Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Macck87 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

11.05.2019 00:46
odpowiedz
Macck87
2
8.0

Kupiłem tę grę ze względu na sentyment do Mugena i się nie zawiodłem.
Bardzo szybka, nieskomplikowana i relaksująca rozgrywka.
Idealna na odprężenie, gdy nie ma się ochoty na coś bardziej wymagającego. Oczywiście można poświęcić jej dużo czasu i osiągnąć mistrzowski poziom potrzebny do gry online, ale nie trzeba. I to jest fajne, można grać casualowo lub pro, zależnie od własnego podejścia do tematu. Polecam, zwłaszcza fanom uniwersum Dragon Ball.

post wyedytowany przez Macck87 2019-05-11 00:49:53
11.05.2019 00:13
odpowiedz
Macck87
2
10

Mam duże nadzieje związane z tą produkcją.
Wydaje mi się że może to być pełen upust fantazji i emocji jakie Hideo Kojima przemycał w serii Metal Gear Solid.
Jeżeli Death Stranding nie będzie zbytnio ograniczane przez realizm przedstawionego świata, dostosowanie produktu do jak najszerszego grona odbiorców i wymogów wydawców, to możemy dostać coś wybitnego i na długo zapadającego w pamięć. Czekam niecierpliwie.

02.03.2019 15:44
odpowiedz
Macck87
2
9.0

Przeszedłem całą fabułę oraz wiele misji i wątków pobocznych więc mogę w końcu coś napisać. Według mnie gra jest na swój sposób wybitna, pod względem swojego ogromu który szokuje do samego końca. Klimat w grze działa tylko do pewnego momentu, po pewnym czasie dłużyzny i pewna powtarzalność schematu fabuły i wątków pobocznych powoduje spore zmęczenie i w moim przypadku odbijałem od tej produkcji na kilka dni. Główny wątek jest stanowczo za bardzo rozciągnięty, szef naszego gangu jest postacią tak irytującą że w drugiej połowie gry cały czas miałem ochotę go zastrzelić, nawet sprawdzałem czy da się to zrobić. Po zakończeniu epilogu miałem uczucie ulgi z powodu zakończenia gry i pewności że już nigdy więcej w nią nie zagram. Poza tymi wadami gra pod każdym względem jest perfekcyjna. Graficznie, technicznie, dźwiękowo idealna jak na obecną generację konsol. Dla mnie 9/10.

23.07.2018 00:44
Macck87
2

Gra bardzo dobra, jest to mój pierwszy kontakt z wirtualną wersją futbolu amerykańskiego i muszę przyznać że bawię się przy tej produkcji świetnie. Jest wyczuwalny klimat amerykańskiego podejścia do sportu, czyli rozrywki połączonej z profesjonalizmem sportowym. Madden pomimo że nie ma konkurencji, stoi na wysokim poziomie wśród gier sportowych, jedyne niedociągnięcia to pojawiające się czasami glitche i bugi, które nie przeszkadzają jednak w zabawie. Polecam każdemu zainteresowanemu tym dość niszowym w Polsce sportem.