Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

vantreacy ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

11.10.2015 13:38
odpowiedz
vantreacy
2
5.0

Gra całkiem niezła, gdyby nie ciągle nawalające serwery Atari. Na dzień dzisiejszy nie działają, zobaczymy co będzie dalej.

09.05.2015 12:48
👍
odpowiedz
vantreacy
2

NFS:MW to naprawdę ciekawa gra. Nie zgodzę się z niektórymi, że gra jest wybitnie epicka, ale jest conajmniej ciekawa i warta polecenia. Całego NFS'a ukończyłem w około 14 godzin, przy czym grałem około 1-1,5h dziennie czysto rekreacyjnie.

Grafika - jak na rok 2005 jest bardzo dobra. Chociaż minęło już 10 lat od premiery nie czuje się tutaj braków graficznych czy tzw. "starzenia się" gry. Jednym słowem - grafika trzyma poziom. (8/10)
Grywalność - Moim zdaniem najmocniejszy aspekt NFS'a. Fabuła jest naprawdę bardzo dobra, jedna z ciekawszych w nfs'ach, ale moim zdaniem nie najlepsza. Bardzo przyjemnie się gra, nie ma spadków FPS'ów. Są nielegalne wyścigi uliczne i niezwykle wciągające pościgi. Ma wszystko to, czego oczekuje się od ścigałki na poziomie.
Muzyka - wspominam o niej, ponieważ uważam, że to najsłabsza strona NFS'a. Kawałki występujące w grze w mojej opinii są zbyt często powtarzane i po prostu słabe. Najbardziej dla mnie denerwujący był kawałek "I am rock", który zapamiętam chyba do końca życia. Był on tak często powtarzany, że w ciągu godzinnej rozgrywki leciał ~7-8 razy? Wiem, że innej osobie może się podobać taka muzyka, ale tak jak wspomniałem wcześniej DLA MNIE jest słaba.

Podsumowując NFS:MW jest jedną z lepszych gier wyścigowych i na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom ścigałek. Ja osobiście bardzo ją polecam każdemu, kto jeszcze nie grał.

02.05.2015 00:50
odpowiedz
vantreacy
2

Wciąż dobry, ale do poprzednich części mu daleko.