Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Harrydom ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

09.05.2016 18:34
odpowiedz
2 odpowiedzi
Harrydom
19

To jest materiał "Gramy...":
http://tvgry.pl/?ID=619

Na prawdę tak trudno jest najpierw pokazać rozgrywkę, a potem przygotować materiał podsumowujący?
Z Uncharted 3 na tvgry.pl były trzy materiały z pełnej wersji, materiał z bety oraz dwa materiały z targów. A z 4 części ile drogi Kacprze zrobisz? Ten plus może porównanie wersji językowych?
Ostatnia część cyklu (przynajmniej na razie), wielka premiera na PS4, bardzo wysokie oceny, a na tvgry góra dwa materiały. Masakra...

post wyedytowany przez Harrydom 2016-05-09 18:43:17
11.04.2016 15:55
👎
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Harrydom
19
1.0

Kolejne "Gramy..." tylko nazwy. Wy chyba naprawdę nie wiecie o co chodziło w tego typu materiałach.
Tutaj macie próbki -> http://tvgry.pl/temat.asp?KAT=7&STRONA=65

PS: Zdajecie sobie sprawę z tego, że taki materiał można przygotować w oparciu o trailery z gry, czy materiały wypuszczane przez twórców? Coraz mocniej zaczynam wierzyć w to, że właśnie tak robicie.

21.03.2016 13:02
7
odpowiedz
3 odpowiedzi
Harrydom
19

A czy możecie po prostu wrzucić materiał "Gramy" zamiast miliona "wrażeń"?

06.05.2015 18:37
odpowiedz
Harrydom
19

Mam taki trochę bezsensowny, dla niektórych może wręcz oburzający pomysł, ale czy moglibyście zacząć robić filmiki z cyklu "Gramy". Pokazywalibyście w nich rozgrywkę, mechanikę danej produkcji. Przedstawiali swoje wstępne przemyślenia, opinie.
Wiem, wiem... szalony pomysł.

12.12.2014 17:18
odpowiedz
Harrydom
19

Czy od teraz wszystkie materiały na tvgry.pl będą wyglądać jak "moje zdanie o...", czy jednak będziecie nadal robić jeszcze klasyczne "Gramy!"!?

19.12.2013 20:53
Harrydom
19

20.09.2013 22:37
odpowiedz
Harrydom
19

@YuiElliot
A występuje Pan w nim (Przeglądzie Tygodnia), czy jednak warto oglądać?

13.09.2013 14:10
odpowiedz
Harrydom
19

@YuiElliot
W takim razie przydałaby się jeszcze jedna informacja pod filmikami na stronie, o tym kto w danym filmiku występuje. Ułatwiłoby to omijanie materiałów mojego ulubionego "redaktora" bez konieczności wyczekiwania na ewentualne "Dzień dobry, dzień dobry(...)".

13.09.2013 13:41
odpowiedz
Harrydom
19

Jordan chyba źle zrozumiał komentarze pod filmikiem z Vice City. Nie chodziło o to, abyś San Andreas komentował wraz z UV, ale o to, aby była to ta sama para co poprzednio, czyli Del i UV.

Czy naprawdę nie wyciągasz żadnych wniosków z sytuacji, w której liczba negatywnych głosów (łapek w dół) pod Twoimi filmikami oscyluje w granicach 30-50% wszystkich oddanych przez użytkowników? Czy naprawdę to tylko i wyłącznie zasługa haterów?

12.09.2013 18:29
odpowiedz
Harrydom
19

Dla mnie wystarczy "Dzień dobry, dzień dobry(...)" i już można sobie podarować dalsze oglądanie.

26.04.2013 23:42
odpowiedz
Harrydom
19

"Zobaczcie na początek tvgry nie od razu była super jakość."

