Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Windmaster ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

02.04.2020 18:47
Windmaster
20

Nienawiść do Jana Pawała II ty masz we krwi skoro satanistyczne piosenki proponujesz !!!! SZOK I NIEDOWIERZANIE!!!!

02.04.2020 18:41
😢
odpowiedz
Windmaster
20
Image

Ja miałem 15 lat a urodziłem się 1990 roku gdy 2 kwietnia 2005 o godzinie 21:37 on nasz Papież po 26 latach intensywnego pontyfikatu odchodził do Pana Boga, z mamą oglądaliśmy wtedy "Pana Tadeusza" na TVP1 gdy ówcześnie pracująca tam red.Paulina Chylewska poinformowała o jego śmierci, pamiętam że wtedy mama załzawiła się b.mocno tak jakby umarł jej duchowy tata. Dziś wiem że wtedy umierał święty. Począwszy od jutra mieć będę 30 lat, więc mogę powiedzieć że JPII umierał przed moimi 15- tymi urodzinami. Św. Jan Paweł II jest teraz moim osobistym patronem i kierownikiem duchowym.

02.04.2020 18:25
😡
Windmaster
20

To nie fajny obrazek JPII wręcz obraźliwy !!!

02.04.2020 18:22
😒

Jesteś Ignorantem skoro stawiasz pałę naszemu papieżowi !!!

02.04.2020 18:18
😢
Windmaster
20
Image

Witajcie, tu Windmaster dziś 2 kwietnia, data szczególna dla każdego Polaka i Polki bowiem wieczorem tamtego dnia o godzinie 21:37 do Pana Boga odszedł nasz ukochany Jan Paweł II papież, który dzisiaj jest już świętym. Santo Subito - Święty Natychmiast, tak podczas jego pogrzebu wołaliśmy do kościoła św. Dziś mija już 15 lat od dnia jego śmierci. W dzisiejszej gamengowej debacie będziemy wspominać Ojca św.

A zatem pytam was wszystkich Jak wspominacie 2 kwietnia 2005, 15 lat później ??? Co czuliście gdy docierała do was ta smutna wieść ???

Zapraszam wszystkich absolutnie wszystkich użytkowników portalu gry-online.pl oraz całą redakcję tegoż portalu, PROSZĘ PODZIELCIE SIĘ WASZYMI WSPOMNIENIAMI O ŚW. JANIE PAWLE II !!!

01.04.2020 17:42
😐
Windmaster
20

Z pewnością tak by było ale co było by lepsze tworzenie Wiedźmina od zera bez wciągającej fabuły czy Ciri jako główna bohaterka Wiedźmina 4 który był by prequelem trójki ???

01.04.2020 17:34
😉
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

A mnie osobiście pomysł się podoba o ile w Wiedźminie 4 akcja gry skupiła się na historii Ciri oraz zainteresowania się nią przez Dziki Gon, ponadto dobrze by było gdyby CD Projekt RED ujawnił w Wiedźminie 4 całą charakterystykę Dzikiego Gonu (czyli w fabule powinny się znaleźć momenty retrospekcyjne tak jak to miało miejsce w Wiedźminie 3 Dzikim Gonie, na zasadzie opowiadań Geralta z Rivii oraz Vesemira z Kaer Morhen o Dzikim Gonie i innych zagrożeniach) Dodatkowo powinno pojawić się w grze sporo nowych zadań pobocznych przy czym niektóre z nich (choć nie wszystkie) były by powiązanie z głównymi wątkami fabularnymi. Rozumiem niezadowolenie, też bym chciał stworzyć własnego Wiedźmina w grze ale widać że Redzi( chodzi mi o pomysł na grę z Ciri jako główną bohaterką) uważają że to jest dobry kierunek rozwoju marki, z drugiej strony Wiedźmin stworzony od zera przez gracza osadzony w fabule opowiadającej o rzezi Wiedźminów w Kaer Morhen (która w Wiedźminie 3 : Dziki Gon została tylko wspomniana dokładnie przy opisie Vesemira z Kaer Morhen) była by też fajna ale że CD Projekt RED stawia na prequela Wiedźmina 3 Dzikiego Gonu to sprawia że my fani jesteśmy na razie bezradni chyba że masowo zaczniemy dzwonić, pisać listy i e-malie do CD Projektu Red z może nie tyle z żądaniem ile prośbami i błaganiami by stworzyli grę zgodną z oczekiwaniami graczy (a zarazem fanów Wiedźmińskiego uniwersum), jednak musimy przy okazji uwzględnić przy takiej masowej akcji to że zlekceważymy wtedy więzy biznesowe pana Andrzeja Sapkowskiego z CD Projektem RED. A to byłby poważny problem i dla pana Sapkowskiego i dla CD Projektu Red oraz dla nas fanów Wiedźmińskiego uniwersum(nie wiem czy to w ogóle było by możliwe !) Tak więc wygląda na to że CD Projekt RED zapewne postawi na swoim i tyle.

post wyedytowany przez Windmaster 2020-04-01 17:38:45
14.01.2020 14:12
😁

Hmmm... Coś w tym jest, niestety rodzice będąc na dole nie mogli usłyszeć jak ich syn dostaje ataku padaczki, dopiero interwencja osoby za oceanu spowodowała że policja przyjechała do domu chłopaka i uratowała go tak więc społeczność graczy gier video trzyma się mocno :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

post wyedytowany przez Windmaster 2020-01-14 14:12:28
14.01.2020 14:01
😱

To co opisałeś w swoim poście to szokujący przykład głupoty ludzkiej, mam tu na myśli artykuł ze strony : https://www.radiozet.pl/Technologia/Technologia/Gracz-Call-of-Duty-naslal-na-przeciwnika-policje-Zastrzelili-niewinnego-mezczyzne z drugiej strony masz rację to nie gra Call of Duty jest winna śmierci jednego z graczy tej gry tylko głupota nienawistnego gościa który postanowił wyeliminować rywala za pomocą służb antyterrorystycznych składając fałszywe doniesienie zaś niewinny człowiek zginą bo winien był innemu graczowi 1,5 dolara amerykańskiego ( 5 zł ) i takie działanie nazywane jest „swatingiem” – od nazwy sił specjalnych amerykańskiej policji, czyli SWAT. Czyli Amerykańskich służb antyterrorystycznych które pośrednio są winne śmierci niewinnego człowieka ale do paczki więziennej trafi jednak furiat który wykorzystał SWAT-a do prywatnej vendetty ! Dobrze że to miało miejsce w USA a nie w Polsce !

post wyedytowany przez Windmaster 2020-01-14 14:02:42
14.01.2020 13:42
😡

Tylko idioci mogą wymyślać takie hasztagi które się naśmiewają z czyjeś nie doli !!! Ataki padaczki bądź epilepsji to nie przelewki coś o tym wiem, więc sugeruję abyście mieli choć trochę szacunku dla graczy komputerowych i konsolowych który zmagają się tymi schorzeniami neurologicznymi !!!

