filmików,ani Yuenowi,ani Koniowi do pięt nie dorasta ;/

14.03.2012 15:14
👍
odpowiedz
red1222
30

Jak myślicie-Zakończenie ME3 daje jakieś szanse na kolejną cześć??Nie wiem czy to do końca spojler,ale żeby się nikt nie pluł:

spoiler start

W moim zakończeniu astrolog rozmawia z dzieckiem i w pewnym momencie chłopiec pyta go,czy opowie jeszcze jedną historię o Shepard...

spoiler stop

czyli może jest jakaś szansa ;) Nie chciałbym,aby BioWare porzuciło tak genialną serię

02.03.2012 16:37
👎
odpowiedz
red1222
30

Qurw....jak zwykle :/

29.02.2012 16:35
odpowiedz
red1222
30

PYTANIE DO REDAKCJI:Ile fotek może wstawić uczestnik konkursu? :)

29.02.2012 16:10
😊
odpowiedz
red1222
30

A to moja antydiaboliczna kapliczka ;) Mam nadzieję,że sprowadzi Diablo III-------------------------------------------->

10.02.2012 19:46
odpowiedz
red1222
30

I co?Można w dzisiejszych czasach zrobić wciągającą grę bez miliardów skryptów na każdym kroku :)

10.02.2012 19:45
😃
odpowiedz
red1222
30

Koniu is back! :D

30.10.2011 14:59
odpowiedz
red1222
30

Oo!W końcu FIFA 08...przepraszam 12 na PS2.Liczą się tylko $...

30.10.2011 14:53
😒
red1222
30

2K przedłużają żywot PSP :) Chciałbym wypróbować tę grę...niestety moje PSP już nie żyje :/

30.10.2011 14:51
😜
red1222
30

Zapowiada się ciekawie,z chęcią zobaczę ;)

30.10.2011 14:51
👎
odpowiedz
red1222
30

Najsłabsze wydanie Heroes ever!Niby opóźniali wypuszczenie gry,bo wdrażali pomysły fanów...już wolę siedzieć godzinami przy Heroes I niż spędzić 15 minut przy tym CZYMŚ.Zmasakrowali taką świetną serię...3DO WRÓĆ!

30.10.2011 14:48
👎
odpowiedz
red1222
30

Dużo słabsza od jedynki.Osobiście nie polecam...

30.10.2011 14:48
odpowiedz
red1222
30

Już myślałem,że nie wypuszczą tego na PC ;P Może w końcu nauczę się coś grać xD

30.10.2011 14:45
odpowiedz
red1222
30

Gra średnia...bardzo toporne sterowanie myszką przy strzelaniu z kuszy/łuku,ale na siekanie przeciwników nie narzekam ;)

30.10.2011 14:43
😡
odpowiedz
red1222
30

Dziękuję bardzo za taki dodatek,mam ze Steam'a...na 4 godz. gry!Jak można wołać sobie tyle pieniędzy,że coś w rodzaju DLC?Porażka :/

30.10.2011 14:40
😜
odpowiedz
red1222
30

Suuper gierka...dla dzieci ;) Mój kolega zagrywa się w nią godzinami ^^

26.08.2011 20:30
😜
odpowiedz
red1222
30

@gothmok
Z ME się udało,więc z AoE też może...ale nigdy w życiu w CDA nie zobaczymy żadnej gry ze stajni Blizzarda...to byłby dopiero wyczyn :D

15.07.2011 21:44
😁
odpowiedz
red1222
30

@claudespeed18---->Twoim zdaniem mam za słaby procesor na G3? <hahaha>

Athlon II X4 (4x3.0 GHz)

09.07.2011 17:54
odpowiedz
red1222
30

To nie wina patcha...u kolegi z tym patchem na gorszej specyfikacji chodzi jak złoto.O masakrycznej optymalizacji mówiono już po wyjściu gry i niewiele z tym zrobiono do dziś.

A sterowniki są na 2000000% dobrze zainstalowane...