I to jest właśnie argument, który świetnie pokazuje mi, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a jedynie stosujesz kalkę: "Hej Gonciarz też musiał zaczynać, a skoro tak, to wtedy też musiało być słabo". Z tvgry.pl (a w zasadzie z GOL Video) jestem od początku i nikt, dosłownie nikt, nie wmówi mi, że obecnie prezentowany poziom jest chociażby w niewielkim stopniu zbliżony do tego, co zastać można było 5/6 lat temu. Na litość boską, nawet dowolny materiała z serii "Gramy" (które na początku powstawały w ten sposób, że najpierw nagrywano gameplay, a potem dodawano czytany kometarz) miał w sobie więcej merytorycznej treści, niż wszystkie filmiki opublikowane przez obecną załogę w ciągu tygodnia.
Krew mnie zalewa jak czytam te posty o nieuzasadnionym hejcie i argumenty: "przecież się wyrobią". Jak można nie brać pod uwagę całej pracy jaką wykonano (mam tu na myśli starą ekipę z Krzyskiem na czele) przez tyle lat? No jak?!
Budowany przez już prawie 6 lat serwis upada. SZEŚĆ lat! Pół roku i pozamiatane, nie zostało już nic. Ale to przecież nic, skoro "się wyrobią".
W Deelu przez większość czasu nie widziałem osoby odpowiedniej na to stanowisko. Napisałem "większość", bo przez chwilę łudziłem się, żę będzie spoko, że teraz będzie chciał pokazać, iż tvgry.pl to nie tylko Gonciarz. Oj, jak bardzo się wtedy myliłem...
Gdzie są Deelu:
- recenzje, które miały znów wrócić,
- facepalm,
- odczytywanie komentarzy,
- nowe programy,
- nowa forma PT,
- czy chociażby (przebąkowiany) tydzień z grami od Lucas Arts
?! No gdzie?

I na koniec:
Jeżeli Kacper, Jordan i Grzegorz Wam odpowiadają to OK, oglądajcie ich materiały. Ale nie piszcie, żę kiedyś było podobnie, że Gonciarz, Von Zay czy Yuen, też się na początku nie nadawali, bo to po prostu mija się z prawdą.
Aha i zanim nazwiecie kogoś "hejterem", sprawdzcie chociażby, czy nie jest nią osobą, która ma na swoim koncie kilkuletni staż z serwisem i dla której jego dobro (w tym przypadku utrzymanie odpowiedniego poziomu) nie jest czasem ważniejsze niż Wam się wydaje.

Dobranoc.

19.04.2013 08:26
odpowiedz
Harrydom
19

Grzegorz Mołda? Kolejny nowy?

08.04.2013 19:05
odpowiedz
Harrydom
19
Wideo

Del chyba znalazł sposób na to, abym polubił Pitałę. Zatrudnij kogoś jeszcze gorszego (co wydawało się niewykonalne).

http://www.youtube.com/watch?v=uG4P2ZUkPvg
Bez komentarza...

05.04.2013 23:40
odpowiedz
Harrydom
19

Coś jest nie tak...
Dla mnie osobiście to z tvgry.pl odejść powinni Del i przede wszystkim Pitała. A nie Wonziu, Muciej, Gonciarz, Koniu i Yuen! Przecież obecna dwójka nie umywa się w ogóle do tej piątki.
Skoro jednak mamy, co mamy, to może będziecie zapraszać do Przeglądu Tygodnia redaktorów GOLa? Nie musi być stała ekipa, a raczej dobrani pod potem eksperci. Byle tylko nie Pitu Pitu.

04.04.2013 09:24
odpowiedz
Harrydom
19
Wideo

http://www.youtube.com/watch?v=FFur0ycot2c

Stare dobre tvgry.pl (jeżeli chodzi o przekaz merytoryczny, bo forma już inna).

01.04.2013 15:44
odpowiedz
Harrydom
19

Zanim odezwały się konsole filmik się zatrzymał i włączyło się buforowanie. Po chwili mogłem znów oglądać, ale tak naprawdę powinienem dać sobie wtedy spokój. Może to był jakiś znak?
Materiał słaby.
Jeżeli praca nad nim jest powodem, dla którego nie wrzucaliście materiałów z serii Gramy i Przeglądu, to lepiej podarujcie już sobie tego typu filmiki.
Kwintesencja większości zarzutów z komentarzy pod poprzednimi filmikami.

