Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Trzpiotka ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

15.08.2018 11:21
odpowiedz
Trzpiotka
2

Gra fajna. Daję 9/10. Dużo możliwości i szybko się nie nudzi. Brakuje naprawy narzędzi i za dużo drzewa jest wymagane do ulepszania budynków (ścinanie drzew jest monotonne) oraz za szybko jedzenie ubywa (uwielbiam jaskinie ale żeby tam wejść muszę dwa dni łowić i gotować żeby miało to sens). Teraz jest promocja na steam 25zł kosztuje jeszcze chyba ze 4 dni promocja będzie. Szczerze polecam ja bawię się świetnie.

12.03.2017 15:37
👍
2
odpowiedz
Trzpiotka
2

Moim zdaniem gra jest rewelacyjna!
Gram od kilku lat, jakoś nie może mi się znudzić :) Zalety? Generowany losowo świat, prawdziwa walka o przetrwanie (głód, warunki pogodowe, zagrożenie) a nie tylko zabijanie. Super crafting - naprawdę trzeba troszkę czasu poświęcić żeby coś fajnego zbudować. Zbieractwo, małe rolinctwo i przeszukiwanie (możemy przeszukiwać zwłoki zabitych zombich jak i śmieci, gotowo wygenerowane miasta itp) Servery na których pogramy zarówno w trybie PVP jak i PVE. W trybie single player mamy sporo ustawień (możemy dostosować grę według naszych upodobań - nie ma tu gotowych schematów typu 3 poziomy gry (łatwy, normalny, średni). Możemy też grać po lanie (fajna sprawa i tu też założyciel servera może dopasować opcje do Waszych upodobań). Po za tym możemy znaleźć modyfikacje (mody), które po zainstalowaniu wprowadzają nam nowe zombii, bronie, recepty i wiele innych.. lub po prostu wizualizację niezbędnych parametrów (na ekranie wyświetla Nam się pasek zdrowia, jedzenia, picia, itp) Nigdy nie żałowałam zakupu tej gry i gram zarówno na serwerach publicznych jak i po lanie z partnerem :)
Jeśli chodzi o servery publiczne polecam najlepsze servery z jakimi się do tej pory spotkałam (a było ich sporo-3000h na koncie) ze strony 7dtd.pl - aktywni admini, sympatyczni ludzie, dbanie o eliminowanie cheaterów (gra to zabawa a nie niszczenie przez złośliwych cheterów naszej niejednokrotnie wielotygodniowej pracy a Ci niestety zdarzają się i to zbyt często).
Grę oceniam 10/10
Nie można jej porównać do DayZ, Rust czy innych tego typu. Stoi ona ponad Nimi (zawsze pozostaje youtube na którym jest recenzja wszystkich powyższych gier).

post wyedytowany przez Trzpiotka 2017-03-12 15:38:51