Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Martonczyk ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

15.06.2016 11:37
😁

No przyznam, że ładnie wywąchałeś sprawę..

15.06.2016 11:03
odpowiedz
Martonczyk
2

Tak, gra kozak. Na mecz czekasz chwilę, jak u Blizz zawsze masa ludzi i do tego nie ma tej dzieciarni bo gra droga :D a to wielki plus.

15.06.2016 10:48

Jak powinien zaopatrzyć się trener Nawałka i reszta sztabu piłkarskiego na przywitanie się, Joachimem ? Nie mam pomysłu czy na to można się przygotować ;)

09.06.2016 22:13

Kolego to nadal rodacy nigdy nie wiesz czy Ci "tyłka" nie uratuje ktoś ze wschodniej Polski i odwrotnie.

09.06.2016 20:28

I co dalej? Pytanie z tym podziałem, może się od pogłębiać do granic absurdu, aż coś się stanie, pytanie tylko co. Po upadku SLD zaczął się pewien rozłam między POLSKA podzieloną na PiS i PO, jeśli ktoś by pomyślał, że się to uspokoi jeśli któraś patia dostanie znaczącą przewagę to wtedy pojawia się taki twór jak KOD i zaczyna się znowu kotłować.

09.06.2016 20:23
😉

OK super pięknie a teraz dodaj coś od siebie na temat KOD i Pana Kijowskiego, jak możesz też opisz co sądzisz o "jego" ekipie Schetyna Kwachu itp. Czekam z niecierpliwością. Nie pozdrawiam

09.06.2016 20:20
👍

A tu szczerze przyznam położyłeś mnie na łopatki. Śmieję się do teraz!

09.06.2016 20:19

Bardzo ciekawy temat przytoczyłeś, i mógł byś otworzyć taki temat, chętnie poczytam. Uwierz mi, że nie jest to tak, iż cokolwiek zrobi prezydent jest ok. Ten kawałek tyczy się Kijewskiego i KOD bo sądzę, że to nie przypadkowy koleś a kolesiowiec ze względu na otoczenie za dużo tak się "polityki kręci". Natomiast zachęcam jeszcze raz to poruszenia takiego tematu głównego. Dodam, że poruszyłeś nie w odpowiednim temacie, ale coś mądrego napisałeś, nie to co po niektórzy piszą jaki to ze mnie ***** i nic nie wnosząc do rozmowy opr swojego tllolingu. Ale przedziki też na forum wejdą:)

09.06.2016 16:59

secretservice-> Mam takie samo zdanie jeśli chodzi o Rysia, jeżeli popatrzeć na tą klasę, średnią to coś tu nie gra z drugiej strony, za krótki okres rządów, żeby aż tyle średniak stracił. Myślę, że to trochę takie elyty komuny które boją się o stratę dużych emerytur lub ich dzieci są fajnie poustawiane, a teraz pada strach bo mogą stracić po nich posadki. Tu bym się upatrywał ludzi, wiadomo, że są też tacy których poglądy są odmienne. Ale za PO też były manifesty i kłopoty, z tym że nie było tak świetnie podstawionego lidera i zorganizowanej "opozycji". Może tu być dużo wpływów zagranicy które to sponsorują. Majdan sam się nie zrobił, więc ktoś inny lekką ręką może pompować kasę pod pięknymi hasłami w KOD. Agora już ma nowego udziałowca mld żydowskiego pochodzenia z USA, który jak powiedział jest ogromnym zwolennikiem przygarnięcia przez Europę imigrantów. Nie sądzę że przyczepił się Agory w takiej Polsce aby zarabiać. Myślę, że raczej chodzi o odmienne nastawienie do imigrantów samej Polski niż reszty Europy zachodniej, albo samych Niemiec. A co do tego ma ten nabywca 20 kilku % agory i jaki w tym ma biznes haczący o imigrantów ?

09.06.2016 16:00
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
Martonczyk
2

Cainnor-> Ok racja zupełna nie można wrzucać tam tylko najbogatszych, ponieważ ludzie którzy tam się pojawiają można włożyć w klasę średnią. Ale kiedy buntuje się jakaś część społeczeństwa i wychodzi na ulice, nawet pod przywództwem Kijowskiego, (myśląc, że ma patriotyczne chęci) powinni pogonić tych ludzi jak np: Schetyna, Kwaśniewski. Bo co jak co ale kiedy jest Ci źle i nagle okazuje się że cwaniak i chytrus stracił przez rząd obecny $ czy dojście do koryta przychodzi do twojej grupy i krzyczy tak walczmy źle się dzieje itp.. To pierwsze co mi do głowy przychodzi, nie dziękować mi i mówić fajnie, że jesteś z nami bo wiadomo, że jak by się znowu do władzy dorwał robił by nierząd, to trzeba go pogonić. Powiedzieć im wprost chcesz protestować to nie z nami kolego. I jak bym nie widział tam tych Giertychów skaczących, Schetyn, Petru i pani SLD, to nie brała by mnie złość. Bo kiedy konstytucja jest gow,,, i trzeba było by ja zmienić na lepszą nie mówię tu dla PiS, ale dla Polski i widzę Kwacha którego to jest konstytucja, której on teraz broni to ręce opadają.

09.06.2016 15:44

Milordzie lordzie pilocie. Po pierwsze nie troll zadałem wątek i temat, kiedy dajesz mi przykład jakiegoś chama z PiS-u mogę dać przykład chama z PO i tak dalej będziemy się wymieniać chamami. Padło pytanie o KOD i to jest temat dyskusji nie potrzebnie wcisnąłem wątek KOD pod temat "dobrej zmiany" i jak zauważył nieKODowy Drackula powinienem sobie założyć osobny temat i tak więc zrobiłem. Dalej jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia oprócz tego co napisałeś to nie ma sensu udzielania się tutaj, bo też po co. Ale jeśli irytuje Cię atak na KOD to już nie mój kłopot. Jeśli jesteś za PO masz prawo pisać na PiS tak jak my na KOD. Jeśli jednak uważasz iż wszystko co robiła teraźniejsza opozycja wcześniej było ok i nie psioczyłeś na rządy PO jako ich wyborca rozumiem masz takie prawo. Jeśli się mylę to może podasz link w którym opisywałeś zła POLSKĘ Donalda, i walczyłeś o jej dobro, jak KOD walczy o jej "dobro" dziś

09.06.2016 14:38

tak TVN i wszystko jasne. hipokryzja? Na pewno.

