Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

RedSnappa ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

28.10.2009 22:34
odpowiedz
RedSnappa
8

Powinniście pokazac jak wygląda rozgrywka na konsolach, wiekszość graczy nurtuje jak rozwiązano aktywną pauze i system walki na tych platformach. Najlepiej pokażcie ps3.

10.07.2009 18:58
😜
odpowiedz
RedSnappa
8

Kolesie z Gangu Crips też nie gardzą DLC...

06.05.2009 22:49
odpowiedz
RedSnappa
8

kolesie ale wy jesteście prości. Jak sie wam nie podoba ten model zniszczeń to zagrajcie w jakąś inną grę, macie do wyboru dobre pare tysiecy tutułów pozbawionych tego modelu. Chcecie żeby wszystkie gry wyglądały tak samo i zawierały to samo mówiąc przy tym że lubicie innowacyjne rozwiązania. Wreszcie jakaś gra chce zrobić coś nowego, co sprawia frajdę a wam leci już piana z ust. Takie komentarze jak "to nienaturalne jak jeden koleś rozwala całe miasto" mnie powalają, a co ma Tekken wspólnego ze sztukami walki, a który żołnierz na wojnie powybijał karabinem miliony wrogów (COD), od kiedy ziemianie walczą z kosmitami? przecież to gra!!!

19.04.2009 15:17
odpowiedz
RedSnappa
8

To jest jakiś dodatek do Pacific Rift (zapewne DLC). Ktoś omyłkowo napisał, że to na PS2 wychodzi

19.04.2009 15:13
odpowiedz
RedSnappa
8

słabe....

31.03.2009 17:37
odpowiedz
RedSnappa
8

Wydaję się fajna gra, bardzo rozbawiła mnie armata której nie trzeba przeładowywać, czyżby konfederaci mieli już armatę na magazynek? ;D

25.03.2009 19:36
odpowiedz
RedSnappa
8

wie ktoś czy to na PS3 wyjdzie?

11.03.2009 19:52
odpowiedz
RedSnappa
8

hmm, pięć gier na marzec!
Trudno odpowiedzieć którą grę warto kupić. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby wyżej wspomniane gry nie były naznaczone napisem "Resident Evil" lub "Total War" uznalibyśmy je za zwyczajnie dobre gry, nic więcej. Magia marki i cały ten developerski piar skutecznie oszukuje graczy. Jako konsolowiec jestem zawiedziony Residentem, wprawdzie jak dotychczas grałem tylko w demo ale to mi wystarczy żeby móc powiedzieć - Capcom, nie tędy droga. Nie rozumiem polityki twórców, rzesza graczy pokochała tą serię (t.j. Resident Evil) za niesamowity klimat, za dreszcz emocji i intrygującą historię (choć jest to sporny temat), a przede wszystkim za strach, teraz piąta część serii jest pozbawiona tego najlepszego elementu. Na dodatek Capcom nie wniósł do serii nic nowego, skalkował stare sterowanie z "czwórki" to jakby owe sterowanie było na najwyższym poziomie, fakt jest ono staroszkolne ale nie doskonałe. Nie tak powinna wyglądać nawiązanie do historii marki. Resident Evil 5 przypomina mi serie Call of Duty, kolejna wariacja tego samego, nie wnosząca nic do gatunku, jedynie ze zmienioną grafiką, oj przepraszam, w piątej części Residenta strzelamy do murzynów a nie do zombiaków, rzeczywiście przebiegli ci twórcy. Wciąż narzekam na tę grę ale i tak zagości w mojej "growej" bibliotece gdyż wspaniale nadaje się do Co-opa z kumplem. Niekłamany uśmiech na twarzy zawdzięczam Cryostasis'owi (jeżeli dobrze to napisałem), wspaniały pomysł na grę, retrospekcje, klimat, zagmatwana historia, mroczne zagadki z zaświatów, nie będę owijał w bawełnę, nie interesuje mnie grafika tej gry, jej fizyka czy efekty strzelania, gra z takim pomysłem już teraz jest dla mnie wspaniała, nareszcie jakaś gra która daje nam powiew świeżości, ktoś kto odważył się zrobić coś ambitniejszego, grę która nie jest nudną n-tą częścią gry w której nie widzimy nic czego nie widzielibyśmy wcześniej, dlaczego takich gier się już nie robi? niestety wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie, tępy lud o mało wysublimowanym poczuciu ambicji napędza rynek gier, gry ambitne są zwyczajnie nieopłacalne, jest to też po części błąd twórców którzy postanowili grę wydać jedynie na pc. szkoda że Cryostasis nie sprzeda się w wielu egzemplarzach ale na pewno jest tego warty. Nie będę rozpisywał się o GTA na DS-a, bardzo fajna gra z pomysłem, żadnych zastrzeżeń, gdybym miał DS-a to bym kupił. Nie zabieram też zdania na temat nowego Empire Total War, jak już wspomniałem jestem konsolowcem, na PC nie spotkałem się jeszcze z RTS'em który by mnie przekonał do strategii więc nawet nie zainteresowałem się tym tytułem, kto wie, może ta gra byłaby tą dla której odstawiłbym na jakiś czas konsole...