14.01.2020 13:31
👍
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Rywalizacja pomiędzy PS-em a Xbox-sem odkąd pierwszy Xbox pojawił się na rynku zawsze budziła moje zainteresowanie, oczywiście kiedyś ani Xbox ani PS2 ( czy też PS1 ) były niejako poza moim zasięgiem ale obecnie to powoli się zmienia. Zarówno Microsoft jak i Sony tworzą jedne z najlepiej sprzedających się konsol do gier które mają rzesze fanów na całym świecie, przy czym trzeba stwierdzić że nadchodząca generacja konsol rozpocznie zupełnie nową epokę w branży gier video. Mój kumpel który mieszka w Warszawie ma konsole firmy Sony a do tego olbrzymią bibliotekę gier wśród nich są gry na PS3 i jest z niej bardzo zadowolony, ostatnio z nim rozmawiałem na temat konsol do gier, co więcej przekonywał mnie do tego by zainwestować właśnie w konsolę Playstation stwierdzając iż ta konsola ma znacznie więcej "exclusivów " niż konsola Microsoftu. Owszem rzeczywiście tak jest ale Xbox One(czy też Xbox Series X które rzecz jasna zadebiutuje na tegoroczne święta Bożego Narodzenia na rynku) są o wiele tańsze niż Playstation 4 Pro (czy też Playstation 5 które również zadebiutuje w te same święta). Skoro Microsoft obszernie zamierza nas graczy zapoznać na targach E3 ze swoją nową konsolą to oznacza że już teraz Microsoft zdobywa przewagę nad Sony bo mniemam że czerwcu br. poznamy pełną specyfikację techniczną Xbox-a Series X, coś czuję że tegoroczne święta Bożego Narodzenia na rynku branży gier video naprawdę będą bardzo gorące !!!

03.01.2020 12:26
😁

Hej tu Windmaster, czy wiecie że nasz ukochany portal Gry- online w tym roku będzie mieć już na karku już 20 lat !!! Myślę że prędzej czy później redakcja się z orientuje się o co chodzi bo między 2000 a 2020 mamy 20 lat różnicy. Ja w tym czasie gdy portal Gry - online stawiał pierwsze kroki w internecie miałem wtedy 10 lat !!! Zabawne jak ten czas i ta przestrzeń zapindzlają już z użyciem Nitra i Turba ( wiecie o co mi chodzi ;) ) A więc pozwólcie że jako pierwszy z okazji 20 - urodzin portalu Gry- online złożę życzenia dla kochanej redakcji portalu Gry- online . Życzę redakcji portalu Gry - online samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, wielkiego szczęścia na targach E3 ( w LA) i gamescom ( w Kolonii ) samych wspaniałych newsów, możliwości przeprowadzenia relacji na żywo z gali złotych Joysticków i The Game Awards, super konkursów z ekstra nagrodami oraz wielu wielu lat istnienia !!! ŻYCZY WINDMASTER AD 2020.

post wyedytowany przez Windmaster 2020-01-03 12:27:26
03.01.2020 12:04
😢
odpowiedz
Windmaster
20
Wideo

Media mainstreamowe, zawsze jak się wydarzy coś złego a osią sporu stają się gry komputerowe i konsolowe czy też mobilne albo przeglądarkowe, to właśnie je się za to zło winni najbardziej swego czasu na portalu gry- online widziałem materiał o tym jak to księża demonizują Pokemony ( jak ktoś nie pamięta tego materiału odsyłam do YT : https://www.youtube.com/watch?v=A_ypQf5BeNQ ) co prawda materiał mówi o Pokemon GO ale odnosić się może też do innych gier z tego uniwersum. Po za tym w moim domu panuje niezmiennie przekonanie że Pokemony są wymysłem Szatana hmmm... więc taki stosunek przeciwnicy gier video mogą mieć do niemal prawie każdej gry !!! To smutna rzeczywistość bowiem starsze pokolenia które urodziły się w latach 30, 40, 50, 60 XX wieku , nie rozumieją tej baraży gospodarki gdyż ich czasach tego nie było bowiem lata 70, 80 i 90 XX w. to złote dekady rozwoju tej branży którą jest branża gier video. Chociaż jakiś czas temu w pewnych źródłach czytałem że prace nad pierwszą grą komputerową były prowadzone już w latach 50 XX w. oczywiście z jakiegoś powodu je zakończono a same prace prowadzili naukowcy nie pamiętam z jakiego uniwersytetu ale pamiętam że było to w USA. I do czasu lat 70 XX w. tych badań nie prowadzono, co ciekawe to właśnie w USA zaczęły powstawać pierwsze gry video i tam też zaczęto zakładać pierwsze firmy zajmujące się projektowaniem (tworzeniem) gier video których znamy pod nazwą zbiorową - deweloperzy gier video. I jak łatwo się domyślić deweloperzy gier video są firmami wyspecjalizowanymi w tworzeniu gier video oczywiście mianem dewelopera gier video można też nazwać osobę bądź osoby fizyczne działające w ramach branży gier video. Gry komputerowe i konsolowe oraz mobilne i przeglądarkowe mają zatem wiernych fanów jak i antyfanów ( nazwa dotyczy osób które są negatywnie nastawione do gier video), nietrudno wspomnieć że między fanami gier video a ich antyfanami toczy się tak jakby wojna która powoduje że relacje ludzkie się niszczą, ech ale tak właśnie jest na tym prawdziwym świecie, świecie który b. mocno różni się od tego wirtualnego. Naprawdę trudno mi jest zrozumieć stanowisko mojej kochanej rodziny jak tak także mojej kochanej rodzinie jest równie trudno zaakceptować moje stanowisko w tej sprawie i to jest najsmutniejsze.

02.01.2020 11:18
😢

Witajcie tu Windmaster, nie przypadkowo dzisiejszy post zatytułowałem " Pilna Debata " gdyż temat tej debaty jest bardzo poważny !!! Ok przejdźmy do rzeczy zacznę od fragmentu newsa medialnego aby wprowadzić was w temat ( za TVP INFO) : " Zarzut zabójstwa swojego dziewięcioletniego brata usłyszał 19–letni Maciej J. z Turku w woj. wielkopolskim – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Koninie. W czasie przesłuchania nastolatek nie przyznał się do winy i nie złożył wyjaśnień. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie Prok.Aleksandra Marańda powiedziała, że Maciejowi J. został przedstawiony zarzut zabójstwa swojego młodszego brata Adama. – Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i skorzystał z prawa do odmowy złożenia wyjaśnień – powiedziała. Dodała, że prokuratura złoży wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie Macieja J. na trzy miesiące. Według wstępnych, nieoficjalnych informacji Maciej J. zaatakował nożem młodszego brata w czasie kłótni o grę komputerową. Prokuratura na razie nie potwierdza tej wersji zdarzeń. We wtorek ok. godz. 12.45 policja w Turku dostała zgłoszenie o awanturze domowej w mieszkaniu przy ul. Osiedle Wyzwolenia. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze w jednym z pokoi odkryli ciało 9–letniego chłopca, którego pomimo reanimacji nie udało się uratować. Ofiara miała kilka ran kłutych m.in. w okolicach brzucha, klatki piersiowej i lewego przedramienia. Zdaniem biegłego rany te mogły zostać zadane zabezpieczonym w mieszkaniu zakrwawionym kuchennym nożem.
W czasie, gdy doszło do tragedii w mieszkaniu przebywał 19–letni brat ofiary Maciej J. i babcia rodzeństwa. Nastolatek został zatrzymany. Maciej J. był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań, które mają wykazać, czy nastolatek znajdował się pod wpływem środków psychotropowych. Wyniki mają być znane w ciągu kilku dni. Maciej J. został przesłuchany w charakterze podejrzanego po przeprowadzeniu sekcji zwłok jego brata. Za zabójstwo grozi kara od ośmiu lat więzienia do dożywotniego pozbawienia wolności."
Jak zapewne wiadomo powodem kłótni była gra komputerowa TVP Info jak inne media nie sprecyzowały o jaką grę chodziło pewnie dlatego że Prokuratura Okręgowa w Koninie nie ujawniła tych informacji. Po drugie kara która grozi podejrzanemu Maciejowi J. moim zdaniem nie jest odpowiednia co do popełnionego przestępstwa która powinna wynosić co najmniej 25 lat pozbawienia wolności a najwyższym wymiarem kary jest 8 lat pozbawienia wolności co wydaje mi się że w stosunku do 19 - letniego chłopaka jest niską karą za zabójstwo jego 10 - letniego brata. Po trzecie podejrzewam że chłopcy musieli się pokłócić prawdopodobnie o Fortnite-a lub CS-a ( counter strike-a ) czyli dwóch bardzo popularnych shooterowych i jak zaznaczono w medialnym przekazie : " Pobrano mu krew do badań, które mają wykazać, czy nastolatek znajdował się pod wpływem środków psychotropowych. " to oznacza że chwili popełnienia przestępstwa prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków lub dopalaczy ( czyli TWARDEGO TOWARU że tak się wyrażę używając Gangstersko - Policyjnego języka ). I tu właśnie pojawia się pytanie które jest spoiwem naszej " Pilnej Debaty " a brzmi ono tak : Gdzie jest granica między światem wirtualnym a tym prawdziwym ??? Sugeruję abyście bardzo dobrze się zastanowili nad odpowiedzią i wzięli udział w tej debacie bo problem tu opisywany jest jak najbardziej poważny !!!