09.07.2011 15:39
odpowiedz
red1222
30

Ale ja jeszcze przed godziną miałem jakieś starsze stery,z płyty od Nvidii,bo kazałem je zainstalować ojcu,bo nie miałem czasu,a dopiero co zmieniłem je na nowe i było to samo :(

Poza tym nie porównuj naszych kart,bo twoja jest o niebo lepsza...Jaką masz wersję:GDDR3 czy GDDR5?

*I na 100%są dobrze zainstalowane i nic nie pozostało po starych sterownikach...
To tak na zapas napisałem ;)

09.07.2011 15:30
odpowiedz
red1222
30

@Damian1539---->Tak na najniższych i b.wysokich jest to samo.Windowsa przeinstalowałem w zeszłym tygodniu,więc rejestr jest w miarę czysty,antywirusa również mam(ESET Smart Security),stery do karty najnowsze,a podczas instalacji nie zaznaczyłem na 100% tej poprawki...Powiem więcej,wcześniej na starym PC grałem bez żadnych problemów na karcie ATI bez żadnych poprawek...

09.07.2011 15:27
👍
odpowiedz
red1222
30

UWAŻAJCIE!Posiadacze 3DSów,to może stać się na prawdę :P

09.07.2011 15:25
odpowiedz
red1222
30

Jest to jeden z niewielu komiksów,którego zawartości domyśliłem się przed "zjechaniem na dół" i zobaczeniem jego dalszej części...ale i tak brawo dla autora,bardzo podoba mi się kreska ;) Pozdrawiam.

09.07.2011 15:18
odpowiedz
red1222
30

Cytat ze wcześniejszego posta:
Teraz po zakupie CDA i zainstalowaniu gier wraz z patchami czyniącymi z niego "Edycję Rozszerzoną" mam niemiłosierne legi na wszystkich poziomach szczegółów :(

09.07.2011 15:15
👍
odpowiedz
red1222
30

A co do samej gry,to...jedyne co mi się tutaj podoba,to fabuła,lubię epickie opowieści ;) Szkoda tylko,że JoWood padło,bo z chęcią dla fabuły kupiłbym także The Fall of Setarrif .Miejscami też do gustu przypadł mi klimat,szczególnie gdy burza złapała mnie w lesie :D Mnie też z resztą się to często zdarza w realu :)

09.07.2011 15:10
😡
odpowiedz
red1222
30

Ooo!Nie zauważyłem,że ktoś jeszcze mi dopowiedział na mojego posta dot. lagów... :)
kajtek majtek------>Myślisz,że jestem idiotą i nie wiem,że procesor w pierwszym PC jest 2-rdzeniowy?!
Jakbyś przeczytał post do końca,to byś wiedział,że w 2 PC mam 4-rdzeniowego Athlona II!Myślisz,że nie wiem,co oznacza wyraz "cores"?Człowieku!Naucz się czytać posty do końca,a później dopiero na nie odpowiadaj.Napisałbym ci jeszcze coś tak od serca,ale jest to forum publiczne,które odwiedza wiele osób(w tym dzieci)więc się powstrzymam -_-

09.07.2011 15:02
😒
red1222
30

Witam!Z uwagi na to,że w ostatnim CDA był G3 z dodatkiem zakupiłem je i...spotkało mnie małe rozczarowanie :/
Wcześniej miałem już Gothic'a III z "Platynowej Kolekcji" i grałem na maksymalnych detalach i rozdzielczości(1280x1024-taka jest natywna mojego monitora)bez jakichkolwiek lagów,mimo tego,że miałem kilkukrotnie słabszego PC.
Teraz po zakupie CDA i zainstalowaniu gier wraz z patchami czyniącymi z niego "Edycję Rozszerzoną" mam niemiłosierne legi na wszystkich poziomach szczegółów :(
Dodam,że wcześniej przeszedłem Arcania:Gothic 4 na maksymalnych detalach i żadnych problemów nie było.
Mój PC to:II PC:Athlon II X4 640 4x3.0 GHz+2,5GB DDR3+GF GT240 GDDR5 1GB