06.03.2009 19:53

Dziwna gra, trudno powiedzieć czy odniesie sukces. Może to być tylko durne łażenia gościem z piorunami a może to też być coś lepszego... jakiś gameplay by się przydał.

22.02.2009 00:30
odpowiedz
RedSnappa
8

heh, chlebak zrozumiałem jako synonim PS3 ale pomyślałem że to byłby za droga nagroda.

20.02.2009 00:16
odpowiedz
RedSnappa
8

That's why PS3 wygrywa. Zero piratów > więcej zysków > świetne exclusivy.

03.02.2009 00:26
odpowiedz
RedSnappa
8

przdająygląc się grze (trailerowi) dochodzę do wniosku, że producenci powinni dorzucać do pudełka z grą leki na epilepsję. Gra pewnie będzie znakomita ale ten natłok barw i świateł morze konkretnie zryć beret. Co do głosów postaci to tylko japońskie.

27.06.2008 10:19
odpowiedz
RedSnappa
8

Po filmiku widać że Crysis ma już rywala nawet pod względem graficznym. chyba że tak się tylko wydaje. Ale wiadomo że nie grafika jest głównym atutem gier.

31.05.2008 18:13
odpowiedz
RedSnappa
8

Ciekawe czy po Fallout 3 ukażę się Baldur's Gate 3...
W internecie już są plotki na temat nowego Baldura.

23.05.2008 13:28
odpowiedz
RedSnappa
8

chyba autorzy zapomnieli już jak nazywa się gra. To jest PRINCE od Persja, a nie POOR MAN of Persja. Książę powinien wyglądać jak na niego przystało, czyli schludnie, zadbanie i w bogatej szacie, nie wiem dlaczego zrobili rozczochrańca w łachmanach.

22.05.2008 00:11
odpowiedz
RedSnappa
8

Grafika wywiera szczery trzepot zwieraczy odbytnicy. Mam nadzieje, że twórcy skupili się nie tylko na grafice lecz będzie to miażdżący tytuł. Może to być kolejny dowód, że Europejczycy robią najlepsze gierki.

17.05.2008 14:54
odpowiedz
RedSnappa
8

angalo <---
Crysis był rewolucją w dziedzinie gier, na pewno nie był ogrzewanym kotletem lecz nawet to nie pomogło crytek'owi. Z drugiej strony Ukraińskiej firmie chyba nie zależy na kasie tylko na rozgłosie.

17.05.2008 09:09
odpowiedz
RedSnappa
8

Twórcy gry powinni zrobić już całkowicie nową część a nie jakiś dodatek. Grafika w dodatku jest już przestarzała, ale z drugiej strony wyższe wymaganie zmniejszyłyby grono odbiorców gry. Nowa część może okazać się wielkim sukcesem albo niewypałem dlatego twórcy zrobili pewniaka czyli dodatek. Jednakże dla gracza lepiej by było gdyby zrobiono nową część z lepszą grafiką, w końcu wiele płacimy za tą gierkę.

16.05.2008 18:22
odpowiedz
RedSnappa
8

Według mnie Sony i Microsoft powinni dojść do porozumienia - fani xboxa dostaliby MGS4 a fani PS3 dastaliby Fable 2. W ten sposób wszyscy gracze byliby zadowoleni a Microsoft i Sony zarobiłoby więcej kasy.

16.05.2008 18:04
odpowiedz
RedSnappa
8

Twórcy gry mogą się rozczarować z zyskami gry. Robienie gierki jedynie na PC jest dość odważne. Sprzedaż szacuję na 1,5 miliona egzemplarzy.

14.05.2008 13:27
😒
odpowiedz
RedSnappa
8

Szkoda, że Fable tylko na xboxa. Microsoftowi tak bardzo zależy na dominacji żeby nie wypuścić gierki na ps3 i nie zarobić wiele kasy?

14.05.2008 13:22
odpowiedz
RedSnappa
8

Może to być fajna gra ale może również okazać się wielkim nudziarstwem i zdziwaczeniem. Kto wie? Najpierw trzeba w to zagrać albo chociaż zobaczyć gameplay żeby ocenić.

12.05.2008 20:50
😉
odpowiedz
RedSnappa
8

Znowu tylko na PC.
Patrząc na sprzedaż nowych gier na pc takich jak Crysis czy Unreal 3 to można spodziewać się kiepskich zysków dla tej Austryjackiej firmy. Szacuje że Gothic 4 sprzeda się w około 2 mln egzemplarzach. Nie wiem czemu twórcy nie zrobią konwersji na konsolę, grałem w poprzednie części i wiem że ta gra byłaby nawet wygodniejsza do grania na konsoli, a jeżeli chodzi o grafikę to konsola powinna to udźwignąć. Wiadomo przecież, że zyski z gier są większe gdy wychodzą one na konsole nawet o 80%. Z góry zaznaczam, że nie należę do grupy imbecyli lubujących się w braniu udział w "wojnie" konsole Vs Pc-ty. To było tylko obiektywne spojrzenie.