Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Wariatinho ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

26.02.2018 19:31
😂

Wszystko zależy od tego jakie karty otrzymujesz podczas rozgrywki a rozrzut jest spory między 50-70 kart, wiec nawet jak będziesz miał mocne karty legendarne to w ogole mogą nie wypaść podczas walki.

Wyrwane z kontekstu, pamiętaj aby na przyszłość brać całe zdanie:) Jakbys znał wiecej karcianek wiedziałbyś, że są i taki, które umożliwiają wybór mniejszej liczby kart do grania dzieki, temu masz większy wpływ na rozwój wydarzeń.

11.07.2017 22:05
😢

...

10.07.2017 18:07
odpowiedz
Wariatinho
3

cryxbot
Heh, dla mnie to możesz mieć nawet i pierwsze miejsce w rankingu ale i tak nie ma to znaczenia, wiec nie ma się czym chwalić:). W grze jest mocny Random bo losuje Ci co turę 1 kartę z talii 47-67 kart. (Nie licze kart, które umożliwiają dobranie dodatkowej karty). I raz mogą Ci wypaśc mocne karty a raz słabe raz bedziesz miał kontre na przeciwniku innym razem nie i nic nie zrobisz. Wiec to jest nic innego jak loteria, jak ktoś lubi takie gry to spoko ale jak dla mnie wole aby wiecej zależało od umiejetności gracza niż od szcześcia. Z tego co pamiętam to chyba w Urban Rivals liczyły się bardziej umiejetności niż tutaj. Dlatego nie polecam tym bardziej, ze jest już HS i tam talia ma 30 kart (20 kart w talii mniej robi sporą różnicę), wiec random jest znacznie mniejszy a i tak podczas zawodów było słychać, że przeciwnikowi wypadły słabsze karty. Uważam, też że Gwint ma zdecydowanie lepszy potencjał niż TESL.
PS. w tej grze nie ma niczego skomplikowane, zeby czegoś nie zrozumieć, ale jeśli chcesz się dowartościować to proszę bardzo:)

10.07.2017 12:58
odpowiedz
4 odpowiedzi
Wariatinho
3
1.0

Ta gra jest tak uboga, że nie mam pojecia do kogo jest skierowana?
Chyba do dzieci, które nie ogarniają intelektualnie Doty 2 lub skillowo Lola.
Po co robi się takie gry to ja nie mam pojecia, chyba tylko żeby się odmóżdżyć po cieżkim dniu.

27.06.2017 12:53
odpowiedz
Wariatinho
3

Pograłem i szczerze nie polecam! W grze niestety jest za dużo przypadku. Wszystko zależy od tego jakie karty otrzymujesz podczas rozgrywki a rozrzut jest spory między 50-70 kart, wiec nawet jak będziesz miał mocne karty legendarne to w ogole mogą nie wypaść podczas walki. Oczywiście jest wiele zagrań i rozwiązań podczas gry ale wszystko i tak zależy od tego czy masz odpowiednie karty do zagrania jakiegoś wariantu lub zaaragowania na ruch przeciwnika, bo jeśli nie to nie ważne jaki byś był łeb to nic nie wymyślisz:). Zdarzają się oczywiście takie partie, które są wyrównane i ciekawe ale jest to zbyt mały procent a i tak wszystko zależało w głównej mierze, że właśnie takie a nie inne karty wypadły graczom.
Według mnie powinien być jakiś podział na fazy rozgrywki tak aby wypadały karty danego poziomu, z tego co pamiętam tak było chyba w Etherlords (stara gierka na pc) i całkiem przyjemni się grało oraz mieć jakiś wpłyt na 5 kart, które wypadają po otrzymanych obrażeniach (nie mam na myśli samego proroctwa). Dodatkwo powinien być podział na karty atakujące, wsparcia, uzbrojenia itp - tak aby gracz mógł wybrać spośród 1-5 kupek kart tego czego akruat mu brakuje a nie jest 1 talia, która może być tak "potasowana", że otrzymasz 3 karty wsparcia pod rząd i gie możesz zrobić. Przez co wiele razy było tak, że gracze po kilku rundach się poddawali/rozłączali.