30.03.2013 13:21
odpowiedz
Harrydom
19

@djmaciek

"najłatwiej krytykować,(...)"
Krytyka, mój drogi, przychodzi łatwo tylko wtedy, gdy to co negatywnie oceniasz nie jest ci bliskie. Gdy nie łączy cię z tym żadna więź lub gdy więź ta jest na tyle słaba (wręcz niezauważalna), że wypowiadając czy pisząc określone słowa ani przez chwilę się nad nimi nie zastanawiasz. Wtedy możesz powiedzieć, że łatwo jest krytykować.
Jak napisałem wyżej: śledzę ten serwis od samego początku i sam ten fakt powoduje, że zżyłem się z nim na tyle by trudno mi było go krytykować. Ale równie trudno mi pozostawać biernym na to, jaki poziom (w porównaniu do przeszłości serwisu) w chwili obecnej prezentują tvgry.pl.
Taka jest moja opinia.

"(...)zaproponuj im w takim razie odpowiednio redaktora, myślisz, że jest w czym wybierać?"
Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że w naszym kraju nie ma nikogo, kto nadawałby się bardziej do tej pracy niż Kacper? Jestem święcie przekonany, że znalazłby się ktoś, kto swoją charyzmą i wiedzą o grach zaciekawiałby, a nie nudził. Jest szereg małych i dużych serwisów/portali, które nie tyle mogą być źródłem odpowiednich pracowników, co potwierdzeniem, że aby móc wystarczy chcieć (w tym wypadku poszukać). Tvgry.pl to przecież marka, można ją wykorzystać.
Poza tym nie wiem, czy Twoja wypowiedź miała być obroną Kacpra i Jego materiałów, ale ja odebrałem ją na zasadzie: "z braku laku dobry kit". W tym konkretnym przypadku: nie ma nikogo lepszego, więc musimy się zadowolić tym co mamy. Raczej mało wyszukane...

30.03.2013 11:10
odpowiedz
Harrydom
19

@andrey226

To prawda. Po raz pierwszy podczas mojej przygody z tvgry.pl (a w zasadzie od materiałów GOL Video, czyli ponad 6/7 lat chyba) mam tak negatywne odczucia.
Problem polega też na tym, że ile byśmy nie pisali komentarzy i jak nie oceniali materiałów, to i tak nic się nie zmieni. Zostaniemy prawdopodobnie potraktowani jako "gimbusy" (mimo, iż jest się już wiele lat po studiach), a wpisy zostaną najzwyczajniej uznane za "hate", którego przecież nie warto nawet komentować. I to mimo tego, że będą uzasadnione.
Nic się nie zmieni.
Kacper nadal będzie robił filmiki, choć wyliczać będzie mu można szereg braków (od tak banalnych, wydawałoby się w pracy redaktora, jak głos, czy poprawność językowa, a na charyzmie skończywszy).
Tworzone wspólnie przez Dela i Yeuna materiały (w szczególności Przegląd Tygodnia) wciąż będą zawierać więcej gimnazjalnego humoru niż merytorycznej treści.
Osobiście zaczynam przesiadać się na materiały typu Fresh Air telewizji Hyper, co jeszcze kilka lat temu było dla mnie nie do pomyslenia...

28.03.2013 16:06
odpowiedz
Harrydom
19

Co ty ku... Del odprawiasz?!
Przez tyle lat budowana marka, jaką bez wątpienia jest tvgry.pl, jest totalnie masakrowana. Dlaczego?
Jak wpada do Was Gonciarz (o ile jeszcze to robi) i pyta się co tam słychać, to odpowiadasz mu: "A nic, robimy marne 3 materiały na tydzień. Olewamy serwis, z którego byłeś tak dumny i skupiamy się na Orange!"?!. WTF?!

A co do "Grownika", to tam też niestety jest Pitała... i to w HD.