Moderacja: Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Forum (https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=2) użytkownik zobowiązany jest do formułowania tytułów wątków w sposób zrozumiały dla ogółu Użytkowników Forum oraz odpowiadający zamierzonej treści wątku. Przed założeniem nowego tematu należy też sprawdzić, czy dane zagadnienie nie jest już tematem dyskusji w innych wątkach na forum, tak jak w tym wypadku.

post wyedytowany przez Admina 2020-01-02 11:41:41
24.12.2019 13:28
1
odpowiedz
Windmaster
20

Witajcie świątecznie tu Windmaster, dziś nie będę pisał o grach komputerowych i konsolowych ale to nie oznacza że o nich zapomnę nie nie... Bowiem dziś pragnę złożyć życzenia świąteczne zarówno całej ekipie redakcyjnej portalu Gry - online oraz wszystkim użytkownikom tego wspaniałego portalu branży gier komputerowych i konsolowych, mobilnych i przeglądarkowych : Zdrowych, Wesołych, Rewelacyjnie spędzonych z rodzinami oraz przed monitorem komputera, telewizorem z podłączą do niego konsolą ( Xbox lub Playstation ), smartphonem, tabletem itd. Pomyślnych growych łowów w sklepach, Wielkich kolekcji gier komputerowych i konsolowych i nie tylko. Oraz Wszelkiej pomyślności w 2020 roku !!! Mam nadzieję że spodobają wam się moje życzenia :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

26.08.2019 13:50

Witajcie tu Windmaster, w dzisiejszym poście chciałbym poruszyć dość trudny temat jakim jest twierdzenie że gry zarówno komputerowe jak i konsolowe oraz pozostałe ich rodzaje ( a raczej gatunki ), są uzależniające jak nałóg !
Dlaczego zdecydowałem się poruszyć ten temat ?

Ponieważ wczoraj na antenie TVN-u emisję miał film dokumentalny zatytułowany "Bez tabu - Gry dziecięcy nałóg" , w tym filmie rodzice dzieci które grają w gry komputerowe i konsolowe oraz mobilne itp, wypowiadają się negatywnie o grach ! ( bardzo żałuję ten film dokumentalny nie oglądałem bo w tym czasie byłem w kościele na niedzielnej mszy św.) Co jednak nie zwolniło mnie z analizy opisu filmu z którego wywoskowałem że gry powodują agresję, otyłość i powodują że dzieci zaniedbują swoje obowiązki np. szkolne.
Traktowanie gier jako nałogu moim skromnym zdaniem jest zdecydowanie negatywne. Jeśli jest się zapalonym graczem to owszem można przed komputerem spędzać długie godziny ale już sami deweloperzy gier komputerowych i konsolowych a także mobilnych zachęcają graczy do tego by robili przerwy w graniu gdyż można ryzykować np. epilepsją lub padaczką a gracze mają przecież umysły i wolną wolę oraz wiedzą kiedy zrobić sobie przerwę w graniu. Przyznaję jednak że kontrola rodzicielska do dobra metoda zarządzania czasem i przestrzenią grającego dziecka.

26.08.2019 13:21
😁

Kto by pomyślał że EA nas tak zaskoczy...
A jednak nowy NFS Heat jest jak najbardziej pełnokrwistym NFS-em który wiele czerpie z klasyków takich jak : NFS MW, NFS Carbon, NFS Pro Street i NFS Payback !!!

Need for Speed Heat wraz apką NFS Heat Studio to duet który musi posiadać każdy szanujący się fan NFS-a !!!

22.07.2019 12:12
😉

Technologia informatyczna rozwija się w naprawdę zawrotym tempie to co dotychczas było domeną filmów, książek i gier komputerowych i konsolowych gatunku science fiction obecnie staje się rzeczwistością oraz elematami naszego codziennego życia zaś Elon Musk staje się powoli dalekosiężnym wizjonerem !!! Co do lotów załogowych na Marsa Prezydent Trump ogłosił nie dawno że Amerykanie wyślą misję załogową właśnie na Marsa a wcześniej dojdzie do powrotu na Księżyc. Więc kpienie sobie z takich zapowiedzi jest nie poważne !!!

22.07.2019 11:58

Z pomocą projektu Elona Muska nawet SAO stanie się rzeczywistością :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

22.07.2019 11:55
Image

Nie wiem czy tak to będzie wyglądać ale myślę że ten interfejs mózgowy będzie wyglądać TAK !!!

03.06.2019 11:40
😐
odpowiedz
Windmaster
20

Hmmm... Ja jako przedstawiciel pokolenia JPII mam co prawda pewne wątpliwości co do tego projektu ale liczą się dobre chęci, myślę że firma Mobinet Games po prostu liczy że uda się jej zapoznać młodszych graczy z postacią Karola Wojtyły wielkiego polaka który został Papieżem, oprawa w stylu anime jest genialnym pomysłem jak też zapewne spokojna muzyka ale moim skromnym zdaniem trzeba naprawdę czegoś
WIELKIEGO by ta gra miała ogólny sens !

31.05.2019 12:48
😐
Windmaster
20

Nie masz racji Microsoft jest bardzo cenioną amerykańską firmą informatyczną wniosła ona duży wkład w rozwój informatyki i przed wszystkim odgrywa na rynku informatycznym jedną z wiodących ról dla tego nie ma sensu się obrażać na twórców Windowsa !!!

31.05.2019 12:41
odpowiedz
Windmaster
20

KKDowning Zdziwisz się jak ci powiem że PS5 może by znacznie dorsze niż XBOX Anaconda zresztą sam o tym się przekonasz gdy obie konsole zadebiutują na rynku :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

31.05.2019 12:26
😁

AC : Dynasty to logo na pewno może się odnosić do serii gier Assassin’s Creed jednak pozostaje pytanie : Gdzie będzie w takim razie dziać się akcja tej gry w starożytnych Chinach, starożytnej Japonii czy starożytnej Korei ???

post wyedytowany przez Windmaster 2019-05-31 12:26:11
31.05.2019 12:17
😊

To na pewno sprawdzone informacje ale jeśli uważasz inaczej to proszę wyraź swoją opinię o tym :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

31.05.2019 12:12
😊
odpowiedz
Windmaster
20

Baldur’s Gate III kolejna gra tej serii szkoda że na trzecią część tej legendarnej już gry trzeba było długo czekać, jednak co jak co ale ta marka mówi sama za siebie zwłaszcza że pierwsze dwie części powstało w latach 90 XX. w. Wrota Baldura tak po polsku nazywa się ta gra za którą odpowiada studio deweloperskie BioWare Corporation które w raz z Interplay Entertainment wydały zarówno pierwszą jak i drugą część tej serii gier co ciekawe BioWare Corporation od 2007 roku jest częścią składową EA dla którego to studio deweloperskie stworzyło grę Dragon Age: Początek oraz Dragon Age II a także Dragon Age: Inkwizycja. co do Interplay Entertainment trzeba powiedzieć że mieli zapewne bardzo duży wkład w gry serii " Wrota Baldura " ( dwóch części w raz dodatkami rozwijającymi fabułę gier podstawowych ) więc ja się nie dziwię że Brian Frago jest 100 % pewny że Larian Studios po tajemnie pracuje nad trzecimi " Wrotami Baldura ".