Co może pomóc?Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

21.06.2011 20:28
😁
odpowiedz
red1222
30

Mój dream team:
1.Koniu ;)
2.Capt. Price
3.Bezimienny
4.Dr.House

06.06.2011 11:24
👍
odpowiedz
red1222
30

Świetna gra...szkoda tylko,że taka krótka :(

28.05.2011 21:24
odpowiedz
red1222
30

@berial6---->Bez obrazy,ale...gratulacje odkrycia :P

Co do gry,to ta "dość konkretna metamorfoza" zrobiła z tej gry tragedię...jedynym plusem jest dla mnie muza w tle...nawet,nawet ;)

11.05.2011 22:49
😒
odpowiedz
red1222
30

Z Hotfixem i bez jest niestety to samo :/
Nie ma różnicy w płynności między low a high...
Zmieniłem nawet w pliku konfiguracji liczbę "cores" na 4 i dalej lyypa ;(

10.05.2011 21:58
odpowiedz
red1222
30

Kolega wyżej ma rację...poza tym wasza rozmowa prowadzona jest na poziomie 9 latka(ortografia tak samo)!Co do gry,to ma niezłą fabułę,ale myślałem,że optymalizacja będzie lepsza niż w G3 za czasów jego wyjścia :/ u mnie gra na 2 kompach miała lagi...
I PC:C2D 2x2.30 GHz+4 GB DDR3+GF 240 GT 1 GB
II PC:Athlon II X4 640 4x3.0 GHz+4GB DDR3+GF GTS 450 1 GB
Czy ktoś jeszcze ma taki problem??

08.05.2011 11:07
😁
odpowiedz
red1222
30

@A.l.e.X-ty w rządzie pracujesz?! :D Taki sprzęcior pewnie ładnych parę tysięcy kosztował...

31.12.2010 17:31
👍
odpowiedz
red1222
30

Oby tak dalej tvgry...prowadzicie bardzo dobry program!Żadna inna strona nie zdobyła się na taką akcję :) Mam nadzieję,że w przyszłym roku powstanie jeszcze więcej filmików na waszej stronce.Niech wam się dobrze wiedzie w tej branży.Szczęśliwego Nowego Roku dla redakcji tvgry.pl i Gry-OnLine.pl!

31.12.2010 17:06
👍
odpowiedz
red1222
30

Już myślałem,że na kolejny przegląd tygodnia bd musiał czekać do przyszłego roku ;P

31.12.2010 16:58
odpowiedz
red1222
30

FIFA się poprawiła względem poprzednich części,ale szkoda,że pozbawiono jej najciekawszych rzeczy z edycji konsolowych... :/

31.12.2010 16:55
odpowiedz
red1222
30

Lubię symphonic metal,power metal i heavy metal...ale po takich reckach jakie dostała ta gra(mimo moich upodobań względem muzyki)boję się w nią zagrać :P

31.12.2010 16:50
👍
odpowiedz
red1222
30

Ciekawe...muszę to zobaczyć.Oddworld to była zaraz po Final Fantasy druga moja gra na PSXa

31.12.2010 16:48
😡
odpowiedz
red1222
30

@ eszelon----->Myślisz,że oni mają mało roboty z przygotowaniem opisów,zgromadzeniem wszystkich newsów,wymagań,prowadzeniem tvgry itp.?Masz z tym taki problem,że nie umieścili podstrony z tym shitem na czas,to otwórz własną stronę,a nie ich krytykujesz

31.12.2010 16:43
odpowiedz
red1222
30

Czy ta gra jest naprawdę tak dobra i wciągająca jak twierdzą niektórzy?Ile wynosi abonament?

