Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

DamianoThePlayer ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.01.2019 21:56

Witam :) Prawdopodobnie zostały rozdane wszystkie sztuki. Jeśli chodzi o newsletter to wystarczy raz Go zasubskrybować.

04.06.2018 14:39
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

Najbardziej wypatrywanym przeze mnie tytułem w czerwcu jest Vampyr ponieważ mało jest gier gdzie można zwiedzać świat z perspektywy wampira i doświadczać trudy tego stworzenia gdzie w większości innych tytułów wampiry są jednymi z wielu wrogów których eliminujemy na swojej drodze.

29.04.2018 00:24
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

Najbardziej oczekiwanym przeze mnie tytułem w Maju jest Dark Souls: Remastered ponieważ gram w gry tylko na PC a pierwsza część soulsów na pececie była nie grywalna więc nie miałem okazji zapoznać się z tym tytułem tym bardziej że jestem graczem który najbardziej lubi przechodzić różne trylogie od części pierwszej :)
Z chęcią bym się sprawdził w tym symulatorze śmierci :D
Pozdrawiam

30.03.2018 23:36
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

For the King jest moją najbardziej oczekiwaną grą kwietnia ponieważ mechanizmy gry są bardzo podobne do sławnych Herosów w które uwielbiałem grać i mam nadzieję że się nie zawiodę kiedy będę ogrywał ten tytuł ;) Pozdrawiam

02.03.2018 16:36
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

Moją najbardziej oczekiwaną grą w marcu jest Far Cry 5 ponieważ lubię gry z otwartym światem a na dodatek grałem w część 3 i 4 i jestem ciekaw czy twórcy wprowadzili jakieś nowości w kolejnej części czy jednak dostaniemy podobny projekt z poprzedniczek. Pozdrawiam

01.02.2018 12:35
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

Moim najbardziej wypatrywanym tytułem w lutym jest Kingdom Come: Deliverance ponieważ prace nad grą trwały bardzo długo i jako nauczyciel historii chciałbym sprawdzić jak twórcom wyszedł świat bez magii osadzony w czasach średniowiecznych i stawiający na historyczne realia. Pozdrawiam.

02.01.2018 00:24
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

W styczniu najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą jest Monster Hunter World ponieważ jestem fanem trzech głównych części filmu " Park Jurajski " oraz gier gatunku RPG i z tych powodów nie mogę przejść obojętnie obok tego tytułu więc pomimo ukazania się tej gry na PC dopiero w czerwcu to niecierpliwie czekam na tą perełkę :)

20.12.2017 20:24
odpowiedz
DamianoThePlayer
7

Moim zdaniem fotele dla graczy za 100 lat mogą wyglądać hardkorowo-futurystycznie. W fotelu będzie zainstalowany podajnik dzięki któremu jeśli będziemy głodni lub spragnieni nie będziemy musieli odchodzić od stanowiska gamingowego. W fotelu będzie uprząż w której wbudowano elementy technologii współczesnej VR dzięki której będziemy mogli poczuć się jakbyśmy sami byli w środku gry a na dodatek będzie opcja dzięki której określona gra nie będzie musiała mieć wprowadzonych dialogów ponieważ będzie istniał przyrząd w postaci mikrofonu i dzięki niemu sami będziemy mogli mówiąc coś na żywo przy tym samym wprowadzić te słowa do danego momentu określonej gierki.
Fotel za 100 lat będzie miał wprowadzony system sterowniczy dzięki któremu urządzenia takie jak klawiatura czy mysz pójdą w zapomnienie. Oto moja wizja fotela dla gracza za 100 lat.
Pozdrawiam