27.03.2013 16:26
odpowiedz
Harrydom
19

@DarkWarriorPoland
@diakon_path

W którymś z Przeglądów tygodnia, w wyniku rozmowy Kacper z tym swoim głupim uśmieszkiem zapytał się Dela "A co, zwolnisz mnie?" (czy coś w tym stylu). Przez chwilę liczyłem na to, że Del odpowie "Tak", ale wiadomo jak się skończyło.
Zdecydowanie zgadzam się z Wami w kwestii ilości materiałów jakie powstają z ręki Kacpra. Dodał bym jeszcze do tego fakt, iż są to filmiki z naprawdę dużych produkcji. Takich, na które wielu czeka - w tym i ja. Niestety poziom tych materiałów jest zatrważająco niski i nie broni go w zasadzie nic. Nie ma w nim wystarczającej charyzmy, lekkości, przebojowości. Mówiąc skrótowo - jest bezpłciowy. W konsekwencji gameplaye oglądam na Youtubie ;(
Najbardziej zatrważający pozostaje jednak fakt, iż cobyśmy tutaj nie pisali i o co nie prosili, to i tak całość pozostanie bez echa. A to dlatego, że prawdopodobnie nikt z "redakcji" już tych postów nie czyta, a nawet jeśli to są one zapewne uznawane za "hate", a nie brane na poważnie.
Jeszcze jedno słówko co do aktywności Dela.
Od momentu gdy objął stery w tvgry.pl nigdy nie spodziewałem się, że wyjdzie to serwisowi na dobre. Nie znam gościa osobiście, ale wydaje mi się, że jest to osoba o tzw. "słomianym zapale". Dlaczego tak uważam? Zwróćcie uwagę na to, jak potoczyły się losy Jego kanału na Youtubie, "bloga" na gameplay.pl (chyba nazywał się delirium), programu facepalm i tego, w którym komentowane były nasze posty (dla mnie absolutnie zbędnego, bo w zasadzie komentarze użytkowników nie były tam traktowane serio).
Tyle...
Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały z cyklu "pitu pitu".

26.03.2013 19:49
odpowiedz
Harrydom
19

pitu, pitu, pitu... znowu ;(

21.03.2013 17:32
odpowiedz
Harrydom
19

Ja pier..., czy Kacper "Pitu Pitu" Pitała musi brać udział w niemal wszystkich materiałach z gier na tvgry.pl?
Nie dość, że jego obecność w Przeglądzie Tygodnia to totalne nieporozumienie (A to dlatego, że nie potrafi w ogóle rozmawiać - bez przerwy się wtrąca, przerywa wypowiedzi Yuena lub Deela tylko po to, żeby wydać z siebie głupie "yhy" lub "hehe". A jeżeli już będzie to bardziej rozbudowane zdanie, to w zasadzie jest ono podsumowaniem tego co powiedzieli wcześniej lub jednym z gatunku "oczywistych oczywistości" - tak czy siak nie wnoszącym nic konstruktywnego do dyskusji. Jeżeli ktoś tego nie zauważa to polecam zobaczyć jeden z "Przeglądów" z udziałem Krzysztofa Gonciarza oraz Deela i porównać poziom merytoryczny, słownictwo, czy sam przekaz.), to w dodatku gameplaye z Jego udziałem nie wyróżniają się w zasadzie niczym w porównaniu do tych setek filmików na YouTubie. Dla mnie natomiast, aby tytułować się redaktorem, którego materiały trafiają na tak długo rozwijany projekt, jakim bez wątpienia jest tvgry.pl, trzeba znacznie więcej.
Zanim uznacie to za hate i zaczniecie wywlekać działa w postaci: "Jak jesteś taki mądry, to sam nagraj..." zrozumcie jedno: wiem, że jestem w tym słaby, dlatego nigdy nie byłbym w stanie się za to zabrać, a tym bardziej pobierać pensję. Ale jako odbiorca tych treści mam prawo wyrażać swoje zdanie i wymagać.
Tyle... "yhy" "hehe"... ;(

08.01.2013 19:21
odpowiedz
Harrydom
19

Yeah!!! Materiał bez Kacpra, wreszcie...

18.11.2012 16:33
odpowiedz
Harrydom
19

A już zaczynałem się powoli cieszyć, że skończyło się "pitolenie" na tvgry.pl. Niestety, Hitman: Rozgrzeszenie to kolejna gra, której na pewno (z uwagi na "redaktora") nie obejrzę na tym serwisie.

21.05.2012 12:47
odpowiedz
Harrydom
19

"Liga Mistrzostw" ?!

