Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

hantelek ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

19.02.2019 09:33
odpowiedz
hantelek
5

no jak to nie. wiecej osob naprawia w takich niz w autoryzowanych poza tym jak Ci sie skonczy gwarancja to gdzie masz naprawiac?

18.02.2019 15:53
odpowiedz
hantelek
5

znam i polecam nie mam nic do zarzucenia, wymienialem szybke w siodemce wymienili na miejscu

19.07.2016 15:51
odpowiedz
hantelek
5

Z wujkiem często wysyłamy towar do Niemiec i zamawiamy od razu następne surowce. Dzięki temu wszystko jest załatwiane jednym autem i koszty automatycznie są mniejsze. Tak dogadałem się z firmą mw-spedition.com bo inne firmy nie dbają o swoich stałych klientów i kazali nam płacić za powrotny transport tak jak byśmy wysyłali pustą ciężarówkę po towar.

16.03.2016 11:03
odpowiedz
hantelek
5

warto robic sobie dość często backup własnie na takie sytuacja, nie wiadomo do czego to później może doprowadzić a kopię zapasową już masz w razie czego, ja mam BackUp Exec 15 tu mozna poczytac https://event.veracomp.pl/szkolenie-techniczne-z-backup-exec/ bedzie szkolenie techniczne dla bardziej zaawansowanych osób

08.03.2016 13:05
odpowiedz
hantelek
5

Zobacz sobie BackUp Exec 15 bardzo dobre oprogramowanie do kopii zapasowych od Veracomp
W maju w Warszawie ma być szkolenie techniczne jeżeli ktoś by chciał bardziej zgłebić temat, ja ide.
https://event.veracomp.pl/szkolenie-techniczne-z-backup-exec/
ma byc tez o wykorzystaniu funkcjonalności SDR i V-RAY

17.11.2015 21:55
odpowiedz
hantelek
5

Jak coś jest do wszystkiego to nadaje się do niczego. Na co dzień kupiłem sobie but które odpowiednio się prezentują i mogę pokazać się w większości sytuacjach oraz nie zostanę wyrzucony z klubu. Sportowe buty muszą być jak najwygodniejsze i odpowiednio dopasowane żeby nie było problemów ze stawami anie pęcherzy itp. co do butów na co dzień to często zmieniam firmę ale jeżeli chodzi o buty sportowe to tylko New Balance bo już w sklepie czuć różnice i zanim kupiłem swoje pierwsze sportowe buty to pytałem o radę trenera i polecał właśnie New Balance.

19.03.2015 17:08
odpowiedz
hantelek
5

Ja trenuje co najmniej 3 razy w tygodniu w Saturn Fitness na Bielanach dla odstresowania a czasami gdy mam gorszy dzień w pracy albo jak mechanik wyroluje mnie na naprawie mojego gruchota. Dzięki temu ja jestem spokojny i nie wyładowuje się na innych zwłaszcza Bogu ducha winnych członkach mojej rodziny :)