Tutaj muszę podkreślić że nigdy nie grałem w te gry ale wiem że wielu użytkowników portalu gry-online.pl wraz szanowną redakcją portalu pamięta te gry i zapewne w nie grało !!!


27.05.2019 14:02
😁
Windmaster
20

Twórcy gier komputerowych i konsolowych na pewno nie powinni rezygnować z loadnigów ( ja tam na wczytywanie się gier nie narzekam ) uważam jednak że loadingi powinny być nie widoczne ale istnieć w grach i pozwalać komputerowi czy też nawet konsolom załadować pliki z danymi gry więc jestem przeciwny całkowitej rezygnacji z loadingów !!!

27.05.2019 13:53
😁
Wideo

Witajcie tu Windmaster dzisiaj garść plotek i spekulacji o FIFE 20 a więc przejdźmy do rzeczy, użytkownik YouTube'a nazywający się LAKA na swoim profilu umieścił film o FIFE 20 poruszył w nim trzy tematy : VAR, Club PRO i TRYB SĘDZIEGO jeżeli znacie język francuski to nie powinniście mieć problemu ze zrozumieniem go lecz jeśli nie za bardzo sobie radzicie sobie z językiem francuskim to zaraz wszystko wyjaśnię .( Link do filmu poniżej ;) ) :
https://www.youtube.com/watch?v=jhRgqMhmfH0

Ok zaczynajmy !!!

A) System VAR w FIFE 20 - LAKA na początku filmu poruszył temat VAR-u w FIFE 20 poinformował że zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami System VAR pojawi się grze i będzie spełniać te same zadania jak na realnych stadionach, VAR otrzyma specjalne animacje z nim związane innymi słowy od FIFY 20 wirtualni sędziowie piłkarscy w kwestiach spornych użyją sytemu VAR do rozstrzygania sporów. Zapewne więcej informacji na temat VAR-u FIFE 20 otrzymamy od EA Sports na czerwcowych tragach E3.
B) Club PRO - to będzie zupełnie nowa funkcja gry ( na pewno nie będzie to tryb gry ) która zapewne będzie dotyczyć warstwy społecznościowej w FIFE 20 ( więcej informacji uzyskamy na targach E3.
C ) Tryb Sędziego - Któż z nas nie chciałby zostać sędzią piłkarskim na szczęście w FIFE 20 będzie to możliwe LAKA informuje że ponoć ten tryb gry ( tak tak tryb gry :D ) będzie miał taką samą strukturę jak kariera menadżera ( trenera ) albo zawodnika lecz na więcej informacji musimy poczekać do tragów E3 w LA.

Możecie mi wierzyć lub nie ale to sprawdzone informacje a to czy się potwierdzą czy też nie czas i przestrzeń pokażą !!!

Co o tym sądzicie to tylko plotki czy też nie ???

27.05.2019 12:47
😁
odpowiedz
Windmaster
20

A zatem wirtualne mistrzostwa świata w FIFĘ 19 pod egidą FIFA będą mieć godną reprezentację w e - sportowych zmaganiach !!! No dobra co dalej Narodowa Kadra w CS : GO ???

27.05.2019 12:37
😐
odpowiedz
Windmaster
20

Michał Czarny Wilk Grygorcewicz napisał w tym felietonie całkowitą prawdę mój brat cioteczny Kacper. K nie przegapia żadnej okazji by zdobyć jakąś grę za darmo ! Ostatnio na jego laptopie zadomowiła się Mafia II oraz AC : Brotherhood grałem trochę w tę pierwszą grę ( Mafię II ) i muszę przyznać choć ciężko się grało ( pewnie dlatego że nie byłem mocno za interesowany tą grą ) to i tak trzeba przyznać że Mafia II jest przyzwoita !
Ja tam się do darmowego pobierania gier się nie pcham bo większość z nich ma wymagania sprzętowe znacznie wyższe od sprzętu na moim laptopie. ( Sprawa miała by się inaczej gdybym posiadał nowego Peceta !!! )

05.05.2019 13:41
👍
odpowiedz
Windmaster
20

Jeśli nowy AC rzeczywiście zabierze nas do świata Wikingów no więc to będzie całkiem niezła jazda ale tu trzeba przyznać że drugie God of War jest nie koniecznie korzystne ale sam pomysł jest dobry. Mnie najbardziej podoba się pomysł z jedną misją poboczną dziejącą się nad naszym wybrzeżem z możliwością spodkania Pomorzan i ich grodów !

post wyedytowany przez Windmaster 2019-05-05 13:42:21
05.05.2019 13:01
😁
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20
10

Jeśli chodzi o mnie, F1 i Kubicę to jest dobrze widać że Codemasters przygotuje na pewno świetą grę !!! ( P.S : Szkoda tylko że wymagania szprzętowe będą dla mojego laptopa nie osiągalne opócz Win 10 rzecz jasna :/ )

30.04.2019 14:51
😁
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

No to Microsoft się postarało Xbox Anaconda rozniesie PS5 w pył !!!

30.04.2019 14:43
😃
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Na szczęście ja na swoim laptopie mam grubo ok 250 do nawet 500 GB więc nie będę mieć problemu z majową aktualizacją Windowsa 10 :D :D :D :D :D :D :D :D A tak przy okazji 35 dni czyli ponad miesiąc odkładania instalacji tej łatki bezpieczeństwa to całkiem sporo czasu ale po rzeczonych 35 - dniach i tak trzeba będzie ją zainstalować ;)

16.04.2019 18:50
😃
Image

Witajcie tu Windmaster. Ostatnio w Biznes informacjach Polsatu News redaktor Ernest Bodźuch rozmawiał z szefem WGP a tematem rozmowy z panem Markiem Dietlem był to nowy indeks na WGP czyli WIG Games, indeks wystartował niedawno a jednym z ważnejszych spółek giełdowych zrzeszonych w WIG- u Games jest CD Projekt twórcy chodźby trylogii Wiedźmin. Pan Marek Dietl wywiadzie udzielonym Polstaowi News powiedział m.in. " Są tylko dwa parkiety giełdowe które najlepiej rozumieją branżę gamemingową to WGP i Giełda w Hongkongu ". Sam WIG GAMES to zupełna nowość na warszawskim prkiecie giełdowym, moim skromnym zdaniem jest to indeks który w przysłości może przyciągnąć nawet najwiekszych gigantów branży gamemigowej ( oczywiście chodzi mi o polskie oddzały ) takich jak : EA, Ubisoft, Blizzard Activision czy chociażby Microsoft Games Studio oraz Valve Games co ciekawe to dopiero początek bo ten indeks istnieje od Poniedzałku 18 marca br. Poniżej podaję linki do stron związanych z tematem :

https://www.money.pl/gielda/ruszyl-wiggames-ostry-wzrost-na-pierwszej-sesji-6360684755629697a.html
https://strefainwestorow.pl/artykuly/wydarzenia/20190318/indeks-wig-games

Ponadto chciałbym dowiedzeć się co o tym myślicie do dyskusji zapraszam wszystkich użytkowików portalu gry-online.pl oraz jej szanowną redakcję napiszcie w komentarzach co sądzicie o tym.
Wierzę że będziemy prowadzić ożywioną dyskusję a tymczasem do następtnego postu na forum portalu gry-online.pl :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

06.03.2019 10:27
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Może to jest Fan Made ale wygląda dość bardzo realistycznie tak jakby to był prawdziwy teaser trailer !!! Czy EA i studio deweloperskie Ghost Games coś przed nami ukrywa ???