24.12.2010 23:32
👍
odpowiedz
red1222
30

Best Christmas song ever!!!Świetny pomysł i dobre wykonanie ;) Wesołych świąt całej redakcji Gry-OnLine.pl i tvgry.pl............I pozdro 600 :D

21.12.2010 21:01
odpowiedz
red1222
30

Cóż...spodziewałem się Just Cause i Starcrafta wyżej,ale to tylko gust Dela :P Pozytywne zdziwienie miejscem pierwszym!BioWare naprawdę postarało się w tym roku tworząc ME2 i Dragon Age(którego niestety na liście nie było).Co do moich ulubionych gier w tym roku to:
1.Dragon Age(+Awakening)
2.Mass Effect 2
3.Two Worlds II
4.Just Cause 2
5.Battlefield:Bad Company 2
6.Mafia II
7.Tom Clancy's Splinter Cell:Conviction
8.Assassin's Creed II
9.Metro 2033
10.Aliens vs. Predator

Więcej g(ier)rzechów nie pamiętam :P
Wiem...zabrakło tytułów dostępnych tylko na konsolach,ale żadnej niestety nie posiadam,więc na ich temat nie będę się wypowiadał.

20.12.2010 21:04
odpowiedz
red1222
30

Polska ruleZ!!!Już nie jesteśmy 100 lat za murzynami w tworzeniu gier :) Bulletstorm,a do tego genialny Wiedźmin(nie wspominając o Two Worlds 2-którego nie było we Fleszu,bo już wyszedł),na którego czekam z niecierpliwością :D Ale mimo,że Witcher to nasza rodzima produkcja,to najbardziej czekam na DA2...Poprostu uwielbiam tę grę-to 2 gra obok Diablo II(...wiadomo klasuka :P),która mnie tak wciągnęła...Super games are coming...

19.12.2010 14:32
😐
odpowiedz
red1222
30

Gra nie jest najgorsza,ale nie można też powiedzieć,że jest dobra...Po piewsze jest strasznie krótka,po drugie ilość finisher'ów jest powalająca(jest ich może 5),po trzecie jest tam za dużo quick time event'ów i są zbyt proste,a walka z Lordem Vaderem,to porażka :/Ukończyłem tą grę godzinę temu i jakoś specjalnie mnie nie ciągnie,żeby do niej wrócić

19.12.2010 14:27
odpowiedz
red1222
30

BioWare jak dla mnie,to ostatnio najlepsze studio!!!Gry,które ostatnio wydali są super.Jak dla mnie Dragon Age,to najlepsza obok Wiedźmina gra tego rodzaju.Z niecierpliwością czekam na sequel.Brawo!

19.12.2010 14:20
👍
odpowiedz
red1222
30

Jak zwykle świetny program :)Co do "handheldów",to dla mnie chore jest to,że na przestażałego technologicznie DSa wychodzi więcej gier niż na PSP(i to,że posiada go wiele więcej osób).Mam nadzieję,że PC jako platforma do gier nigdy nie zostanie zapomniane...mimo tego,że na konsole wychodzi kilkukrotnie więcej gier,a przy niektórych świetnych tytułach komputery zostają porzucone(np. przy Red Dead Redemption),to i tak lepiej pograć w takie tytuły jak Call of Duty,Cywilizacja,czy Battlefield na starym,dobrym blaszaku.Kiedy usłyszałem,że gierka na Facebooku ma kilkukrotnie więcej użytkowników niż WoW,a firma robiąca takie gierki jest więcej warta od EA spadłem z krzesła...Co do nagród,to są ciekawe...w sumie jeszcze nigdy nie widziałem drewnianego pendrive'a :D
Oby tak dalej panowie!!!Pozdro 600 :P

21.08.2010 21:49
😜
odpowiedz
red1222
30

Gdyby gra tak wyglądała na PC i odeszła trochę od tej konwencji,którą stosują od ok. 11 lat,to mogłoby coś z tego być.Ostatnio zagrałem w Fifę 99 i muszę powiedzieć,że kilka pomysłów stamtąd mogłoby znaleźć się w FIFIE 11

21.08.2010 21:44
👍
odpowiedz
red1222
30

Super gra,już nie mogę się doczekać na dwójkę.A tak nawiasem,to chyba w jednym z pierwszych zwiastunów widziałem Stena...chociaż kunari są do siebie podobni,ale mam nadzieję,że wróci chociaż część postaci z jedynki :)

13.08.2010 12:31
odpowiedz
red1222
30

Nie wiem,czy dobrze to odebrałem ,ale to chyba raczej będzie kolejna gra z serii Heroes,bo na dole plakatu jest napisane:"Ubisoft Entertainment.All Rights Reserved.Might & Magic,HEROES....

