Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Polak_w_Zonie ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

16.02.2016 21:24
odpowiedz
Polak_w_Zonie
2

Heh z DayZ może jeszcze coś wyjść, ale jednak deweloperzy się strasznie opierdzielają, chociaż klimat jest i jak dla mnie to na razie najlepszy dostępny survival MMO (jako osobna gra) chociaż lepiej zainwestować w Arme 3 i zainstalwoać moda Exile który bije DayZ SA na głowę (oczywiście nie wypowiadam się na temat DayZ moda który jest modyfikacją świetną i też miażdży DayZ SA ale jak ktoś jest w temacie dayZ to wie o tym na pewno)

02.12.2015 21:34
odpowiedz
Polak_w_Zonie
2

Ehh, ten kto to pisał, pomarudził i nic nowego nie wprowadził, ale nie rozumiem niektórych komentarzy np. 50 % negwtywnych opini Fallouta 4 to Polscy obrońcy Wiedźmina...serio? F4 to po prostu słaby RPG i przeciętna choć wciągająca gra akcji, nic nadzwyczajnego i przy takiej ilości hypu na F4 nie dziwię się że ktoś zawiódł się tą przeciętną grą. Samo uniwersum Wiedźmina jest bardziej według mnie bardziej bogate i ciekawe (chociaż Fallout też ma bardzo fajny świat) a ja wolę wschodnie post apo w stylu Stalkera i Metro, ma po prostu lepszy klimat i jest mhhhroczniejsze niż amerykański Fallout który nie jest sczególnie mroczny (chociaż SOSy nadawane przez stacje, które ktoś nadal przed laty są naprawde niepokojące) a Stalker i Metro są mega niepokojące, tajemnicze i przepełnione niewyjaśnionymi zjawiskami, co mi się bardzo podoba.

02.12.2015 18:10
odpowiedz
Polak_w_Zonie
2

Rainbow Six: Siege. Dlaczego? Sam już mam kopię RS Siege, ale chciałem aby mój kumpel też zdobył swą kopię, moglibyśmy przeprowadzać wtedy świetne skoordynowane akcje taktyczne, które mam nadzieję nie będą kończyły się tak jak dzieje się to podczas współpracy z przypadkowym ludźmi w matchmakingach, czyli naszą śmiercią :)