06.03.2019 10:21
👍
odpowiedz
Windmaster
20

Fajnie że sprzęt komputerowy wciąż ewoluuje, to jest wielkie dobrodziejstwo dla graczy którzy grają w gry komputerowe. Co więcej USB 4.0 jeśli będzie montowany w pecetach najnowszej generacji z wykorzystaniem nowej rodziny procesorów Intela sprawi że podłączenie jakiegokolwiek urządzenia zewnętrznego (np. klawiatur lub głośników albo ruterów Ethernet bądź Internetowych ) sprawi że komputery staną się jeszcze lepsze niż dotychczas były.
Thunderbolt to jak rozumiem standard magistrali szeregowej autorstwa Intela, uważam że integracja tych dwóch rozwiązań technologicznych czyli Thunderbolt 3 oraz USB będzie korzystne dla pecetów a co ciekawe trzeba dodać że USB 4.0 mając kompatybilność wsteczną z standardami magistrali szeregowej poprzednich generacji czyli USB 3.0 oraz USB 2.0 sprawia że urządzenia komputerowe posiadające złącza starszej generacji będzie można podłączyć do portów USB 4.0 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

23.02.2019 18:45
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

claudespeed18 2025 rok to według ciebie data premiery remakea Need for Speeda Most Wanted ??? Ok zatem wyjaśnij mi na czym opierasz swoją teorię odnośnie remakea NFS- a MW.

22.02.2019 14:18
odpowiedz
Windmaster
20

A jeśli ten fan art jest prawdziwy ???

22.02.2019 14:05
Windmaster
20
Image
Wideo

Cześć tu Windmaster, w Sylwestra 2018/2019 podczs tradycynego myszkowania natknąłem się na teaser trailera najnowszego NFS-a który zapowiadał remake kultowego już Need for Speeda Most Wanted z 2005 roku link podaję poniżej :
https://www.youtube.com/watch?v=oJRUphap4h4

Z teasera dowiedzałem się że premiera nowego NFS-a planowana jest na 20 czerwca 2019 roku i od tego czasu żadnych innych wieści nie mam poza tymi że " Need for Speed 2019 jest w produkcji " - NFSZone. Z cytatu strony NFSZone wywnioskowałem że NFS jest opracowywany i że ma już nawet gotowy scenariusz kampanii fabularnej. I związku z tym mam takie kluczowe pytanie : Czy EA oraz studio deweloperskie Ghost Games szykują naprawdę remake NFS-a MW z 2005 roku ???
PS : Dodam jeszcze na dokładkę drugi cytat ze strony NFSZone : Ghost Games zatrudniło Christophera Schmitz, który rozpoczął pracę wraz z początkiem 2018 roku. Wcześniej, w latach 2007-2014, pełnił stanowisko Director of Product Development i Executive Producer w Ubisofcie. Taka postać w studiu oznacza tylko jedno - wystartowały prace nad nowym projektem.

Podejrzewamy, że w tym momencie jest już gotowy scenariusz, studio jest po pierwszym castingu do fabuły i powoli do akcji wkraczają koncept artyści. Need for Speed 2019 ma czerpać najlepsze elementy z dwóch ostatnich NFSów, ponieważ to od niezbyt udanej premiery Rivals Czy tak będzie wyglądać nowy NFS ???

post wyedytowany przez Windmaster 2019-02-22 14:06:57
22.02.2019 13:38
😊
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Aquma mam do ciebie pytanie : Mam smatphona Samsung Galaxy J5 ( 2017) powiedz mi czy będę miał dostep do Asystenta Googla na swoim smartphonie i czy będę miał możliwość pobrania tej aplikacji z Google Store ???

09.08.2018 20:09
😁
odpowiedz
Windmaster
20
10

Ja wprost nie mogę się doczekać tej gry mam bowiem za sobą granie w FIFE i wiem na co jest bardzo warto czekać. Pierwszą częścią tej serii gier komputerowych którą się zetknąłem to była FIFA 2000 albo 2001 już sam nie pamiętam ale pamiętam że przed FIFĄ pierwszą piłkarską grą w którą grałem to była " Korea i Japonia Mistrzostwa Świata " która miała bardzo lakoniczny komentarz meczów piłkarskich wykonanu Mateusza Borka lecz to na tej grze nazywanej przez redakcję portalu Gry - Online " drewnianą FIFĄ " i to na niej nauczyłem się grać gry piłkarskie. Następnie zetknąłem z obecnym konkurentem FIFY czyli grą " Pro Evolution Soccer " a właściwie PES-em 3 dokładnie uściślając dokładniej, która w przeciwieństwie do obecnych wersji tej gry nie była tak skomplikowana. Wracając do FIFY, następną grą tej serii gier komputerowych którą się zetknąłem i już w nią grałem była to FIFA 10 ta gra dawała mi sporo radości z grania w gry komputerowe a moim najlepszym transferem piłkarskim w grze był to transfer " Lewego " z Lecha Poznań do Chelsea Londyn nie pamiętam wprawdzie za jaką kwotę wirtualnych euro poszedł ten transfer w letnimi okienku transferowym ale wtedy udało mi się go ściągnąć na Stamford Bridge, i to był jeden z lepszych transferów w FIFE jakie wykonałem. Następnie grałem z przyjacielem najbliższym w FIFĘ 07 wersję demo tej gry a następnie zetknąłem i grałem w FIFĘ 16 będącą już pełną wersją, fajnie się w nią grało lecz teraz z niecierpliwością czekam na FIFĘ 19 która mojej ocenie będzie jedną z najlepszych części tej serii gier komputerowych !!! Wierzę że będę świetnie przy niej bawił.

post wyedytowany przez Windmaster 2018-08-09 20:10:49
21.05.2018 13:32
😃
odpowiedz
Windmaster
20

Pierwszy Windows na którym pracowałem to był Windows 98 dostałem go razem pierwszym komputerem na który czekałem z lekkim niepokojem ale gdy się już pojawił wtedy zaczęło się odkrywanie nowych możliwości. Drugim Windowsem był Windows XP pracowałem na nim dość długo czy to początkowo w domu czy w szkole to zawsze było dobrze. Moim trzecim Windowsem był Windows 7 na którym pracowałem do przesiadki na obecnego Windowsa. No i czwartym jest mój obecny Windows czyli Windows 10 jeden z najstabilniejszych systemów operacyjnych :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

17.01.2018 13:05
😁
odpowiedz
Windmaster
20

" A tak na poważnie - jedynie Tomb Raider i Detektyw Pikachu dobrze rokują " - Darth_Tusken Masz absolutną rację te filmy będą królować w światowym box office zwłaszcza że sukces Detektywa Pikachu może być tu nawet b. widoczny a Tomb Raider cóż zobaczymy co z tym filmem będzie dalej

26.11.2017 20:08
Wideo

Witajcie tu Windmaster, wiem że przyzwyaczliście się do stylu pisania przez mnie postów ale nie ma co ukrywać każdy ma swój indywidualny, niepowtażalny styly pisania postów. No właśnie rodzi się tu pytanie co by się stało gdyby portal Gry-Onilne albo jakaś inna strona np. FB żądała by opłaty za pisanie postów itp. rzeczy wiecie o co mi chodzi. A co by się stało gdyby gry były na abonament no wałaśnie rzecz w tym że wkrótce to może stać się prawdą bo wielką rewolucje dla graczy FIFY ma EA Sports !!! O co chodzi o to co w temacie wątku na forum a po więcej informacji odsyłam do kanału YT Sportowo TV, oto link do materiału : www.youtube.com/watch?v=ah2amDyi9s4 Zachęcam do gorącej dyskusji odpiszcie koniecznie bo to b. pilna sprawa dla fanów FIFY !!!