19.05.2010 11:48
odpowiedz
red1222
30

No,skleroza...Gdybym wygrał,to PoProszę ;) wersję na PC.

14.05.2010 15:58
odpowiedz
red1222
30

Super gra,grałem we wszystkie części jakie do tej pory wyszły na PC :D
Dobry artykuł :)))

08.05.2010 10:25
odpowiedz
red1222
30

Poszło!!!Pewnie i tak mi PoP nie pójdzie :))) ale warto próbować :D Powodzenia!!!!

29.04.2010 11:49
odpowiedz
red1222
30

Wow!!!Superowy Doom Starców :D Nie wiecie czy polata to na Windows 7 i czy nie będzie się przycinać na tej konfiguracji:AMD Athlon X2 5200+,2,5 GB RAM i ATI Readeon HD3850 512 MB?! ;)
Proponuję Doom Starców o Heroes I albo TES II:Daggerfall.

09.04.2010 22:50
👍
odpowiedz
red1222
30

Super gierka,przeszedłem całą z dodatkiem u wujka na kompie...ciekawe czy przed wyjściem DA2 będzie kolejny dodatek :)))))

05.04.2010 13:05
odpowiedz
red1222
30

Fajna praca :)Dobry sprzęt i tyle gier...Raj na Ziemi xD

29.03.2010 15:35
odpowiedz
red1222
30

Mam nadzieję,że chociaż dorówna PES 2010...Poza tym screeny z X360,a grafa n PC będzie gorsza :/

27.03.2010 17:53
odpowiedz
red1222
30

Podobno ktoś chce zrobić crack'a/patch,który umożliwi włączenie JC2 na Windows'ie XP

27.03.2010 17:48
odpowiedz
red1222
30

Warto spróbować :)) Powodzenia

21.03.2010 15:06
😒
odpowiedz
red1222
30

Crysis 2 będzie miał wymagania jak Metro 2033 :( A o Fable III Pecetowcy mogą zapomnieć...a szkoda bo Fable 1 wcale nie było złe :/

15.03.2010 17:22
odpowiedz
red1222
30

Trochę lyyypa z tą Mafią II...15 h?Żarty sobie stroją?!

15.03.2010 17:20
😍
odpowiedz
red1222
30

Podobno z tą grą są spore problemy,zarówno z piratami jak i z oryginałami(problemy z save'ami itp.).Czy to prawda?

09.03.2010 16:38
odpowiedz
red1222
30

Super gra...Jestem tylko ciekawy,jak nasza postać znajdzie się w dodatku jeśli w podstawce ją poświęciliśmy na rzecz innych Szarych Strażników...Może powrót do żywych jak w Mass Effect 2 :)))
Grałem trochę u kolegi i po zakupie karty graficznej na 100% kupię DA z dodatkiem

05.03.2010 19:20
👍
odpowiedz
red1222
30

Taaa przydałaby mi się taka karta,bo na zintegrowanej to w za wiele gierek nie pogram :(((
Powodzenia w konkursie :)

13.02.2010 13:00
odpowiedz
red1222
30

Fajna nagroda :))) Powodzenia wszystkim w konkursie!!!

17.01.2010 10:40
👍
odpowiedz
red1222
30

Suuuperowe nagrody.Karta graficzna...marzenie.Powodzenia wszystkim :)

27.10.2009 16:12
👎
odpowiedz
red1222
30

Nie no,ta gra po prostu zabija(dokładniej wczytywanie po przejściu przez każde drzwi)mimo,że mam 2,5 GB RAMu i te wczytywania szybko przelatują,to jednak nic w tym mnie tak nie denerwuj :|

07.10.2009 15:46
😉
odpowiedz
red1222
30

Hahahaha!!!Te wymagania,to jakaś kpina.Mój kolega uruchomił grę na 3 razy słabszym sprzęcie.EA pisze chyba te wymagania tylko po to,żeby nie zostać w tyle za innymi ;)

19.08.2009 17:32
odpowiedz
red1222
30

Najlepsza gra pod słońcem,już tylko czekać na 3-cią część :D

19.08.2009 17:27
👍
odpowiedz
red1222
30

Super gierka,małe wymagania,super grafa i grywalność.Oby takich więcej !!!

