Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Merkant ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

01.09.2017 13:54
3
Merkant
3

Właśnie miałem się pytać, dlaczego w zestawieniu zabrakło red orchestry 2. Moim zdaniem najlepszy z drugowojennych shooterów, który na prawdę daje poczucie "realizmu" oraz możliwość doświadczenia dramatyzmu tamtych wydarzeń, przy jednoczesnym zachowaniu grywalności.

23.07.2017 14:08
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Merkant
3

Battlefield Heroes tak na prawdę był świetną grą, którą popsuły trochę mikropłatności. Teraz, na szczęście dostaniemy go bez żadnych opłat z całą jego zawartością.
Wskrzeszeniem BfH oprócz Revive (ReviveHeroes) zajmuje się także Awaken (AwakenHeroes). Odłam powstał, ponieważ Awaken chce także rozwijać battlefielda, zbalansować rozgrywkę, itp, a nie tylko go przywrócić sprzed stanu zamknięcia. Obie te grupy tworzą swoje projekty osobno. Na szczęście ostatnimi czasy zawiązała się pomiędzy nimi współpraca, co może skutkować szybszym powstaniem BfH.
Jeśli chodzi o datę wydania BfH to przypuszcza się, że nastąpi to za 1-3 miesiące. Tak podejrzewają deweloperzy. Ponadto nie jest dostępna tylko jedna mapa, jak wspomniano w artykule. Mapy dostępne są wszystkie, jakie były i można na nich zagrać (niestety jak na razie tylko w trybie offline).

21.07.2017 13:56
odpowiedz
Merkant
3
10

Plants vs Zombies jest bardzo wciągające. Pamiętam, jak nie chciałem nawet spróbować w nie zagrać. Jednak, gdy już dałem się namówić i zacząłem przechodzić kolejne etapy to zapomniałem o wszelkich innych ogrywanych przeze mnie w tym czasie grach. Na prawdę niesamowicie wciąga. Do tego dochodzi przyjemna oprawa audiowizualna, duża ilość roślinek, za pomocą których przychodzi nam zwalczać napływające fale przeciwników i dodatkowe tryby gry, uaktywniające się po ukończeniu właściwych poziomów. Świetny pomysł na grę i wykorzystanie nielubianego przeze mnie motywu zombie. Warto zagrać!

21.07.2017 13:13
odpowiedz
Merkant
3
9.0

Bardzo przyjemna gra. Pomimo zastosowanego systemu mikropłatności i tak świetnie się przy niej bawiłem. Kreskówkowa oprawa graficzna i możliwość personalizacji swojego bohatera potrafiły skutecznie odstresować. Ponadto duża ilość map i trybów rozgrywki sprawiała, że można było się w nią zagrywać przez długie godziny.

Szkoda, że została zamknięta. Na szczęście, jak już ktoś wspomniał, trwają próby przywrócenia jej do życia przez deweloperów posiadających zgodę od EA, co jak na razie im się udaje. Obecnie można zagrać w trybie offline i przypomnieć sobie lub dopiero poznać BfH.

08.07.2017 21:24
1
odpowiedz
Merkant
3

Nawet dzisiaj potrafię zagrać z przyjemnością w MicroMachines na nesie. Odkąd dowiedziałem się o premierze, liczyłem na coś równie dobrego. Szkoda, że się nie udało, tym bardziej że graficznie trasy wyglądają przepięknie.

19.05.2017 18:02
odpowiedz
2 odpowiedzi
Merkant
3

Panowie, spokojnie. Wbrew pozorom nie jestem nowym czytelnikiem GOLa. Nigdy też żadnej nagrody nie sprzedałem i nie sprzedam. Skąd w ogóle takie oskarżenia?
Dlaczego miałyby być faworyzowane osoby, które "coś" napisały na forum? Nie o to chodziło przecież w konkursie. Liczyła się jedynie wykonana praca i za to właśnie chciałbym podziękować Redakcji.

07.05.2017 17:46
odpowiedz
Merkant
3

Dzięki Wam za konkurs, a wszystkim uczestnikom miłej zabawy :)