10.09.2017 20:44
👎
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Windmaster
20

Żałosny projekt, Valve powinno już dawno usunąć tę grę ze Steam'a bo ta gra jest obrazą uczuć religinych nie tylko Chrześcijan ale także Buddystów czy Muzułmanów, co więcej developerzy tej gry niestety mogą się narazić nawet na to że staną się celem zamachu terrorystycznego, co gorsza to dopiero będzie początek problemów Valve bo to jest jawna kpina z wszystkich religii świata nie tylko tych wspóczesnych ale i starożytnych " Bitwy Bogów " tak na język polski można przetłumaczyć tytuł gry w dodatku bijatyki która nie do równa takim tytułom jak : Street Fighter czy Tekken albo Dragon Ball !!! Uważam że ta gra nie zasługuje na uwagę polskch graczy ( i chyba np. PIS ze mną się by tu zgodził ) a działania Malezyjskiego rządu popieram w całości bo właściwie postępuje w takich przypadkach.

07.09.2017 19:22
odpowiedz
Windmaster
20

TradexMaker, a wyobraź sobie co ja mam ze swoją rodziną ( oczywiście nie ze wszystkimi członkami mojej rodziny ale z co nie którymi) od nich dostałem bana na Pokemony :-(

post wyedytowany przez Windmaster 2017-09-07 19:27:04
07.09.2017 19:07
odpowiedz
Windmaster
20

Na prawdę cieszę się że ktoś założył taki wątek bo jest o czym pogadać :D :D :D

OK a teraz do rzeczy ja praktycznie od szkraba lubiłem oglądać bajki i anime ale najbardziej kocham Pokemony i jestem z nimi od 20 lat ( z przerwami ) po drodze był jeszcze Dragon Ball ( który był przed pokemonami ) a także widziałem obszery fragmet odcinka " Piłki w grze " ( to oczywiście piłkarskie anime jeżeli ktoś nie wie co to jest ;) ) a do tego Tabaluga, Smerfy, Gumisie, Kacze Opowieści ( czekam na początek nowej serii odcinków :D ), Kubuś Puchatek, Aladyn, Myszka Miki i przyjaciele, Kaczor Donald przedstwia oraz Tom & Jerry oraz polskie produkcje czyli Miś Uszatek, Miś Colargol. Ale i teraz świetnie się bawię i relaksuję po ciężkim dniu :D :D :D :D :D PS : Pamiętam że z polskich produkcji lubiłem ( nadal lubię ) Reksia, Przygody Kota Filemona. A zagranicznych Muminki :D

post wyedytowany przez Windmaster 2017-09-07 19:14:15
07.09.2017 18:41
😃
odpowiedz
5 odpowiedzi
Windmaster
20

Seria Wiedźmin nie jest taką złą grą jak wszyscy ją malują, wystarczy wspomnieć tu o tym ile statuetek branżowych zdobył Wiedźmin 3 a przekonamy się że CD Projekt Red odwliło kawał dobrej roboty ba AC : Origins tworzona przez Ubisoft jak informują twórcy gry sporo się wzorowała na.... Wiedźmine 3, nie pomiając że były też inne inspiracje ale w tym Assasynie sporo elementów mechniki gry zapożyczono właśnie z Wiedźmnina 3, choćby mechnizm dialogów postaci czy też sugerowane poziomy doświaczenia itp itd. W każdym bądź razie CD Projekt Red może być zadowalone ze swoich osiągnieć bo inspirowanie kogoś do czegoś też można zaliczyć do osiągnieć, tak czy owak WIEDŹMIN GÓRĄ !!!

21.06.2017 11:40
😐
odpowiedz
Windmaster
20

Jestem w tym ruchem ze strony tego wydawcy gier komputerowych trochę zaskoczony dlaczego ??? Bo gdyby firma Vivendi dobrało by się do że tak powiem do " skóry " Ubisoftowi to ten francuski gigant branży gier komputerowych wpadł by w dość nie powołane ręce, owszem Vivendi jest korporacją ale gdy jedna tak duża firma zamierza chapnąć drugą to może okazać się że potem sytuacja na rynku gier gwałtownie dla Ubisoftu się po gorszyła nie wspominając już o nagłym spadku akcji na giełdzie a tam tzw. Wrogie przejęcie ( eng. Hostile takeover ) rynki giełdowe często źle reagują to znaczy akcje spółki ( firmy ) która jest obecna na rynku giełdowym po dokonaniu wyżej wspomnianej operacji giełdowej notuje spadki wartości swoich akcji a ten sposób inwestorzy nie mają wtedy innego wyboru jak sprzedać swoje udziały w spółce ( firmie ) podmiotowi giełdowemu który uzyskał pełną kontrolę nad daną firmą innymi słowy jeżeli plan korporacji Vivendi zakończyłby się sukcesem to założyciele Ubisoftu praktycznie stracą cały swój dobytek i ciężko zarobione pieniądze oraz choćby też szacunek graczy. Co gorsza nie wiadomo co wtedy stałoby się grami tego producenta, warto podkreślić że Ubisoft to nie tylko firma zajmująca się produkcją gier komputerowych ale to też wytwórnia filmowa bowiem jeden z braci prezesa Ubisoftu ( wiadomo o kogo chodzi ) jest szefem wytwórni filmowej Ubisoft Motion Pictures która działa jako wydział Ubisoftu w branży filmowej i telewizyjnej a Vivendi zdobywając kontrolę nad Ubisoft - em zdobędzie też kontrolę nad Ubisoft Motion Pictures więc nie dziwię się że szefostwo Ubisoftu robi co może by osłabić pozycję korporacji Vivendi względem siebie. Cóż wkrótce się przekonamy czy do takiego transferu biznesowego dojdzie ( albo też i nie dojdzie ) w każdym bądź razie to dość trochę niepokojące wieści. To tyle od mnie do następnego postu na portalu Gry - Online na razie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D PS : Jeżeli ten transfer biznesowy korporacji Vivendi nie wyjdzie to Azja czeka :D :D :D :D :D :D

