Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

kylix ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

12.01.2018 22:22
odpowiedz
kylix
4

Skoro dążymy do tego aby gry nie można odróżnić od rzeczywistości to w przyszłości skoro staniemy się częścią gry nie będzie czegoś takiego jak fotel, pad, klawiatura, ekran, gogle itp. wszystko to rozmyje się i jedynie ważną rzeczą pozostanie interfejs umożliwiający nam połączenie z grą. Zapewni on nam realność w grze na poziomie snu. A skoro w czasie snu np. śnimy że spadamy, czujemy pęd powietrza, które nas owiewa, następnie upadek, a jednocześnie leżymy na miękkim bądź twardym łóżku. Pojęcie takie jak fotel gamingowy traci na znaczeniu i może być za 100 lat już czymś nieznanym.

09.10.2016 10:22
odpowiedz
kylix
4

Zdecydowanie zagrał bym w InCell - Poruszamy się z zawrotną prędkością, a otoczenie zmienia się niczym w kalejdoskopie. To właśnie dla tego typu gier powstała VR reszta to jak na razie przerost treści nad formą.

27.11.2015 22:38
odpowiedz
kylix
4

Dział Analiz Kontrwywiadu Wojskowego dnia 2015-27-11 09:55PM
[18, 19, 21] Zgodnie z wytycznymi, załączam pakiet danych na temat ludzi, których udało się zidentyfikować, jako najemników, (co nie jest specjalną niespodzianką). Zaskakującym jest raczej fakt, że wykonali zupełnie niecharakterystyczne dla siebie zlecenie (ataki terrorystyczne zwykle nie mieszczą się w ich zakresie usług). Dodatkowo, na pierwszy rzut oka, nie ma pomiędzy nimi żadnego praktycznie powiązania, poza sama profesją oczywiście. Przebywają obecnie w Jeddah. Gdzie przygotowują się do przeprowadzenia ataku na miejscową elektrownię atomową. Jest to o tyle dziwne, że zwykle, kiedy organizuje się zespół najemników, powinni to być ludzie, którzy potrafią ze sobą współpracować. Ta grupa – pozornie – tej cechy nie ma. Ale być może czegoś nasza analiza nie uwzględniła. Zdjęcia uzyskaliśmy dzięki zainstalowaniu w ich systemie komunikacyjnym trojana, który przejął kontrolę nad ich kamerami znajdującymi się w laptopach, telefonach, tabletach. Trojana uzyskaliśmy dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Mossadu. Niestety z niewiadomych nam powodów jesteśmy pozbawieni fonii, więc jak na razie musimy czerpać swoje informacje z danych wizyjnych.
[08] Mohammed Keht - Wzrost: 192cm, Waga: 104kg, Rasa: arabska, Znaki szczególne: brak. Urodzony w Kairze 12.12.1981, (matka Fatima, ojciec Ahmed). Jedynak. Ukończona szkoła podstawowa, zrezygnował z dalszej edukacji w wyniku choroby matki. Kawaler. Pracował, jako robotnik, goniec, wreszcie kierowca. Próbował swoich sił, jako bokser - jako leworęczny był obiecującym kandydatem, ale zrezygnował ze względów psychologicznych. Ostatecznie w 1997 zatrudniony, jako kierowca, praca, jaką wykonuje dotychczas. Agresywny, choć ze względu na agliofobię unika konfrontacji fizycznej.
Stara się jednak wyglądać na wojownika. Wypadek podczas jednej z misji częściowo pozbawił go czucia w nodze (do teraz utyka). Gardzi wszystkim, co wiąże się z tym, co widzi, jako zachodni styl życia.
[09] Osama Farrtrah - Wzrost: 181cm, Waga: 78kg, Rasa: arabska, Znaki szczególne: tatuaż na lewym policzku i lewej stronie szyi. Urodzony w Damaszku 22.01.1976, (matka Abie, ojciec Hady). Troje rodzeństwa, jedno - młodszy brat, Abdullah, lat 32 - przeżył do wieku dorosłego. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Chemii Uniwersytetu w Damaszku. Kawaler. Od tego momentu brak oficjalnego źródła utrzymania. Spokojny i zimny, wydaje się nigdy nie tracić zimnej krwi. Lubi otaczać się gadżetami. Nie przepada za bronią palną, choć nie ma żadnych oporów przed konstruowaniem bomb samochodowych i używania noży.
[16] DiDi Al-Fayed - Wzrost: 192, Waga: 99kg, Rasa: arabska, Znaki szczególne: brak. Urodzony w Trypolisie, 14.07.1982. Matka Zafira, ojciec Raszid. Młodsza siostra, Jakuta, lat 19. Brak edukacji. Wdowiec, od 2009 kiedy żona (Nida, lat 22) zginęła w wypadku samochodowym. W latach 1999-2009 ćwiczył wyczynowo kik-boxing, obiecujący zawodnik. Bardzo agresywny, skory do bójki. Szczególnie nasila się to w stanie upojenia alkoholowego. Bardzo sprawny fizycznie. Lubi otaczać się zarówno bronią palną jak i białą.
Analizy dokonał Oficer prowadzący Działu Analiz Kontrwywiadu Wojskowego.

03.09.2015 23:01
odpowiedz
kylix
4
Image

Oto czym zaowocowało moje zamiłowanie do Gaming'u, kiedy postanowiłem nadrobić stracony czas po wszystkich zaliczeniach, a to jeszcze nie koniec moich "trochę" dłuższych w tym roku wakacji. Ale mogę powiedzieć jedno BYŁO WARTO!!!