Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Nmx1 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

11.07.2019 11:00
Nmx1
😒
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Nmx1
5

Kolejny artykuł o tym, że o zwycięstwie konsoli decydują ekskluzywne tytuły. Przecież już od dawna widać i jest mówione i pisane, że MS nie jest zainteresowany tradycyjnym podejściem do konsol, tylko chce stworzyć elastyczny system rozrywki. Oni stawiają na wygodę gracza. Ktoś woli wygodę konsoli, kupuje konsolę, ale PCtowiec nie jest stratny jak długo ma windows 10. MS eksperymentuje i pozwala graczom na wybór, ponieważ może sobie na to pozwolić.
Jedyna firma, której zależy w tym pojedynku na ekskluzywach to Sony. Gry i konsole to ich jedyny sensowny przychód, całą firma na nim stoi, więc nie mogą sobie pozwolić na ryzyko eksperymentów, ponieważ jeśli cokolwiek pójdzie nie tak, to będą przegrani finansowo. Przez to są jedyną firmą, która tak naprawdę bierze udział w pojedynku na tych zasadach. MS już dawno to olał i uznał X1 za formę komputera z windowsem, który jest dodatkowym zarobkiem.
Jaki jest sens pisać kolejne artykuły o tym samym, skoro w paradygmacie przyjętym przez autora tylko Sony się mieści i automatycznie MS traci? Dlaczego by nie przedstawić jak chłopaki na TvGry tego jak różne podejście do konsol mają firmy?

01.03.2019 16:05
Nmx1
odpowiedz
1 odpowiedź
Nmx1
5

Hej, jeszcze jedno pytanie. W jakim formacie powinien być plik ze scenariuszem dołączany do maila? Strona główna konkursu mówi o pliku, a regulamin o treści maila (co bardzo by wpłynęło na istotne moim zdaniem formatowanie)?

25.02.2019 13:13
Nmx1
odpowiedz
1 odpowiedź
Nmx1
5

Hej!
W scenariuszu 3000 znaków obejmuje jedynie litery, czy interpunkcję i spacje również?

30.07.2018 11:56
Nmx1
😁
odpowiedz
Nmx1
5

Zdecydowanie We Happy Few. Oczywiście, brak nowych bioshocków odegrał swoją rolę, ale też potrzeba zagrania w coś z ambitną fabułą i nie koniecznie o ratowaniu świata po raz setny. Tym bardziej, że gra stylistycznie i wizualnie wygląda świetnie. Z drugiej strony faktem jest też, że pozostałe gry w debiutujące w tym miesiącu niezbyt wpisują się w moje gusta.

12.05.2017 22:34
Nmx1
odpowiedz
Nmx1
5
Image

Fernando nigdy za wiele :)