09.06.2016 13:54
👍

No to pozamiatał ten filmik o odpier.. ale to bardzo fajnie, że można sobie spojrzeć na to zupełnie z innej strony niż na "dobra zmiana" gdzie wiadomo co się na tamtym temacie dzieje i kto tam przesiaduje. Im więcej takich rzeczy tym obraz jaśniejszy KOD-u. Nie chodzi tu o przekonywanie ludzi PO ale o pokazanie reszcie co to tak naprawdę KOD i kim jest Metiu.

09.06.2016 13:03
odpowiedz
2 odpowiedzi
Martonczyk
2

Manifestacja KOD - wypowiedzi uczestników proszę wł i posłuchać wypocin KOD-owiczów na temat Jaruzelskiego. Przecież ten cały KOD- to elyta PRL smutne to ..

09.06.2016 13:02
odpowiedz
Martonczyk
2

Manifestacja KOD - wypowiedzi uczestników proszę wł i posłuchać wypocin KOD-owiczów na temat Jaruzelskiego. Przecież ten cały KOD- to elyta PRL smutne to ..

09.06.2016 12:51
😁

Liberalnej tzn? lewackiej chciałeś napisać tak? No prawdziwy mędrzec lemingów naprawdę.

09.06.2016 12:47

No w końcu mamy Petru w sejmie to i bardzo możliwe że prostak do tego pasuje.

09.06.2016 12:44
😃

wiesz może to ich świta :D albo po prostu lemingi, podążają za swoim GURU jak stado baranów i beczką kiedy ona beknie...

09.06.2016 12:40

Reksio KOD-owiczu nasz kochany myślisz, że tylko Tobie podobnym i Tobie wolno tak krzyczeć? Jak na waszych marszach ? Oj zdziwię Cie ale nie. Ty i cała wasza świta alimenciarza strzela tekstami szkoły itp, ale to nadal nie broni waszego KOD. Peło Ci przegrało możliwe, że ktoś z rodziny stracił dostęp do koryta i straszy bul dupy. Dobrze, że Twoja elokwencja i oczytanie świeci nam nad tym forum xD ale jak już będziesz umiał czytać ze zrozumieniem to przeczytaj jeszcze raz wątek główny i broooooń swojego GURU alimenciarza ;)

09.06.2016 12:35
odpowiedz
Martonczyk
2

Fajnie grupka Pełowców trzyma się razem :D Miszczu a gdzie masz jakieś tematy przez 8 lat nierządów Platfffusów? Chętnie poczytam jak walczyłeś o Polskę. A może nie macie ? jeśli nie to znaczy grupka KOD-owców XD

09.06.2016 12:19

No tak zwykły bełkot KOD-u lub jemu podobny, w ogólne nie odnosisz się to rozmowy nie piszemy o dobrej zmianie, już jest taki temat, tylko o KOD-dzie a to różnica. Rozumiesz, że nie masz nic do powiedzenia bo wszystko na temat tego tworu już zostało powyżej napisane ;)

09.06.2016 12:05

No tak pełna zgoda nie mogli tak po prostu wyparować, z drugiej strony jeśli partia miała te około 20 tys członków to spokojnie można ich wysłać na taki manifest.

09.06.2016 12:03

Odnosząc się do Schetyny i Tuska oczywiście tak, natomiast patrząc na wyborców w okresie panowania Tuska chyba niewielu z obywateli myślało: jestem za PO bo mają Schetynę. To w głębi partii na pewno było rozbicie, ale nie patrząc na strukturę zrzeszonych w partii, a zwykłych obywateli to jednak uważam, że głównie spoglądali na Tuska.

09.06.2016 11:13
odpowiedz
2 odpowiedzi
Martonczyk
2

Już po rozkminiałeś, Polska idzie w dobra stronę , a jedyne co u Ciebie widać to 1 obrona KOD-u i atak na PiS. Jesteś tak bezstronny, jak Niesioł ;)

09.06.2016 11:09

Witam, czym jest KOD i dlaczego człowiek stojący na jego czele walczący niby o Polskę nie potrafi płacić alimentów unikając tym samym obowiązków wobec własnych dzieci?? Kiedy jedni krzyczą, że KOD to obrona demokracji i nie ma nic wspólnego z kolesiostwem, i tym bardziej z PO, a ludzie mówiący o KOD mówią aby ich nie postrzegać jako ludzi PO, to zadam pytanie jak rozumieć to :Schetyna i Kijowski: "Nie ma sporu między PO i KOD, współpracujemy". Skoro "wódz" KOD-u współpracuje z kolegami z PO to jak przystępujący to KOD-u mogą mówić, iż tak nie jest? To tak samo jak by powiedzieć, że jestem za PiS ale Kaczora nie popieram. Hipokryzja? a na tym zdjęciu mamy? [/ [link] ] SLD/PO w jednym nawet król przywódce się znalazł. Brawo chyba jednak lemingizm nie da się wytępić ;)

09.06.2016 10:57
odpowiedz
2 odpowiedzi
Martonczyk
2

No tak właśnie skończyły się argumenty KOD-u w tym wypadku KOD-owicza. Skoro już poległeś i nie masz nic więcej do dodania bo zostałeś rozkminiony, temat już można zakończyć prowokacja nie wyszła. A co do ub itp to właśnie ludzie KOD gdzie wasz chytrusek wodzu mając tępych podwładnych bo nimi dla niego jesteście, wykorzystuje was do swojej biznesowej trampoliny. Gratuluje sprytu Dracklua ale długo nie utargałeś wątku ;) odezwij się jak Guru zacznie płacić alimenty skoro broni demokracji i prawa ;) Swoją drogą trzeba zrobić nowy wątek o tym kim on jest :) i czym jest KOD

09.06.2016 10:43
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Ups.. Czyli jednak KOD to kupa gnoju sterowana przez chytruska nie płacącego alimentów, oj ,oj czyli co takiego państwa bezprawia chcecie tak? No i wyszło, ale teraz świadczy to wszystko o tym, że ludzie sympatyzujący z KOD to tylko głupole tak widać w niektórych wpisach, albo jak pewnie inni może Drackula, bardzo bardzo możliwe kolesiostwo i pilnowanie biznesiku dla własnych przyszłych zysków. Chyba po tym tekście powyżej można stwierdzić, że na każdym formu znajdzie się opłacany KOD-owicz lub głąb robiący dla wodza uciekającego przed alimentami w myśl idei, tylko jakiej nie wiem Dracula pewnie wie.