19.06.2009 20:49
👍
odpowiedz
red1222
30

Ale będzie JJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAZZZDDDDDDDAAAAA!!!!

19.06.2009 20:47
😜
odpowiedz
red1222
30

Zdecydowanie LINDA :D :lol:

01.05.2009 13:01
👍
odpowiedz
red1222
30

Gra daje duże możliwości,byćmoże nawet większe od GTA IV,ale te wymagania nie są adekwatne do słabej grafiki...

01.04.2009 13:14
odpowiedz
red1222
30

Marcus1939----------->To zainstaluj jeszcze raz...

01.04.2009 13:11
👍
odpowiedz
red1222
30

Spoko gierka,tylko trochę krótka...

07.01.2009 13:20
👍
odpowiedz
red1222
30

suuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przeszedłem kilka razy jedynkę z dodatkiem xD Ciekawe,jak będzie z 2.Mam nadzieję,że to kolejny hit

20.11.2008 18:19
odpowiedz
red1222
30

wejdzie na
Karta graficzna ATI 512 MB,Procesor AMD Athlon x2 64bit 5200+ 2,7GHZ,1GB RAM,Windows XP Pro??? PISZCIE NA MAIL red1222@onet.eu

22.07.2008 18:12
👎
odpowiedz
red1222
30

Grafika i tak nie będzie taka, jak na screenach.Przedstawiciel EA mówił,że komputery nie podołałyby temu silnikowi graficznemu.Podobno Tylko 25% komputerów na świecie byłoby w stanie udźwignąc FIFĘ 09.

02.07.2008 19:50
👎
odpowiedz
red1222
30

To samo,co w Stronghold Crusader,tyle że nowe mapy...

30.06.2008 17:40
👎
odpowiedz
red1222
30

Złom

30.06.2008 17:16
odpowiedz
red1222
30

wyjdzie kiedyś na PC????????????????????????/

30.06.2008 17:14
👍
odpowiedz
red1222
30

Spoko gierka(kolega ma ją z neta)

30.06.2008 17:11
😐
odpowiedz
red1222
30

Jak na rok wydania gra jest całkiem...całkiem...

30.06.2008 17:10
👎
odpowiedz
red1222
30

koszmar....................

30.06.2008 17:09
👎
odpowiedz
red1222
30

Zmieniam zdanie(po tym,jak zagrałem),wcześniej oglądałem tylko screeny z neta,a teraz widzę,że to beznadzieja...

29.06.2008 20:10
😱
odpowiedz
red1222
30

Mam nadzieję,że nie będzie miał jakichś kolosalnych wamagań sprzętowych i jeszcze wejdzie na mój sprzęt...
P:AMD Athlon X2 64bit 5200+,Karta graficzna ATI HD 2600 PRO 512MB,DDR2 1GB...

29.06.2008 20:06
😉
odpowiedz
red1222
30

yasiu-------->Skąd masz taką pewność...

29.06.2008 20:03
😈
odpowiedz
red1222
30

Diablo w pełnym wydaniu...

29.06.2008 20:01
👍
odpowiedz
red1222
30

Diablo jest Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper,to jedna z najlepszych gier na rynku,mało wytworów tego typu jej dorównuje,ba nawet powiedziałbym,że żaden.Przeszedłem z zapartym tchem dwójkę z dodatkiem(z jedynką miałem pewne problemy),mam nadzieję,że BLIZZART poprawi jeszcze grywalność tego tytułu(chociaż i tak jest świetna)...Diabełek:-) ma świetny klimat,który wabi miliony fanów z całego świata.Do teraz spotykają się w Battle.net. Grafika z tego,co wiem ma być oszałamiająca...Cekam na tę gre z utęsknieniem.Mam nadzieję,że wyjdzie na początku 2009 roku,bo na ten raczej nie ma szans.

