Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

kukiz87 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

31.05.2019 20:01
😢
odpowiedz
1 odpowiedź
kukiz87
3
8.5

Bardzo dobry tytuł , lecz nieco krótka 4 godziny i po grze

23.05.2019 00:04
odpowiedz
1 odpowiedź
kukiz87
3
5.5

Gra niezła ale bardzo krótka 5 godzin i po grze , tylko kilka misji na krzyż .

28.08.2018 22:53
1
odpowiedz
1 odpowiedź
kukiz87
3
7.5

Gra fajna , ratowanie świata jest genialne ogólnie , mam 31 lat nie wiele juz gram w gry ale to mnie wciągneło fest... Battle royale byłby dużo fajniejszy bez tego budowania , dużo cheaterów niestety .

01.03.2015 17:53
kukiz87
3

Rail Nation to przeglądarkowa strategia ekonomiczna, w której zadaniem graczy jest stworzenie kolejowego imperium. Grę opracowało studio Bright Future. Całość oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Zabawę zaczynamy jako prezes niewielkiej firmy, a ostatecznym celem jest przeobrażenie jej w prawdziwego transportowego giganta. Nie tylko my mamy takie ambicje, na mapie działa również wiele konkurencyjnych przedsiębiorstw. Najczęściej są one naszymi bezpośrednimi rywalami, ale zdarza się, że można nawiązać z nimi współpracę korzystną dla obu stron. Sercem rozgrywki jest odpowiednie kształtowanie połączeń kolejowych. Głównym zadaniem pociągów jest bowiem przewożenie towarów między miastami. Rodzaj transportowanych dóbr wpływa nie tylko na nasze zyski, ale również kształtuje rozwój samych metropolii. Idealną sytuacją jest uzyskanie monopolu na dostarczanie konkretnej kategorii towarów.

Kluczowe jest również rozwijanie własnych stacji kolejowych i tworzenie wokół nich infrastruktury, która pozwoli na zwiększanie zysków i skuteczności przedsiębiorstwa. Istotną rolę odgrywa także konstruowanie nowych pociągów. Musimy cały czas dbać o ich konkurencyjność względem pozostałych firm, co wymusza regularne inwestycje w nowe technologie oraz zakup coraz lepszych modeli. Prędkość maszyn możemy przetestować biorąc udział w wyścigach kolejowych. Każda rozgrywka zaczyna się od silników parowych, następnie gra przeprowadza nas przez łącznie sześć er rozwoju branży. Wszystko to składa się na intrygującą i rozbudowaną produkcję, która powinna przypaść do gustu nie tylko fanom kolei.

Polecam Rail Nation

[link]