09.06.2016 10:23
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Prawda o KOD staje się coraz pełniejsza. Jak zwykle w III RP - za pięknymi hasłami kryją się mniej piękne bebechy postkomunizmu. Także kulturowe.

nka Grzybowska, koordynatorka warmińsko-mazurskiego Komitetu Obrony Demokracji, zamieściła na swoim profilu Facebookowym obszerny list. Tłumaczy w nim okoliczności swojego odejścia z KOD-u - pomimo, że od powstania tej organizacji uważają ją za rzecz w życiu niemal najważniejszą.

Warto zapoznać się z tym dokumentem, rzuca on bowiem światło na wewnętrzną hierarchię KOD, każe postawić pytania o szare eminencje tej społeczności, i pokazuje instrumentalne traktowanie zwykłych aktywistów.

PONIŻEJ CAŁY WPIS ANKI GRZYBOWSKIEJ (redakcja poprawiła jedynie literówki):

Zacznijmy od sprawy najważniejszej - w żaden sposób nie podważam idei KOD-u i sensu jego istnienia. Moim zdaniem to jeden z najwspanialszych ruchów społecznych, jakie kiedykolwiek w Polsce powstały, jednoczący dziesiątki tysięcy Polaków pod wspólnym szyldem. Jestem dumna z tego, że byłam w wąskim gronie, które ten ruch tworzyło i tego nic nie zmieni. Pozostaje jedno - KOD od środka przypomina skrzyżowanie bagna z PZPN-em, na dodatek zarządzanego z drugiego fotela.

Przez ostatnie kilka tygodni byłam koordynatorem KOD na województwo warmińsko-mazurskie. W listopadzie dostałam dwie rzeczy - namaszczenie i grupę na FB założoną przez zastępcę Mateusza Kijowskiego, Jarka Marciniaka. Marciniak to bardzo ważna postać w KOD i o nim będzie jeszcze mowa. To ten człowiek, nie Mateusz, posiada „klucze” do FB wszystkich grup KOD w Polsce. Gdyby odskoczył Marciniak, regionalne struktury KOD pozostałyby przy nim. To on je zakładał i tylko on może je zlikwidować. Tak działa FB.

Nikt z nas nigdy przedtem czegoś takiego nie robił. Dostaliśmy puste grupy i poza tym nic. Nie znaliśmy ludzi i działaliśmy na bardzo niepewnym gruncie. Nie mieliśmy żadnych umocowań prawnych, na dodatek byliśmy wystawieni na wszelkie możliwe ataki - od narodowców, poprzez liczne partie, które w KOD-zie zobaczyły znakomite pole do złapania elektoratu, wariatów, chamów wszelkiej maści. Dysponowaliśmy kilkusettysięczna rzeszą głów do wyjęcia. Robiliśmy wszystko – od organizowania struktur, poprzez załatwianie słonych paluszków na spotkania i administrowania FB, po odpieranie nieustających ataków partii politycznych. Część z nas – w tym ja - uznała, ze idea KOD jest najważniejsza - rzuciliśmy absolutnie wszystko, żeby stworzyć z niczego ruch, który pociągnął miliony Polaków. Pracowaliśmy w koszmarnym stresie 24 godziny na dobę, ale wierzyliśmy w to, co robimy. Większość z nas ma dom, rodziny, dzieci - wszystko poszło w odstawkę. Najważniejszy był KOD. Tworzyliśmy struktury, poznawaliśmy ludzi, braliśmy na siebie wszelkie możliwe ataki. Koordynatorzy byli odsądzani od czci i wiary, i traktowani jak chłopcy do bicia. Jeśli coś się działo w regionie, to była zawsze nasza wina. Nikt nie słuchał wyjaśnień. Mieliśmy robić, robić, robić. I robiliśmy.

Datą barierową było wyrzucenie z KOD Mazowsze jego koordynatora Andrzeja Miszka. To chyba w tym momencie KOD zaczął się sypać. Nie lubię Miszka i byłam za tym, żeby zniknął, ale sposób załatwienia sprawy był kompletnie idiotyczny. Miszka wyrzucił Mateusz i jak to zwykle w KOD-zie bywa nie poinformował o swojej decyzji pozostałych koordynatorów. Miał rację, ale tego w taki sposób się nie robi, zwłaszcza, że Andrzej prowadził największą grupę regionalna w KODzie. Jeszcze dwa czy trzy dni wcześniej Miszk był jedna z wiodących postaci w KOD - prowadził demonstrację w Alei Szucha 12 grudnia. Kilka dni później stał się dla KOD-u persona non grata. Klepnęliśmy to, zwłaszcza, że Miszk nie jest osoba jakoś specjalnie sympatyczną i lubianą. Poza tym to była decyzja Mateusza, a w KOD z jego decyzjami się nie dyskutuje. Bijemy na lidera i robimy wszystko, żeby był bez skazy. On zawsze ma rację nawet gdyby tej racji nie miał. A przeważnie jej nie miał.

W tym czasie KOD stał się grupą wzajemnej adoracji - oprócz struktur wojewódzkich, które zarząd miał zazwyczaj w głębokim poważaniu, powstały niezliczone grupy i grupki zajmujące się nie wiadomo czym. Do legendy KOD przeszła grupa KOD_MEDIA, zwana „komedią”. W założeniu ta grupa miała zajmować się mediami i być takim naszym „biurem prasowym”. W rezultacie ta grupa nie zajmowała się niczym i napchało się do niej multum ludzi, którzy przepychali się między sobą łokciami. Opowiem taka dykteryjkę: na samym początku istnienia KOD zwołałam duże spotkanie w Olsztynie, w którym uczestniczyli Mateusz Kijowski i Krzysztof Łoziński z małżonka - szara eminencją KOD. To był chyba 5 grudnia, czyli prapoczątki. Spotkanie nie miało najmniejszego sensu, podobnie jak wszystkie spotkania KOD - nie mamy nadal osobowości prawnej i w zasadzie chodziło o to, żeby poznać się w realu. No, ale skoro mamy mieć spotkanie, to musimy mieć jakiś gadżety. Cudem udało mi się skontaktować z tajemniczą grupą KOD_MEDIA (przypominam, że byłam wówczas teoretycznie jedną z najbardziej prominentnych osób w KOD) w celu wycyganienia logotypu (BTW - bierzcie i czerpcie z tego wszyscy - logotyp do dzisiaj nie jest zastrzeżony). Wymyśliłam sobie, ze zrobię znaczki. Okazało się, że znaczki muszę zaopiniować - projekt zrobiła nasza grupowa graficzka ale jakoś się nie spodobał. Opiniowałam projekt przez grupę KOD_MEDIA. Co pół godziny miałam inną wersję, bo inna panienka dochodziła do głosu. W końcu po dwóch dniach uznałam, ze nie ma o czym mówić i znaczek kazałam wydać, bo gonił mnie czas. KOD_MEDIA nadal go opiniował, znaczek już dawno istniał, a po tygodniu od spotkania na którym go rozdałam dowiedziałam się, że jednak mogę go wydać. Takich kretynizmów było sporo.

