Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Apart23 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

05.05.2019 03:06
Apart23
3

To zagraj w dodatek The Ballad of Gay Tony,zajebiście kolorowo, dużo się dzieję i fajne misję. Dla mnie GTA IV jest drugą najlepszą częścią po SA ,bo mi ten klimat odpowiadał, nie odniosłem wrażenia,że jest szaro buro. Fabuła mi bardzo odpowiadała. Nawet jeśli dla ciebie jest szaro bure to chociaż zwróć uwagę na fabułę i te rożne zwroty akcji. Lub zabójstwa bliskich osób dla Nicko. Według mnie jest tam wiele ciekawych rzeczy.

05.05.2019 03:03
Apart23
3

To dla mnie fabuła strasznie ciekawa,można się z żyć z bohaterami. Bohater bardzo pasuje do tej części i go polubiłem. Jakoś bardziej niż tego z VC. Nie odczułem ponurego klimatu,szczególnie w pewnych miejscach, jeszcze jak świeciło tam słoneczko. A niektóre bloki typowo z brooklynu mi odpowiadały i np otoczenie za nim. Zresztą było kilka ciekawych misji. Jak wam nie odpowiada to pograjcie sobie w dodatki a nie pożałujecie np The Ballad of Gay Tony, przeciwieństwo podstawowej wersji, bo jest mega kolorowo, ciekawe misję, jest co robić.

05.05.2019 02:55
odpowiedz
Apart23
3

Dla mnie SA miało ten specyficzny klimat i jest to gra mojego dzieciństwa, pamiętam jak za dzieciaka każdy marzył,żeby ją mieć. Dużo się o niej przegadało w szkolę,zawsze w weekendy na klimacie się włączało misję. Myślę, że nostalgia zdecydowanie podwyższa ocenę tej gry. W sumie co do GTA IV myślałem,że to znacznie będzie odbiegać od serii,że będzie strasznie mroczne itp a tak na prawdę nie odniosłem takiego wrażenia. Strasznie się idzie z żyć z bohaterami,panuje tam klimat takiej typowej ameryki w stylu Nowego Yorku,Detroit,Portland. Jak włącza się grę i to ta muzyczka pasująca jak ulał do tej gierki,jak i bohater. To już nadaje takiego klimatu. Roman to taki pocieszny kuzyn do imprez. Little Jacob zajebiście lojalny ziomek,który zawsze pomoże, ja wręcz, gdy przechodziłem tą grę , to żyłem ich życiem xd Do tego tam wiadomo takie dodatki,jak internet i pisanie e-maili nawet spoko. Zresztą było tam sporo,fajnych i klimatycznych miejsc. W grze też panowała co jakiś czas zasada wyboru np kogo zabić z kim pójść na układ co wpływało na fabułę. Można było wybrać też zakończenie. Ale dodatek The Ballad of Gay Tony(zmienia się bohater) był mega zarąbisty,szczerze bardzo mnie wciągnął. Fajnie się też zaczyna od jednej z pierwszych misji z podstawowej wersji, czyli napadu na bank, tylko , że nie jest się Niko Beliciem, ale osobą , która jest jednym ze świadków tego napadu w środku banku, która była w podstawce. I to strasznie fajnie zrobili tak się zgrało,jakby obserwacja fabuły w pewnym momencie ale z drugiej osoby. A potem po wszystkim spotyka się na mieście ekipę Belica jadących w aucie, która przepuściła cię na pasach. Powracają też epizody fabuły z podstawki. Ale dodatek jakby to powiedzieć strasznie kolorowy,dużo się dzieję ,lata się np też po clubach Dużo ciekawych misji np wysadzenie pociągu metra , dźwigu itp kradzież helikoptera z jachtu i wiele innych. Jak to włączyłem to zobaczyłem różnicę,jest rzeczywiście bardziej kolorowo i po części mi przypomina to SR 3 , jeśli chodzi czasem o klimat. Nie grałem w drugi dodatek ale podobno też kosmos,można np baseballem zrzucać innych motocyklistów podczas jazdy itp Serio jak nie przypada wam klimat GTA IV to zagrajcie sobie w dodatki to może zmienicie zdanie. Mój ranking to 1.GTA SA 2. GTA IV 3.GTA VC/GTA III 4. GTA V(choć grałem mało,może bym zmienił zdanie)

post wyedytowany przez Apart23 2019-05-05 03:08:44
02.05.2018 01:28
Apart23
3

Od kiedy w grach grafika to wszystko? Poza tym jak gra z takiego rocznika może mieć niewiadoma jaką grafikę? Poza tym Saints Row 4 to jakieś nieporozumienie monotonne misje,strasznie kiepski klimat a zarazem taki mroczny,zero realizmu zupełnie odbiega od reszty SR do tego dość nudna. A co do 3 się zgodzę jest bardzo fajna ;)

02.05.2018 01:25
Apart23
3

Współczuje gustu xd Od kiedy grafika to wszystko w grach?

02.05.2018 01:23
Apart23
3

Aha czyli dla ciebie fizyka gry to wszystko? Według mnie świetna fabuła a po drugie jest na pewno o wiele lepsza od czwórki,która jest monotonna i przesadzona w strasznie dziwnych klimatach.

02.05.2018 01:21
odpowiedz
Apart23
3

Dla mnie najlepsza ze wszystkich części ma swój klimat,takie GTA ale inaczej. Minusem jest to,że jest krótka i gdy robiłem ostatnią misję były jeszcze zaczątki na dalsze rozwinięcie i dalszą część historii i się zdziwiłem,że był koniec jak mogła się jeszcze pociągnąć z 10 godzin. Ci co piszą o technologicznym bublu zgodzę się po części ale czy to jest powód,żeby strasznie zaniżać ocenę? Skoro ma fajną fabułę i niepowtarzalny klimat? Dla mnie w grach fizyka,grafika nie liczy się tak bardzo. Ktoś napisze,że bubel technologiczny ale nie popatrzy na fabułę i pomysły w tej grze ;D

02.05.2018 01:15
odpowiedz
Apart23
3

Według mnie dość monotonna,szczególnie poboczne misje. Klimat nie przypasował mi. Według mnie Najlepsza jest 2 część i trójka lepsza od czwórki tak samo ;)

01.04.2018 13:12
odpowiedz
Apart23
3

Nie wiem jak u was.Ale też uważacie się,że strzela się w tej grze źle i ciężko płynnie jest w kogoś trafić? Jak ustawiam czułość to jest albo za duża albo za mała ale mniejsza o to jak na kogoś nakierowuje to celownik jakby po drodze się tak jakby przycinał tak nie płynnie chodzi,nie mogę najechać bezpośrednio tak żeby nacelować za pierwszym razem i a poza tym gra bardzo fajna,choć system jazdy dość ciężki.