Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Lunatyczka ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

31.01.2015 13:50
odpowiedz
Lunatyczka
2

Uzasadnienie dlaczego Dragon Age; Inqusition jest u mnie na 1 miejscu jest dość proste: cięgle mi się śni. Dosłownie. Ledwo co skończę grać, kładę się spać i ponownie jestem w tym świecie. To niesamowite odczucie!
Wolf Among Us na 2 miejscu bo kocham telltale games i ich produkcję, bo świat, po postacie, bo emocje, bo tak ;)
Z the Vanishing of Ethan Carter mam mały problem. Jest to gra, która ma zadatki na numer 1, ale.. właśnie jest to pewne ale. Mimo fascynującej fabuły, puszczania oczka do widza, który znając historię o przedwiecznym nie może nie zauważyć odniesień, przepiękna fabuła i trzymający w napięciu klimat gry został przyćmiony przez długość rozgrywki. Była ona zdecydowanie za krótka i nim człowiek spróbował musiał obejść się smakiem i zakończyć z pustym brzuchem. Dlatego też tylko 3 miejsce.

02.12.2014 10:06
odpowiedz
Lunatyczka
2

Definitywnie The Game of Thrones: The Telltale Game Series. Od dłuższego czasu śledzę produkcję Telltela i z każdym nowym tytułem bawię się równie dobrze. Dodatkowo sagę Pieśni Lodu i Ognia czytałam nim to było modne, więc jestem niejako hipsterem Gry o Tron. Jestem bardzo ciekawa jaką historię zaprezentują gdyż w książce, a tym bardziej w serialu nie ma za wiele miejsca poświęconego rodowi, którym przyjdzie nam grac w produkcji Tellteala, więc sądzę, że może to być naprawdę ciekawa jak dotąd nie opowiedziana historia.