Zostawmy komedię, wróćmy do koordynatorów. W Polsce było nas chyba 18 osób. Jak mniemam - zaufanych, skoro prowadziliśmy regiony. Kilkanaście dni temu na tajnej grupie KOOII pojawił się taki wpis jednego z członków zarządu KOD - „wy tu kurwa nie jesteście od filozofowania, tylko od roboty. Jak się nie podoba to won”. Wpis zniknął po kilkunastu minutach, ale mnie zatkało. Bez sensu, bo doskonale wiedziałam, jak się nas traktuje. (mam screeny)

Kolejną datą barierową było ogłoszenie zbierania podpisów pod nikomu niepotrzebnym projektem obywatelskim. To był chyba jeden z największych skandali w KOD, który koordynatorzy przykryli. Zaczęło się od zarządu KOD, który miał miejsce dzień przed sławną konferencja pod sejmem. Z moich informacji wynika, że projekt miał być stworzony przez grupę naszych konstytucjonalistów, potem opiniowany przez prawników i wreszcie pokazany światu. Stało się nieco inaczej - następnego dnia Mateusz zwołał konferencję pod sejmem, pokazując niedopracowany prawnie bubel, napisany w nocy na kolanie. O co tu chodziło? O Marciniaka, który postanowił zaistnieć, a który już w tym czasie praktycznie zamieszkał u Mateusza i miał na niego absolutny wpływ. Absolwent prawa bez aplikacji postanowił, ze stworzy jeden z najważniejszych dokumentów KOD. (Zanim mnie podasz do sądu, Jarek, pamiętaj, że mam privy i maile od zarządu w tej sprawie, plus całkiem niezłych adwokatów. Tu akurat nie radzę.) Koordynatorzy nie mieli o tym zielonego pojęcia - dowiadywali się od osób trzecich, ze coś takiego w ogóle ma miejsce. Ja dowiedziałam się o tym od ekspedientki w sklepie rybnym, która zapytała mnie, jak ma zbierać podpisy. Nie miałam pojęcia o co chodzi i kompletnie osłupiałam. W tym czasie na mojej grupie się zagotowało, od głównego rozłamowca dowiedziałam się, że coś zamiatam pod dywan i nie chcę tego ujawnić. Do tego zaczęli dzwonić do mnie prawnicy z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, którzy zgłaszali rozliczne poprawki (a część w ogóle się od tego odcięła) motywując to kompletnym bezsensem prawnym. Kiedy zapytałam zarząd co z tym fantem robić, dowiedziałam się, że opieram się na opiniach ludzi z jakiegoś prowincjonalnego uniwerku, oni mają za sobą tuzy konstytucjonalizmu, mam to jakoś przykryć i nie drzeć mordy. Zapytałam o nazwiska, jedno z nich było mi znane, więc zadzwoniłam do człowieka bez złych intencji z prośba o radę i wyjaśnienia. Okazało się, ze kompletnie o niczym nie wie, a o sprawie dowiedział się ode mnie. Przykryłam to - taka była moja rola. Podpisy pod sławnym projektem do dzisiaj chyba nie są złożone do marszałka sejmu (potrzeba było 1000, co dla KOD nie jest żadnym problemem). Tu chylę czapkę z głowy przed Piotrem Cykowskim, członkiem ścisłego kierownictwa KOD, który już na samym początku odciął się od tej inicjatywy.

Jak zwykle koordynatorzy dowiadywali się o wszystkim ostatni. Tak było z „misja KOD’. O „misji”, dokumencie stworzonym przez jakiegoś gimnazjalistę, dowiedziałam się z kolejnego tekstu Mateusza. Ktoś to wlepił na moją grupę. Z tekstu dowiedziałam się, ze ja o nim doskonale wiem i mam go dać do konsultacji. Tyle tylko, że ja nie miałam o nim pojęcia. W pocie czoła, w środku nocy udało mi się ten tekst zdobyć. W tym czasie od członków grupy po raz kolejny dowiedziałam się, że coś przykrywam. Boże, gdybym miała taką moc, chętnie bym to zrobiła, bo po przeczytaniu tego czegoś i po przejrzeniu „projektu obywatelskiego” chętnie zrobiłabym wszystko, żeby nikt tego nie zobaczył.

Jak to wygląda od środka? Dramatycznie. Szefowa grupy POLONIA Ania Krok dostała zawalu - w jej grupie rozpisano wybory na nowego koordynatora. Kiedy okazało się, że Ania wygrała je w przedbiegach, wybory unieważniono i prowadzono tam nowego koordynatora. Grupa się rozpadła. Dramatem Ani nikt się nie przejął, zrobiono z niej wariatkę i rozłamowca, podkładając pod to fałszywe papiery dotyczące jakiegoś listu do PE w sprawie wstąpienia Polski z Unii. Wiedziałam o tym, ale nic z tym nie zrobiłam - KOD był najważniejszy. Kolejna koordynatorka od kilkunastu dni siedzi na psychotropach. Nie wytrzymała. Dziś posypała się grupa poznańska, wcześniej Łódź. Na monity, że dzieje się coś złego, zarząd nie reaguje.

Ja odeszłam sama. Uznałam, ze to jedyne rozwiązanie. Mogłam przetrzymać, kurczowo trzymając się mitycznego stołka, ale istnieje coś takiego jak przyzwoitość i dobro wspólne. Będę z KODem zawsze i zawsze będę Wam kibicować, ale sobą tego ruchu już nie mogę firmować. Za to co zrobiłam dla KOD-u nie usłyszałam od zarządu nawet zwykłego „dziękuję”. Dziękowali mi moi ludzie, szarzy i zwykli. Jestem z tego bardzo dumna i bardzo Wam dziękuję. Dla Was to robiłam.