15.06.2017 21:01
odpowiedz
5 odpowiedzi
Windmaster
20

Assassin 's Creed: Origins pomimo wielu komentarzy czasami pozytywnch a czasmi negatywnch okazuje się być grą która w b. przyzwoity sposób prezętuje i eksponuje otwarty świat i przytym pokazuje że to może być całkiem fajna lecz przed wszystkim udowadnia że to jest marka która może pokazać że ją stać na jeszcze więcej aniżeli to co dotychczas widzieliśmy ( chodź trzeba przynać że poprzedniczki też miały swój specyficzny urok ), z dostępnych nam materiałów dowadujemy się całkiem sporo o głównym bohaterze którym jest Bayek z Siwy który jest najdalszym przodkiem Altaira z Assassin 's Creed który prowadzi swego rodzju verdettę i tropi jak to się wyraźił w rozmowie z jedną z postaci którą spotkamy na swojej drodze " tych co chcą zniszczyć Egipt " brzmi to całkiem bardzo mocno przekonująco zwłaszcza że główny bohater może być kimś kto przypadkowo wykrył spisek wymerzony w jego ojczysty kraj a to wszystko dziać się w czaszch Starożytnego Egiptu, za tą grę jak i zacałą serię tych gier odpowiada firma Ubisoft zaś wewnetrzne studio developerskie z siedzibą w Motrealu to ekipa ludzi którzy pracowali przy poprzednich częściach tej gry. Otwarty świat to coś czego trzeba było serii tych gier AC IV : Black Flag było ostatnią która miała zdaniem niektórych użytkowiników portalu Gry Online otwarty świat i ciężko to przyznać ale mogą mieć tu rację ale nie koniecznie pełną bo w gruncie rzeczy co nie które części się tym wyróżniały ale podwzględem wielkości nie koniecznie, kolejną rzeczą jest parkour ostatnią grą gdzie swoboda w nie których częściach tej serii gier był b. delikatnie mówiąc sztywny ale tak na prawdę był dosyć b. fajny i przyjemnie na to się patrzyło zaś w AC : Orgins parkour jest znacznie dynamiczniejszy, żywszy i ma się wrażenie że grać będziemy nie w nowego Assasyna lecz w nowego Księcia Persji wszakże kiedyś Ubisoft planowało przenieść akcję gry Prince of Persia do Starożytnego Egiptu ale wskutek b. silnego oporu graczy porzuciło te plany które chodź w niewielkim stopniu przetrwały do czasu powstania właśnie AC : Orgins ciekawostką na pewno jest że jendym z bossów w grze będzie gigantyczny wąż prawdopodobinie Kobra Królewska która była powszchnie używana w intrygach i spiskach czasów starożytnych a więc po trochu będzie to też taki mini - Prince of Persia. Kolejnymi rewulucjunymi rzeczami są elementy zaczerpniete z innch gier jak chodźby : A) System walki podobny do tego z Wiedźmina 3, B) Rozległe, rozbudowane drzewko umiętności takie samo jak Wiedźminie 3, C) Brak mimimapki został zastąpiny kompasem nawigacynum podobym do tego z gry ES : Skyrim, D) Zaporzyczony został z gry Far Cry : Primal pomysł zwiadowcy w wspomnianiej grze była to sowa w AC : Orgins mieć do dyspozycji będziemy tzw. " żywego drona " czyli innymi słowy sokoła wendrownego ( lub jak kto woli chyba wszystkim znanego orła ) owy zwierzak na imię ma Senu. Jeśli do tego dorzucimy sugerowany poziom doświaczenia zaporzyczony... A jakże inaczej miało by być z Wiedźmina 3 i przede wszystkim system animacji oraz rozpoznawalne elemyenty jak chodźby skok wiary czy wzrok orła albo panaromiczne rozglądanie się ( chyba wiecie o co chodzi ;) ) otrzymamy grę która może podbić serca graczy i zadowolić zakorzenionych już fanów AC ale trzeba tu dorzucić jeszcze możliwość nurkowania pod wodą i dzikie zwierzeta to w tym wypadku zadowolenie może być bardzo duże. Podsumuwując : 10 lat po wydanu pierwszego AC Ubisoft zafudować nam chce powrót do korzenii serii tych gier z b. szerokim wachlarzem możliwości jeżeli dodamy do tego kupców, kowali i krawców to otrzymamy grę która będzie zdolna do tego by podbić serca graczy a do tego ma bardzo przyjemną warstwę muzyczą będącą bardzo kilmatyczną oprawą i równie ciekawą oprawę dźwiękową. Ps : Nie zapomnieć trzeba tu o rydwanach i walkach gladiatorskich które mogą być zapierającymi dech pierśch starciami oraz sekwencjami których na przykład ześlizgujemy się z piramidy a na dodatek akcja gry osadzona będzie w czasach gdy Starożytnym Egiptem rządziła Kleopatra Wielka. Ponadto niewadomo jaki wpływ mieć będzie główny bohater na bractwo Assasynów i ich wojnę z Teplaruszami to oczywiście jest tajemnicą. Dziękuję za uwagę i do następnego postu na portalu Gry Online ( ps II : piszcie jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące mojego kometarza badzo mi to się przyda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ).

05.06.2017 19:04
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20
10

Activision z dość dużym poślizgiem podjeło rękawicę rzucną przez EA oraz Battlefilda, podczas gdy w Battlefildzie one gracze zaznajmiali się z realiami walk na froncie zachodmim I WŚ CofD zeszego roku zabrał nas w podróż w bardzo futurystyczą przyszłość co oczywiście mogło oznaczać że godnym rywalem dla CofD : Advanced Warfare mogłbyć tylko Mass Efect : Andromeda. Od czasu gdy walczyłem w CofD 2 mineło trochę czasu miło wspominam czas gdy musiałem meczyć się z niemieckimi czołgami pod Stalingradem, walczyć u boku Brytyjskich żołnierzy z Africa Corps czy wreszcie walczyć o wzgórze 321 które mogło otworzyć drogę do Berlina. Nowy CofD otwiera nowy rozdział w wirtualnych walkach na frontach II WŚ ( przy okazji wspomnę że to jedna z moich ulubionch epok w historii świata z której czuję się najmocnieszy) bowiem będziemy przemierać szlak bojowy 1 dywizji piechoty USA od Normadnii aż po Berlin brak możliwości grania innymi fracjami tj. np. Brtyczykami lub Fancuzami może być sporym zaskoczeniem, nie będzie też klasycznego systemu leczenia gdzie szukać musieliśmy apteczek oraz amunicji do trzymanej wówczs bronii, zamiast tego Activison stawia na realizm gdzie od współpracy na polu bitwy z kolegami z oddziału co będzie kluczem do przetrwania i ukończenia danej misji zależeć nasza rozgrywka co oczywiście jest wielkim plusem bo weszcie będziemy mogil poczuć jak żołnierze na frontach II WŚ radzil sobie podczas walk czyli inaczej mówiąc będziemy musieli prnt np. pod choinkę :D :D :D :D :D :D :-D Wierzę że ta gra odniesie sukces i pokaże że II WŚ tak jak I WŚ może być ciekawa i pouczjąca ość kolegów o apteczki i amunicję. Gra swoją premierę będzie na początku listopada a więc to będzie idealny prezentem np. pod choinkę:D :D :D :D :D :D :D :D Więrzę że ta gra odniesie sukces i pokaże że zarówno I WŚ jak i II WŚ mogą być fajne i pouczające.

04.06.2017 19:56
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Już dawno nic mnie tak nie poprawiło humoru jak wieści z NFS-wego podwórka, najnowsza odsłona tejże serii gier wyścigowych nosi podtytuł " Payback " i jest najświeższą odsłoną tej gry. Twórycy gry EA oraz studio developerskie Ghost Games zapewne inspiracji szukali w serii filmów " Szybcy i Wściekli " oraz porzednich grach które postawiły na b.mocno rozbudowaną fabułę czyli " NFS : Undercover " i " NFS : The Run ". Ale inspiracji filmowych jest tu więcej chodźby z powodu kinowego NFS-a a także w filmie " Ocean's Eleven: Ryzykowna gra " ponieważ akcja gry osadzona będzie w Fortune City mieście które może być ludząco podobne do Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. A sama fabuła skupi się na losach trójki przyjaciół : maniaka motoryzacynego i zarazem fana nielegalnych wyścigów Tylera, showmna Maca i będącej zawodomym kierowcą wyścigowym Jess którzy wyniku zawiłej intrygi byłej ich wspólniczki trafiają do więzienia tracąc praktycznie wszystko co mieli czyli swoje rodziny, przyjaciół, pracę i warsztat szmochodowy oraz szacunek w mieście.
Im nie pozostanie już nic poza jedną rzeczą a jest nią : ZEMSTA i to nie byle na kim bo oprucz wsponianej ex wspolniczki która w rzeczy samej jest członkinią bardzo groźnego i niezwykle niebezpieczniego kartelu samochodowo - narkotykowego który ma w kieszeni zarówno lokany półświatek przestępczy w szerokim wachlażu branżowym jak i skorumpowanych glinarzy a także kasyna oraz władze samego miasta. Ów kartel nazywa się Familia ( Rodzina ) i to on oraz ex wspólniczka trójki głównych bohaterów staną się celami ich zemsty, każdy z trojga bohaterów będzie mieć niepowatrzalny zestaw umiętności i cech osobowych a to znaczy że przyjrzymy się miastu oraz samemu kartelowi z trzech stron osobowych a to oczywiście odczuć będzie można nawet ich misjach osobistych. EA oraz studio developerskie Ghost Games zapowadają że tryb gry dla jednego gracz będzie dostępny bez połączenia z internetem co oczywiście nie dotyczyłoby instalacji gry oraz tybu sieciowego. Twórycy gry dodali że wybierając wersję Delux otrzymamy dostęp do 5 aut, a zaś same auta podzielone będą na 5 klas : wyścig, drift, teren, drag i ucieczka. Większość komentarzy pod tym newsem jest jednak nieprzychylna nowemu NFS-sowi chodź są wyjątki zatem warto poczekać do 10 listopada ( piątku ) i przekonać się czy miało się rację czy też nie pomocne mogą być też recenzje gry bowiem chodź teaser ujawnił trochę szczegółów to i tak trzeba będzie poczekać aż EA ujawni więcej informacji ( więc warto nie przegapić newsów z EA Play ). Póki co czekajmy cierpliwie a być może okaże się że dostaniemy coś całkiem ciekawego :-D :-D :-D :-D :-D :-D

