Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

KolGrejt ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

02.08.2017 17:37

Czy przechodzenie całego horroru tyłem, żeby nic nagle nie wyskoczyło na twarz też zalicza się do wyzwań? :/ (btw... to raczej nie działa)

29.05.2015 20:51
odpowiedz
KolGrejt
4

Oczywiście już nie mogę powiedzieć, że "czekam na Wieśka", ponieważ jest już po premierze, ale mogę powiedzieć, że "czekam na Wieśka na mojej półce"!!! Gra z tego co już widziałem i słyszałem w recenzjach, trailerach, gameplayach (choć staram się za bardzo nie oglądać, żeby sobie nie spoilerować, no ale... czasem się nie da), czy chociażby komentarzach już w nią grających, przyprawia mnie o drżenie wyobrażonego sobie przeze mnie medalionu, bo niestety nie wisi on na mojej szyi... ale cały czas czuję, że drży!!! I teraz pewnie nabiję sobie trochę minusa w tym konkursie... Nie grałem w poprzednie odsłony gry :'( Żałuję, no ale cóż... Szczerze liczę, że w tą pogram, bo gra jest... nadzwyczajna!

19.03.2015 18:14
odpowiedz
KolGrejt
4

Jak dla mnie, okładka nr 1 jest trafniejsza. Dwójka, w pierwszej chwili skojarzyła mi się z pomieszczeniem zamkniętym (może dlatego, że najpierw zwracam uwagę na dół pudełka), a akcja gry do zamkniętych przestrzeni nie nawiązuje. No, chyba, że jaskinie :) Jedynka jest w dodatku odrobinę straszniejsza, bardziej oddaje klimat horrorów i pomimo, że może w opinii niektórych osób motyw ten jest już przestarzały i wykorzystywany w wielu innych grach, to nadal jest on popularny i przyciąga uwagę ludzi "poszukujących". Poza tym okładka nr 1 wydaje mi się prostsza, łatwiejsza do zrozumienia, a (przynajmniej według mnie) takie właśnie proste pudełka w środku zawierają treść najlepszą (patrzmy chociażby genialny TESV:Skyrim). Także mój wybór pada na "jedynkę".

10.03.2015 19:29
odpowiedz
KolGrejt
4

Wow, pierwsza gra z okolicy o której słyszałem... nawet nie wiedziałem, że mamy tu jakichś wydawców :D człowiek się uczy całe życie, jak wyjdzie (i nie będzie za mocna na mój sprzęt) to pewnie znajdzie się w kolekcji ;)

13.02.2015 20:50
odpowiedz
KolGrejt
4

To tak, jakby zabronić używania w grach symboli na przykład armii amerykańskiej... Przywoływanie tych znaków nie służy w żadnym stopniu obrażaniu czy wypominaniu Niemcom zbrodni, które popełnili, chociaż oni myślą, że tak właśnie jest. Boją się, że będą w dalszym ciągu za nie prześladowani, dlatego zabraniają używania jakichkolwiek ówczesnych symboli czy gestów. Bez sensu...

02.02.2015 18:48
odpowiedz
KolGrejt
4

Potężna rozpierducha zombiaków w Resident Evil:Revelations 2 - na to czekam :D Szczypta strachu z gigantycznym uderzeniem... BOOM HEADSHOT!!! The Evil Within może się przy tym schować! Zombie czekają na strącenie im główek ;)