To, dlaczego odeszłam, wyjaśniłam. Nie chce mi się powtarzać tych samych argumentów, więc wkleję mój tekst - po raz kolejny powtarzam, kulawy i koślawy, pisany ze łzami w oczach i w koszmarnym stresie. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Beze mnie. Nie pasuję do dworku i już niczego nie chcę przykrywać, łącznie z alimentami i finansami Mateusza, które osobiście uznaję za skandal. Nie chce być dłużej kopana i traktowana jak niewolnik. Nie mam zamiaru patrzeć przez palce na ruch, który sama tworzyłam, a który rozpada się w rekach. Nie chcę robić eventów takich jak dzisiejszy tylko to, żeby pokazać, ze ten ruch jeszcze istnieje i mamy MOC. Nie mamy żadnej mocy. Ta MOC opiera się na grupach założonych przez Marciniaka i jest to pistolet przyłożony do głowy.

Dziękuję za te kilka tygodni. Uwierzyłam w coś, co jest jedynie trampoliną dla kilkunastu osób. Przepraszam za to. Wszystkich „moich ludzi” zrobiłam w bambuko. Taka była moja rola, ale wykonywaniem rozkazów nie da się niczego wyjaśnić.

Anka

Mateusz, może w końcu powiesz, jak jest z rejestracją KOD-u i dlaczego tak długo to się ciągnie, mimo sympatii sędziów? Powiedz w końcu prawdę.

„Kochani, sytuacja jest taka: wczoraj wyrzuciłam Czachorowskiego. Sprawę znacie, bo dyskutowałam ja tu od wielu tygodni, dopytywałam o radę i razem z Wami zastanawiałam się co z tym zrobić. Wczoraj defetyzm faceta przekroczył masę krytyczną. Wyrzuciłam go, tworząc w ten sposób nowego Miszka.

Sprawę uciszaliśmy, awantura była niesamowita, ale częściowo udało się to jakoś uspokoić. Podejrzewam, że jeszcze dwa dni i zapanowałby spokój, zwłaszcza, ze jesteśmy w trakcie organizowania dużych imprez i ludzie mają co robić.

Kiedy już wszystko zaczęło się wyciszać, wczoraj późnym wieczorem zupełnie nie wiadomo skąd wmieszała się w to wszystko Agnieszka Łozińska, żona Krzysztofa. Zrobiła się awantura na forum między nią, a moimi współpracownikami – Łozińska na spotkanie w Olsztynie, zaplanowane na wtorek dla grupy Warmia, a przygotowywane od 10 dni przez moich sztabowców na forum publicznym zaprosiła całość grupy warmińsko-mazurskiej. Sale mam na 50 osób, może przyjść 300-400. Co ciekawsze - zaprosiła na nie również… organizatorów, którzy dostali szału. Niezgodnie z agenda Łozińska ma tam dyskutować z osobami usuniętymi z grupy (czyli Czachorowskim i jego kolegami), którzy nie są już członkami KOD, więc ich obecność tam jest co najmniej wątpliwa. Na dodatek twierdziła, ze uzgodniła to „z drugą stroną” czyli jak mniemam ze mną - problem w tym, że nikt niczego ze mną nie uzgadniał, a o sprawie dowiedziałam się dzisiaj rano z panicznych telefonów moich współpracowników. Moją ostatnią rolą w KOD będzie odwołanie tego spotkania - ze względów bezpieczeństwa nie mogę do niego dopuścić.

Dalej jest tylko śmieszniej. Na 19 stycznia Łozińska za moimi plecami zwołała własne zebranie, w jakiejś knajpie w Olsztynie dla całej grupy warmińsko-mazurskiej. Nie wiem, jak ona sobie to wyobraża organizacyjnie, ja się pod tym nie podpiszę. Na to spotkanie mnie wezwała. Po prostu kazała mi przyjść. Powiesiła ten post na stronie głównej grupy wraz z dramatycznym apelem, ze to, co robimy rozbija KOD od środka, etc. Tym samy pozbawiła mnie jakichkolwiek argumentów, podważyła mój autorytet i wytrąciła mi broń z ręki.

W tym samym czasie screeny forum wypłynęły na zewnątrz i zaczęła dzwonić prasa, z pytaniami co się dzieje w KOD, skoro aż sam Ojciec Założyciel musi się w to wmieszać. Odbijam ich, ale sprawa stała się publiczna.

Dlaczego o tym piszę. Po namyśle uznałam, że nie mam już żadnej możliwości prowadzenia grupy. Uznałam, że dla dobra KOD, powinnam zrezygnować i poprosić Radka o wprowadzenie zarządu komisarycznego. Gdyby chodziło o kogoś innego, nie o Łozińskich, załatwiłabym to inaczej, ale nie mogę podważać autorytetu założyciela KOD-u, bo to może zaszkodzić nam wszystkim. To, co się stało jest dla mnie niezrozumiałe i absolutnie nie czuję się temu winna. Mimo to, zdając sobie sprawę z tego, czy ta cała przedziwna historia może się skończyć, biorę winę na siebie, żeby zdjąć odium z jednej z najważniejszych osób w KOD-zie, bo to rzutuje na cały ruch, a do tego nie mogę dopuścić. Nie chcę dochodzić, dlaczego tak się stało, bo bardzo lubię prywatnie oboje Łozińskich, a do Krzysztofa mam ogromny szacunek. Poprosiłam moich sztabowców o niewypowiadanie się w prasie na ten temat.

Dziękuję moim znakomitym sztabowcom i współpracownikom - bez Was nie dałabym rady.

09.06.2016 10:18
odpowiedz
Martonczyk
2

Czym jest KOD [link]

09.06.2016 10:14
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Dracula imigrantów przyjmujesz? I powiedz mi czy hymn szwabski już wyumiany ? xD hehe beka z was straszna zakamuflowana opcja niemiecka no nic taki klimat xD

09.06.2016 10:07
odpowiedz
Martonczyk
2

Jak co przyniesie? Przyniesie nowego czarnego księcia pomsty z okładki. Tak tak czarni też walczyli, ale to jest tak samo jak byś pokazał bitwę pod Grunwaldem oczami angielskiego najemnika przychodzącego za 5 min 12 na mordobicie. Jak by chcieli zrobić coś na poważnie to postawili by na okładce Francuza, Niemca, Ruska.. i pokazali kawał historii, bo udział USA i czarnych w 1WŚ był dużo mniejszy niż w 2WŚ. Ale spokojnie nie pomieszało im się po prostu jak uważają, że Francuza móże sobie zrobić Ubi. Więc co pokaże? Co przyniesie? Multi i nic więcej pewnie i dobre, ale bardzo dobre są na lata jeszcze żeby były wspierane jak CS, ale niestety EA musi robić grę co roku. Więc multi nie wspierany nie będzie nigdy genialny, a szkoda bo chcuał bym B jednego na lata wspieranego jak CS. Hmmm a singla w MofH zrobionego porządnie z DLC niczym Wiesiek.