20.04.2017 11:12
😐
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20

Hmmm... Gdyby AC : Empire miało by opowiadać o początkach wojny pomiędzy Asasynami a Templariuszami to moim zdaniem byłby to skok w czasie i przestrzeni do początków średniowiecza i wypraw krzyżowych bowiem Templariusze działali na terenie Ziemi Świętej a co do Starożytnego Egiptu nie jestem pewny czy byłby to dobry pomysł a jak już to zapewne będzie to pokazane w stylu AC : Unity gdzie mieliśmy Paryż w czasie Rewolucji Francuskiej tak Jerozolima w czasach pierwszych wypraw krzyżowych to bardziej dobry pomysł a jeszcze lepiej by było gdyby AC : Empire miało by fabułę taką ja filmie AC bo ten film + Wiedźmin 3 : Dziki Gon to idealne połączenie ale póki co to tylko teoria bo jeżeli Ubisoft w końcu " nie sypnie konkretami " to będziemy z tym tematem stać w miejscu ale poczekajmy na rzeczone konkretne informacje od Ubisoft-u to będziemy wiedzieć więcej :-I

post wyedytowany przez Windmaster 2017-04-20 11:14:54
24.03.2017 10:32
😃

@Czarny Wilk

Ja jeszcze nie widziałem filmu ale same zwiastuny mnie do niego przekonują wierzę że drugi film serii AC będzie jeszcze lepszy, kto wie być może dostaniemy coś ciekawego :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

24.03.2017 10:19
😉
odpowiedz
Windmaster
20

Nowy NFS od EA zapewne rzeczywiście przekroczy wszelkie możliwe granice oby tylko wymagania sprzętowe były w zalecanych i minimalnych optymalne to będzie połowa sukcesu bowiem NFS na każdy komputer to byłoby coś rewelacyjnego :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

24.03.2017 10:14
Windmaster
20
10

Nie sądzę żebyś miał rację bo NFS 2015 wizualnie, muzycznie i fabularnie był całkiem fajny :D :D :D :D :D :D :D :D :D

20.03.2017 12:20
😃
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Windmaster
20
10

Trudno się dziwić Assassin's Creed to niezwykle fajna marka Ubisoftu która doczekała się nawet ekranizacji kinowej, choć samego filmu jeszcze nie widziałem ale sam fakt że twórcy filmu z serii gier zaczerpnęli sporo i dzięki temu stworzyli coś niesamowitego. Sam pomysł na to by przygody przenieść do realiów epoki starożytnej wydaje się być nie głupim pomysłem pod warunkiem że będzie to np. Starożytny Rzym. Dlaczego ??? Z dwóch powodów, po pierwsze w czasach imperium Rzymskiego wielu wpływowych senatorów oraz sam cesarz dysponowali oni specjalnie szkolonymi niewolnikami których zadaniem była eliminacja wrogów jego właściciela co w dosyć ciekawy sposób pokazuje gra Rome : Total War, po drugie nawiązując do podtytułu gry akcja była by osadzona w Starożytnym Rzymie który idealnie jako lokacja główna pasuje po za tym główny bohaterem gry byłby urodzony w Starożytnym Egipcie niewolnik który przeszedłszy szkolenie stał by się Assasynem pewnego Rzymskiego rodu senatorów co również pasowało by do gry. Długi czas produkcji ma na pewno pomóc w całościowym przebudowaniu gry włącznie z najbardziej widowiskowym i rozpoznawalnym elementem gry czyli parkurem. Gra: Assassin's Creed: Empire wydaje się być jeśli wierzyć ujawnionym już informacjom solidnym restartem serii. Pytanie brzmi : Czy ta gra podbije serca graczy ??? Cóż zobaczymy. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

27.01.2017 12:50
😃
1
odpowiedz
Windmaster
20

Grać w gry na emulatorach nikt nikomu nie powinien zabraniać, wiem że to fajna sprawa ale osobiście uważam że Romy i Emulatory są jednak wspaniałym i co ważniejsze legalnym sposobem nabycia gier na platformy na które np. Nie możemy sobie pozwolić z powodów finansowych lub innych powodów itp. itd. :D

27.01.2017 12:42

A jeżeli ten Rom jest np. ze strony internetowej z Romami wszystkich konsol do gier ( NES do PSX ) ???

27.01.2017 12:39
😉

Sorry dziękuję że mi to przypomniałeś ;)

19.12.2016 20:07
😉
Windmaster
20

Witajcie to mój pierwszy oficjalny post na tym forum dyskusyjnym. Przed dosłownie chwilą obejrzałem na YT materiał redaktora Szymona Liberta poświęcony w całości emulacji gier komputerowych, mówił w nim m.in. o tym jak to doszło do tego że powstały emulatory gier różnych platform sprzętowych i samych grach na nich emulowanych, oczywiście ja z emulatorami pierwszy raz zetknąłem się gdy byłem jeszcze młodym szkrabem ok 8- 10 lat a w każdym bądź razie na obecną chwilę trudno mi sobie to przypomnieć. Okazało się że pod koniec dekady w której się urodziłem a mowa tu o kochanych latach 90 XX wieku, firma Apple której szefem był śp. Steve Jobs w roku 1999 ( ja wtedy miałem 9 lat ) wydało pierwszy na świecie emulator do gier komputerowych i konsolowych ( tak przy okazji wyznam że mam całkiem pozytywną opinię o emulatorach i grach które są na nie wydawane :D ), ale deweloperzy gier mocno zaprotestowali przeciwko temu co oczywiście znalazło swój finał w sądzie ( Amerykańskim rzecz jasna ) a sąd uznał że Apple nie złamało prawa, niestety obecnie sytuacja jest dziś inna niż wtedy bo oczywiście jest wiele przeszkód np. prawa autorskie itp,itd. Ale redaktor Libert już w tytule materiału zadaje to właśnie kluczowe pytanie : Czy emulacja gier jest legalna ??? No właśnie chciałbym poznać wasze opinie na ten temat bo sprawa dotyczy wszystkich emulatorów ( od NES do PSX, dodam że wyjaśnił iż : " emulatory wymagają zwykle znacznie lepszego sprzętu niż ten który emulują") TO rzecz jasna bardzo odpowiedni temat do dyskusji a zatem zapraszam b. gorąco to rzeczonej dyskusji

01.10.2016 16:50
😃

To nie jest rywal Sherlock Holmes'a tylko jego pokemonowe wcielenie :D Dlaczego ??? Ponieważ nikt się nie spodziewał tego że taka gra powstanie. Szkoda tylko że powstała na japoński rynek gier komputerowych :D