Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

sh4rky ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

12.01.2018 23:59
odpowiedz
sh4rky
1

Fotel za 100 lat nie będzie tylko zwykłym przedmiotem do siedzenia, będzie sercem naszego stanowiska komputerowego.
Fotel ten będzie posiadał wbudowane AI, które będzie naszym spersonalizowanym asystentem jak i również komputer który będzie umiejscowiony wewnątrz fotela.
Naszemu AI będziemy mogli samodzielnie nadać mu imię , płeć czy cechy, porozmawiać z nim na dowolny temat, czy też poprosić go o zapłacenie w naszym imieniu rachunków.
Podczas sesji w naszą ulubioną grę online, gdy będziemy zmuszeni odejść od naszego stanowiska pracy, AI przejmie kontrolę nad rozgrywką i postara się dzięki wykorzystaniu technologii „TUM”, które analizuje nasze zachowanie podczas gry, zagrać naszym stylem do czasu naszej nieobecności.
Nasze centrum dowodzenia designem od współczesnych foteli kubełkowych zmieniłoby się na bardziej futurystyczne a kolory podrzędne na nich zawarte odzwierciedlałyby nasze uczucia, lub też po prostu świeciłyby na wybrany przez nas kolor.
Fotel byłby pokryty z najwyższej jakości materiałów „HQSM”, które są odporne na przetarcia, przepuszczają powietrze a co najważniejsze materiał ten jest podgrzewany czy też schładzany, automatycznie, dzięki naszemu AI w zależności od temperatury pomieszczenia, a pod spodem materiału znalazłaby się najwygodniejsza pianka jaką widział świat, czyli „PADS”.
Całość po wykryciu użytkownika na stanowisku, dzięki kontroli naszego asystenta dostosowywałaby się pod kątem ergonomii i wygody wobec niego.
Podstawa fotela zmieniła by się diametralnie, zamiast podnośnika i kół pożerających naszych kabli, na jej miejscu znalazłaby się podstawka lewitującą wykorzystująca technologie „XYZ” która współgrałaby z naszym AI i po określeniu lokalizacji przemieszczałaby się w określone miejsce.
Podłokietniki byłyby wykonane ze specjalnego włókna „CYOA” i wykorzystywałyby technologię 8D a po aktywacji głosowej podłokietniki rozsuwałyby się tworząc tym sam mostek na którym byłaby umiejscowiona klawiatura i mysz.
Na oparciu fotela w górnej części zostałyby umieszczone głośniki 10.1, a nad nimi znajdowałby się rzutnik wyświetlający obraz w technologi 12K.
Oprócz oczywistych zastosowań fotel posiadałby wiele trybów które byłyby wykrywane i włączane automatycznie dzięki naszemu AI:
- Tryb VR
- Tryb Film
- Tryb Gra
- Tryb Drzemka
- Tryb Masaż