09.06.2016 09:56

Oczywiście bełkot KOD-u Ci nie przeszkadza i całe wasze argumenty przeciwko rządowi są wyssane z palca utrzymanka. I kiedy nie masz już żadnego argumentu do obrony swojego zdania, krzyczysz niczym kod a bełkocie PiS ale teraz przynajmniej jest porządek w kraju a nie burdel i nie ma to jak opis KOD w obronie liberalizmu zachodniego występuje. No sorry ale uważam tą zachodnią demokrację i liberalizm za dno i nie patrzę to w stronę socjalizmu, zachód się stoczył i zgnoił a nie Putin się z tego cieszy tylko, tylko Niemcy płaczą i reszta zachodem Europy bo skończyło się dyrygowanie rudym pionkiem. I teraz jeszcze jedno skoro już jasne jest że Polska nie ma konstytucji to to czym ją nazywacie jest tak naprawdę zlepkiem niczego mądrego, tak każde wypisywanie bzdur odnoszących się to argumentów logicznych jest niczym innym jak kłamliwy bełkot i przedstawianie rzeczywistości, tak jak wam się podoba i długo jeszcze będziecie płakać za kolesiostwem Uni z Rudym ale te czasu już nie wrócą, może za 8 lat to zrozumiecie. Albo wyprowadzicie się do ciapatej zachodniej Europy i w"wudz" Rudy Słońce Peru Tusk da wam domki i pracę. Bo Irlandia mu nie wyszła. Co prawda to prawda lemingi mają tak sprane łby że już im nic nie pomoże życie w biedzie wytłumaczą tak musi być tak Słońce Peru chciało.. więc z wami nie ma co pisać. BO jesteście jak ten głupi. Do Konia nie podchodź od tyłu do byka od przodu a do leminga w ogóle :).

08.06.2016 16:00
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Drogi Drackulo kończę za niedł pracę wiec to mója ostatnia dziś odpowiedź, jeżeli chodzi o moją pracę to się rozpędziłeś. Nikogo nie okradam nikogo również nie zmuszam do korzystania z takich usług. Lombardy są różne mój ma nastepujące oprocentowanie od 10zł do 1000 12% od 1001 do 10000 9 potem od 10001 do 100tys 6% powyz 100tys 3%. dla porównania średnio chwilówki wekslowe biorą 30% to są % podane w skali miesiąca. Nasi klienci to różni ludzie od meneli po potrzebujących gotówki zwykłych obywateli którym bank nie da a państwo nie pomoże. Dlatego warto też się powstrzymać w osądach. Pamiętaj nie kradnę. Akurat w naszym oprocentowaniu nie ma żadnych innych ukrytych opłat i jest ono dzienne wiec te 12% dzielisz przez dni i jeśli przyjdziesz za tyg nie płacisz 12% ale 3%. od kwoty pożyczonej. Teraz ZUS itp pracownicy księgowa każdy musi zarobić. Więc hamuj proszę w osądach. Jeżeli chodzi o KOD nie mam nic przeciwko ludziom z ulicy którzy chcą mówić co ich boli ale jeśli do nich doczepiają się politycy PO/SLD itp to sam powiedz paranoja naród ich nie chciał a oni teraz sami do nich czytaj KOD legną wie jeśli KOD zależy na dobru Polski powinien mówić co go boli ale tych Pełowćow SLD mam na myśli byłych czy obecnych posłów na kopach wyganiać. Kolega wyżej dał link że PiS przystał na propozycje KOD a PO/N/ przeciw wiec rozumiem że wiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam

08.06.2016 15:21
odpowiedz
Martonczyk
2

Nie no żartowałem stary z tą kartą to sobie nie pograsz widzisz min jakie d3 potrzebuje to lepiej patrz na rekomendowane.

08.06.2016 15:19
odpowiedz
Martonczyk
2

Pójdzie, ale zawsze wszystko zależy tak naprawdę od tego jaką grafikę ustawisz pod grą masz wymagania min i rekomendowane spr sobie, choć jeśli chodzi o far cry 4 to nie dopisali że przez błędy nic nie daje pc rakieta.

08.06.2016 15:09

Wiesz zawsze mogą na miejsce kobiet zatrudnić facetów, lub imigrantów jak to się stało w UK czy USA z meksykanami, którym nie daje się 500+ czy będzie to nie ładnie z naszej strony, że będą na nas robić? nie sądzę robiłem w NL na holendra i nie przeszkadzało mi to dopóki płaci. O to się nie martw nie rzucą nagle ludzie pracy, martwić się mogą przedsiębiorcy którzy zarabiają na pracownikach dał by więcej ale po co jak nie musi a jest takich sporo którzy mogą dać ale nie chcą bo kto lubi dawać lepiej brać.

08.06.2016 14:57
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Natomiast jeśli chodzi o wkr... sporej ilości ludzi związanych z byłym rządem, każdy kto był przy korycie i nagle się mu odcina taki dopływ kasy będzie panikował i psioczył bo to jest zwykły biznes i walka o swoją kasę, dlatego nie ma się co dziwić tym frustratom którzy są tak wkr, w końcu skończyło się im dojenie krówki zwanej Polską, a przecież z takim sianem w głowie gdzie oni teraz znajdą pracę ? Chyba za wile opcji nie ma wiec wychodzą na ulicę i krzyczą oddajcie nam nasze stołki. Oczywiscie nie dosłownie.

08.06.2016 14:53
odpowiedz
Martonczyk
2

Oj Drackula za dużo w Tobie złości piszesz że są nieudacznikami ? A dużo tak ludzi wykształconych, którym można pozazdrościć właśnie tego. Jeżeli uważasz jak to powołałeś się na swojego kolegę przedsiębiorcę piszą o skurw... To rząd PO zmienił ustawę dotyczącą pożyczek gotówkowych czytaj chwilówki, i wrzucił do tego samego worka lombardy choć one opierają się na zastawach. I tak właśnie te skr... z poprzedniego rządu doprowadziły tą ustawą która obowiązuje od tego marca iż każdy kto się nie dostosuje może dostać karę dwa lata i 500tys zł. Tak więc to były nieudaczniki które do jednego worka wrzuciły niby podobne ale jednak różnie działające firmy, my pożyczamy. My opieramy się na zastawie oni na samej gotówce. Cóż taki jeden przykład z mojego życia zawodowego w którym ja i wszyscy udzielający pożyczek pod tak zwany zastaw zostali wych.. ale te rządy już przetrwaliśmy kruczkami prawnymi. Wychodzi z tego krótko opisując że wcześniej były buraczki bez pomysłu i nawet nie potrafiły dopracować swojego pomysłu na "załatwienie " lombardów czy też firm opierających się o pożyczkach pod zastaw.