10.08.2011 17:28
odpowiedz
Harrydom
19

Nie ma pierwszego!

10.09.2010 21:43
odpowiedz
Harrydom
19

1) Z "tym jabłkiem" to był Wilhelm Tell
2) Gratuluje tym wszystkim komentującym zdolności poruszania się w czasoprzestrzeni, którzy zamieszczają swoje opinie o przeglądzie po obejrzeniu kilku minut programu. Bo jak inaczej ocenić komentarze, które zamieszczane są w czasie znacznie krótszym niż ten od momentu wstawienia filmiku + jego długość.
Jak już chcecie się tak wyróżniać, to przynajmniej róbcie to umiejętnie.

Pozdrawiam!

21.06.2010 13:36
odpowiedz
Harrydom
19

Już nikt nie będzie perwszy!!!!!!!!!!

23.10.2009 19:04
odpowiedz
Harrydom
19

Więcej Moociejana TVGry.pl!
Kolejny materiał będący Twoim udziałem i naprawdę ogląda się go rewelacyjnie (i nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie hostess) ;)

11.09.2009 19:21
odpowiedz
Harrydom
19

Siema!

Tzn. jeżeli chodzi o film AVATAR Jamesa Camerona, to ostatnio pojawiło się wokół niego pewne zamieszanie, a nawet podejrzenia o plagiat. Cała sprawa wyszła na jaw gdy ujawniono trailer do filmu i wielu osobom wydał się podobny do innego filmu, który swoją drogą nie odniósł oczekiwanego sukcesu. Mowa tu o Delgo, a samo porównanie znajdziecie tutaj: http://img.denihilation.com/delgovatar.html.

Poza dziwnym zbiegiem okoliczności co do formy prezentacji świata i bohaterów filmu, dla mnie osobiście zawodem wydaje się fabuła filmu. Dlaczego? Bo to jakby przeniesiona w przyszłość opowieść o miłości Pocahontas i Johna Smitha.

Obym się mylił, ale w tej chwili AVATAR jest filmem bez innowacyjnej fabuły (mówię o zarysie ogólnym), a jego jedyny plus jakim są zdjęcia wykonywane dzięki nowoczesnej technologii ("W filmie generowany komputerowo obraz (CGI) miesza się z realnym (live-action) w proporcjach odpowiednio 60% do 40%. "), które co do koncepcji oskarżono o plagiat...

I w co tu teraz wierzyć?

Trzymajmy kciuki, aby film był jednak czymś większym...

Pozdro.

11.09.2009 19:20
odpowiedz
Harrydom
19

Siema!

Tzn. jeżeli chodzi o film AVATAR Jamesa Camerona, to ostatnio pojawiło się wokół niego pewne zamieszanie, a nawet podejrzenia o plagiat. Cała sprawa wyszła na jaw gdy ujawniono trailer do filmu i wielu osobom wydał się podobny do innego filmu, który swoją drogą nie odniósł oczekiwanego sukcesu. Mowa tu o Delgo, a samo porównanie znajdziecie tutaj: http://img.denihilation.com/delgovatar.html.

Poza dziwnym zbiegiem okoliczności co do formy prezentacji świata i bohaterów filmu, dla mnie osobiście zawodem wydaje się fabuła filmu. Dlaczego? Bo to jakby przeniesiona w przyszłość opowieść o miłości Pocahontas i Johna Smitha.

Obym się mylił, ale w tej chwili AVATAR jest filmem bez innowacyjnej fabuły (mówię o zarysie ogólnym), a jego jedyny plus jakim są zdjęcia wykonywane dzięki nowoczesnej technologii ("W filmie generowany komputerowo obraz (CGI) miesza się z realnym (live-action) w proporcjach odpowiednio 60% do 40%. "), które co do koncepcji oskarżono o plagiat...

I w co tu teraz wierzyć?

Trzymajmy kciuki, aby film był jednak czymś większym...

Pozdro.

17.04.2009 18:25
😊
odpowiedz
Harrydom
19

Ja mam tylko jedno pytanie: Dlaczego ta sympatyczna Pani, tak podskakuje jak coś mówi? ;)