Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Niedoceniony ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

08.08.2014 00:34
odpowiedz
Niedoceniony
2

Rozwój technologii i postępująca komputeryzacja niemal każdego elementu naszego życia to nieodłączne elementy rozwoju ludzkości.Teraz każdy chce posiadać jak najnowocześniejszą technologię jaka powstała i nic nas nie powstrzyma przed tym aby ją dostać.Przede wszystkim mam na myśli LAPTOP ASUS G750,który oczarował mnie swoją wszechstronnością.Mógłbym wymieniać w nieskończoność cechy jakie posiada,ale jedna najbardziej mnie oczarowała,a jest to PRĘDKOŚĆ CPU.Dla gracza liczy się tylko jedno, żeby komputer chodziła płynnie i był wielozadaniowy w najbardziej ekstremalnych momentach jakich gracz wymaga,i to jest cecha,która ewidentnie unowocześnia ten gamingowy laptop,bo nie ma lepszego sprzętu z taką cechą jak moc procesorów Intel® Core™ i7 czwartej generacji,która otwiera nam nowe spojrzenie na świat.Wszystko to prowadzi do wniosku iż rozwój technologii pokazał,że komputery są nam bardzo potrzebne,a przede wszystkim o tym iż LAPTOP ASUS G750 posiada cechę PRĘDKOŚĆ CPU,która zwala z nóg.

27.07.2014 16:39
odpowiedz
Niedoceniony
2

Następną z kolei czwartą cechą jest niesłychany TURBOMASTER (GPU TWEAK) , który daje niesłychaną najwyższą wydajność graficzną i obsługuje przetaktowanie w czasie rzeczywistym wynoszące ponad 5%. Nawet wtedy gdy bezpieczne przetaktowanie chodzi przez dłuższy czas Asus GPU TWEAK nie pozwoli by wydajność zmalała , a nawet da ci przewagę , kiedy jej się nie spodziewasz. Najlepiej prezentujący TURBOMASTER (GPU TWEAK) z pośród wszystkich pięknych pań oddaje przepiękna GRETA , która na pierwszym zdjęciu jest niesamowicie wniebowzięta prędkością , który w wymagających sytuacjach nie zawodzi i podnosi ją na duchu , z kolei na drugim zdjęciu nie dość , że TURBOMASTER (GPU TWEAK) daje niesłychane efekty to jeszcze można nieco podkręcić co sugeruje śrubokręt trzymany przez GRETĘ , aż w dech w piersiach zapiera! CZYŻBY G750 został przetaktowany?

11.07.2014 01:41
odpowiedz
Niedoceniony
2

Cechą jaką prezentują modelki jest inteligentny i nowatorski system chłodzenia laptopa G750 , który został zaopatrzony w dwa tylne wentylatory , które znakomicie i błyskawicznie odprowadzają ciepło od kluczowych podzespołów dzięki temu jest zapewniona najwyższa stabilność , a również dba o twoją wygodę.Według mnie najlepiej i najpiękniej pokazuje to modelka ANITA , która wprost przepełniona jest licznymi emocjami jakiej doznała podczas tego wyraźnego ochłodzenia i , że system działa bez zarzutu. ANITĘ najlepiej obrazuje szalik , który zdecydowanie obniża jej temperaturę ciała dzięki wspaniałym nieziemskim wentylatorom , a rękawiczki wprost uwydatniają to , że system chłodzenia schłodził jej ciało do maksymalnego stopnia.

03.07.2014 23:49
odpowiedz
Niedoceniony
2

Podczas gdy w wielu notebookach do gier dźwięk potraktowano jako rzecz drugorzędną, G750 stawia go na czołowej pozycj. Maszynę przedstawia cechę ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard .Oczywiście gry na G750 wyglądają najlepiej, ale też rewelacyjne brzmią. Każdy efekt i nuta wydobywają się ze zwiększoną mocą, skalą i czystością. To coś więcej niż tylko rozrywka: każdy gracz wie, że dźwięk jest krytycznym czynnikiem udanej rozgrywki i to właśnie ukazuje najpiękniejsza modelka GRETA , że powinnyśmy rozkoszować się tym właśnie oto wspaniałym dźwiękiem, który przenosi nas na plac prawdziwej bitwy , dającym przewagę informacji o obecności innych elementów gry i ich umiejscowieniu. GRETA uwiarygadnia , że każdy z nas może się przenieść tam gdzie chce podczas tego cudownego jak i przejrzystego niczym blask dźwięku.