22.06.2008 13:34
😒
odpowiedz
red1222
30

Kolejna świetna seria EA,która nie ma szans wyjścia w wersji PC...
Ta gra mogłaby mieć spore poparcie u pecetowców.

22.06.2008 13:31
😒
odpowiedz
red1222
30

Niestety na PC FIFA Street nigdy nie wyjdzie,a mogłaby być sporym rywalem nawet dla Pro Evo 6,bo 2008 nigdy nie dogoni:-)

22.06.2008 12:58
😊
odpowiedz
red1222
30

Ta gra może zostać hitem dla fanów fantasy i nietylko.Świetna grafa i klimat dodają tej grze sporego plusa.

21.06.2008 17:18
👍
odpowiedz
red1222
30

Super gierka,bije wszystkie gry z serii FIFA i inne...Doskonała grafika i grywalność wyniosła tą grę na szczyt.

21.06.2008 16:36
😐
odpowiedz
red1222
30

Ładna grafika i fabuła mogą przyspożyć temu tytułowi wielu fanów,ale,jak dla mnie The Elder Scrolls'y i
Gothic'i 1 i 2+dodatek(3 już nie) biją(może nie graficznie)tą grę na głowe...

Może dodatek ją polepszy...

21.06.2008 16:31
😉
odpowiedz
red1222
30

Gothic 3 był(przynajmniej dla mnie) tragedią,kiepska fabuła(w porównaniu do wcześniejszych części)postawiła tę grę na przegranej pozycji.Mam nadzieję,że twórcy zadbają w GOTHIC 4 o lepszą oprawę graficzną i ciekawszą od tej z GOTHIC 3 fabułę.Mimo błędów poprzednika myślę,że będzie warto po nią sięgnąć...

21.06.2008 16:24
odpowiedz
red1222
30

TDU1 był hitem,zachwyciła mnie w nim różnorodność i duża mapa,po której można było się swobodnie poruszać.Mam nadzieję,żę programiści z ATARI nie popsują tej gry,ba mam nadzieję,że ją poprawią.

Wie ktoś czy będą niszczyły się w niej samochody(KAROSERIA I PODZESPOŁY)?

21.06.2008 16:13
😃
odpowiedz
red1222
30

SPOKO gierka,przeszedłem ją na dwóch poziomach trudności.Świetny tuning samochodów,niezła grafika i małe wymagania.Główny BOSS,jak zwykle bardzo trudny do pokonania.Jeśli nie zagraliście w nią,bo ma złą opinię u niektórych graczy,to był błąd,zresztą sami ją oceńcie.

POLECAM

21.06.2008 16:05
odpowiedz
red1222
30

Gra z piękną grafiką,świetnym klimatem i wspaniałym odwzorowaniem prawdziwych imprez samochodowych...Jedna z najlepszych,jakie wyszły w tym roku.

20.06.2008 20:52
odpowiedz
red1222
30

U mnie w Juiced 2:HIN są rozmazane tatuaże,czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego?!
Piszcie na e-mail:pat007104@wp.pl
Mam:Procesor:Athlon X2 64bit 5200+,Kartę graficzną ATI HD2400 512mb,1024 mb RAM

Tak poza tatuażami gra jest całkiem,całkiem

08.06.2008 18:43
👎
odpowiedz
red1222
30

Beznadziejna grafa w wersji na PC,nie wróży to dobrze tej grze.Wracam Do PES 2008.

06.06.2008 19:18
👍
odpowiedz
red1222
30

Zgadzam się z kolegą HellmanZ'em...

06.06.2008 19:14
😁
odpowiedz
red1222
30

Podobno na PC ma mieć kolosalne wymagania,ale również świetną grafę.POZDRO DLA ŁAWSZOWEJ