08.06.2016 13:51
odpowiedz
5 odpowiedzi
Martonczyk
2

Rydygier> dokładnie tak jak napisałeś . Ktoś może mi zarzucać PiS-ostwo ale zgadzam się w pełni gdyby była lepsza alternatywa wybrał bym kogoś innego, tutaj widzę duże zapatrzenie w KOD i nagonkę na rząd ale w końcu ktoś też musiał głosować za innymi partiami i dodaje tu swoje opinie. Są tu też komentarze które usilnie pokazują jaka to "stara" opcja jest ok a obecna zła. Nie wiem co czytacie ale jeśli to co było przez 8 lat było sukcesem Polski to przykro, ale cóż tacy ludzie też są miedzy nami. A gadanie jak to będzie pozostawmy za kilka lat i wtedy ocenimy. Choć są i tacy którzy nawet jeśli PiS będzie rządził dobrze powiedzą, że jest źle bo oni są przeciwko bo tak. Jeśli mnie zawiodą to nie będę na nich głosował za 3 lata jeśli uznam że idzie to w dobrym kierunku to zagłosuję. Ale miedzy nami i tak będą tacy to zawsze będą mówić nie bo nie.

08.06.2016 12:51
odpowiedz
6 odpowiedzi
Martonczyk
2

Draculo możliwe, że głosowałeś na nowoczesną peło albo na inna partie która przegrała i tak jest na całym świecie demokraci myślą, że są najlepsi republikanie ich nie przekonają do swoich racji i tak dalej w Polsce jest podobnie ty jestem smutny i się martwisz ja się cieszę, że rudy i PO z Petru nie jest przy władzy. Cóż taka jest sytuacja dla jednych PO było piękne dla innych była kupą kpiny i nic tego nie zmieni zawsze ktoś jest przeciwko w tym wypadku większość która głosowała była przeciwko PO. I tak jak teraz pokazują pielęgniarki wtedy byli inni i w sumie one też strajkowały za PO. a co usłyszał Pan Donald ? Taki klimat wiec nic z tym nie robił rozbierał kraj nadal. A co do Pis-u nie oczekuj że naprawią zbudują wszystko w 2 rok PO robiło swoją niemiecka akcję 8 lat jak wiesz zniszczysz szybko budujesz długo czyli? jeśli niszczyli 8 lat to sam sobie odpowiedź ile teraz musisz to odbudowywać .

08.06.2016 12:40
odpowiedz
Martonczyk
2

64 :D

08.06.2016 12:39
odpowiedz
2 odpowiedzi
Martonczyk
2

To nadal nic nie zmieni gdyż Pło i rudzika do władzy już nie wrócą, cóż może kiedyś komuś uda się pokonać PiS w wyborach ale wtedy już pewnie jako tako Polska będzie dzięki nim poukładana, zresztą za Peło była masa strajków a tv żeby krzywdy rządowi nie robić nic nie pokazywała, pamiętamy jak strzelano do górników za peło..

08.06.2016 12:33
odpowiedz
2 odpowiedzi
Martonczyk
2

KOD to zbieranina pełowskiej kupy i nic więcej;)

08.06.2016 12:26
odpowiedz
Martonczyk
2

Podpisuję się pod tym co piszecie, ale fakt media typu wp itp lansują ich razem z KOD-em jako zbawców kraju, chociaż zawsze znajdzie się głupi który poprze taki stan rzeczy

08.06.2016 12:23

Mam straszne spadki Fps 28,24 wszystko wł na max rozdzielczość Uhd. Procek i7 16G ram karta 980 4G, windows 7 68 bit i niby nvidia piszę mi o nowych sterownikach, ale nie wiem czy to ich wina.

08.06.2016 12:08

Takie info dziś przeczytałem i hmmm...

08.06.2016 12:05
😜

Żółci też, ale ich na okładki nie dają ;p

08.06.2016 11:58
odpowiedz
Martonczyk
2

Wszystko zależy od tego czy w końcu będzie jak powinno być, bo w przeciwnym razie jak nie będzie to nikt nie będzie grał.. chyba

08.06.2016 11:46
odpowiedz
1 odpowiedź
Martonczyk
2

Przepraszam z błąd w tytule. Ale chłopaki widzę trzymacie temat ;)

08.06.2016 11:40

Witam wszystkich. Tak na początek powiem że ładną mamy dziś pogodę wiec cieszmy się tym. A teraz poważnie i zarazem smutno, wszyscy cisną na Cod że idzie drogą $ i raczej temu nie można zaprzeczyć, ale kiedy popatrzymy na B 1 to z jednej strony ogromna cieszynka ale czy aby na pewno nie było to tylko ładnie opakowana średnia kiełbasa? Dla mnie Mof H był grą na poważnie, singiel i jego historia, zwłaszcza tych pierwszych tytułów, a teraz dostaliśmy coś co miało być pewnego rodzaju poważnym tytułem z spojrzeniem na korzenie gier (choć one sięgały do 2 WŚ). A co dostajemy na początek? Patrząc na a jej zapowiedź? USA? tak USA a przecież to nie 2 WŚ tylko 1, a kto tam toczył boje i odgrywał największą role ? Europa czyli Francja Niemcy Ruski i Brytole. A co prezentuje nam okładka ? Czarnego księcia pomsty... wiecie pomyliłem go z star-wars, pierwsze pomyślałem, że się pomyliłem i zły tytuł wł, ale po chwili patrzę gun się w ogóle nie zgadza ;) i cóż o to mamy skok na $ z odrobiną inności, plus "kotlet" poprzednich części ? czy może grafik to kumpel ziomków z Brooklinu? Pewien rozdział historii już minął, pewnych zdarzeń, pewnych nacji, które brały w nim udział nie zmienimy, a dostajemy nie wiem, poprawność polityczna a może Obama był by zły? Tu jeśli chodzi o prezydenta USA to oczywiście żart i nie mam nic do czarnych ale bądźmy poważni i róbmy to poważnie nawet jeśli prawda nie spodoba się wszystkim. Gdyby EA przyłożyła się do MofH i dała tam grafikę z B1 ale przyłożyła się do singla jak Bóg przykazuje, to sądzę że mieli byśmy przepiękny produkt z historią 1 WŚ, ale zrobiony na poważnie, bez czarnych mistrzów pomsty na okładce, bez ciśnienia że za rok musimy zrobić drugiego B.. i zachęcić czymś ludzi do gry. Taki MfoH mógł by być singlem bez nacisków co na kolejny rok zrobić, a z dobrym dlc czytaj poziom dlc wiedźmina można by rozwinąć historie. Natomiast nasz B niech nadal będzie kozakiem w śród multi. Teraz wszystko wskazuje na to, że jeden FPS w ich stajni ma nam zapewnić wszystko i multi i singiel(ale tu liczy się dłuższa i ciekawsza fabuła). Chwila ale czy w rok można zrobić takiego kozaka? czy może nie ma czasu na przykładanie się do singla i pokazania historii pięknej i wciągającej. EA zaczęła robić coś nowego, coś niby na poziomie wyprzedzającym konkurencje, ale z drugiej strony roztrwania potencjał na oddzielny tytuł pakując wszystko do jednego wora. Dokąd zmierza B? do fenomenalnej pozycji wydawanej rok w rok czy gry kierowanej wyłącznie na $ pod pozorem innowacyjności ? Przykładem gry Multi na dłuższą metę niewątpliwie może być CS:GO ogólnie powiedzmy CS, może warto by zrobić coś w tym kierunku z multi na poziomie B? Pokazać tytuł piękny wspierany przez twórców i co jakiś czas patchowany, a pięknego singla umieścić w innej pozycji. Czasami można mieć piękny tytuł na lata ze wsparciem twórców i kupą graczy na serwerach i też zarabiać spory$ niż robić rok w rok coś co NIE JEST FENOMENEM SINGLA, a multi? dobre multi jest dłuższe niż jeden rok, a jeśli jest tylko na rok to znaczy, że jest po prostu słabe i na kolejny rok musisz zrobić coś "nowego". Pozdrawiam wszystkich czytelników i forumowiczów !!!€!

08.06.2016 10:32
1
odpowiedz
Martonczyk
2

Pamiętam jedne z pierwszych strategii na moim p1 133Mhz i 16mb ram;) to były czasy. Chociaż potem starcraft rozjeb... wszystko i wszystkie strategie. Ale te czasy gier kiedy nie było internetu i człowiek sobie musiał wyobrazić jak to wygląda z opowiadań brata kuzyna czy kolegi zanim zainstalował. Teraz nie ma już tej małej tajemnicy przed odpaleniem na pc. Z drugiej strony może i dobrze przy takich ilościach tytułów lepiej wiedzieć na co się wydaje hajs, wtedy nie było tego kłopotu bo rynek nie był tak wielki. Nie zmienia to faktu że trochę brakuje takich strategii pograło by się.

08.06.2016 10:24
odpowiedz
Martonczyk
2

Dying Light i wszystko w temacie klimat oprawa itp historie, a tu to wygląda jakoś tak nie wiem, hmmm... niemrawo ? Szkoda bo troszkę się spóźnili, no może nie troszkę z jakieś 8 lat.

08.06.2016 10:20
odpowiedz
Martonczyk
2

No może chociaż tego nie spier... jak B1 z czarnym księciem pogardy. Grafę odstrzelą resztę dospawają i będzie w co pykać. ostatnią moją fifą była 2005.

08.06.2016 10:16
odpowiedz
Martonczyk
2

Nie oglądałem filmu ale komentarz wymagany, masakra z tymi programami sieka totalna szkoda słów no...

08.06.2016 10:13
odpowiedz
Martonczyk
2

Dajcie to na PC żeby można było grać jak człowiek. To kupię w przeciwnym razie nie kupię bo i po co jak na konsolach grać nie lubie.

08.06.2016 10:10
odpowiedz
Martonczyk
2

Powinni się zebrać w sobie i zrobić jeszcze raz G dopracowanego od początku do końca, a fani plus nowi gracze dadzą sukces choć powinni się przyłożyć i wyjść na maksimum swoich możliwości, bo rynek od pierwszego G rpg się sporo zmienił.

08.06.2016 09:59
😒
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
Martonczyk
2

No i tak znowu niby coś nowego ale jak dla mnie śmiech na sali. Co oni robią? Chcą robić gry na poważnie czy dla ziomków z brooklinu ? 1 wojna światowa a na okładce murzyn super-bohater po pierwsze myślałem że to głowny bohater star-wars ale gun mi nie odpowiadał, nie mam nic do czarnych, ale jak robią coś na poważnie nich to będzie poważne! Francuza Brytola Niemca Ruska CoD oni choć trochę się postarali. Swoją drogą czekam na M of H bo tam mogli by zrobić historie 1 WŚ z zajebista grafiką B i wrócić do świetnych singlów a tak będzie wszystko i nic czyli nic wielkiego, raczej zagram ale tylko żeby pocieszyć się grafiką reszta raczej słabiutko. Liczyłem na petardę niczym B3 będzie coś w stylu next CoD choć oni poprawili grafikę i w singla pośmigam. A do meczyków Overwatch.

17.10.2014 15:29
odpowiedz
Martonczyk
2

A do "Pana" Ufo555.. jeśli komuś gra nie odpowiada to nie powinien nawet czasu na dawanie swoich komentarzy pod jej artykułem, bo w końcu można pograć coś od EA.. :D chyba że jednak, a na to wygląda w 100% bedziesz szarpał w Wiedźmina i sam o tym wiesz, że bedzie to najlepszy tytuł mimo tego Twojego pustego pisania no ale jak kto lubi trolllllować zawsze można ;)

17.10.2014 15:23
odpowiedz
Martonczyk
2

@ScovyT masz rację a co do Wiedźmina to będzie najlepszy rpg w historii zresztą dwójka była w czasie premiery najlepszą może Dragon dorówna dwójce kto wie oby tak było, to przynajmniej będzie można w coś pograć na jesień i do Wiedźmina 3 ale pisząc krótko jeśli 3 będzie dużo lepsza od 2 a dragon może dorówna poziomowi 2 to wiemy gdzie jest ea i jej tytuły choć je bardzo lubie to nie dorównują Wiedźminowi ale może za kilka lat nauczą sie robić takie gry i podciągną swój poziom.