Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

skahio ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.02.2016 22:06
odpowiedz
skahio
2

Moim typem na luty jest Unravel. Uwielbiam dążyć do celu po nitce do kłębka i kocham poplątane historie. To rozwijająca gra dla graczy w każdym wieku, po której przejściu już nigdy nie powiemy do kolegi: Zwijaj się już!

28.07.2014 00:01
odpowiedz
skahio
2

Jako czwarty cud świata Asus prezentuje z pomocą naszych modelek technologię Turbomaster. To forma legalnego dopingu dla karty graficznej drzemiącej w naszej multimedialnej bestii. Program GPU Tweak wyciśnie z G750 dodatkowe 5% wydajności bez narażania naszego pupila na awarię. Modelka Magda niepotrzebnie rozpięła dekolt bojąc się o chłodzenie laptopa w podrasowanym trybie. Specjalnie ulepszone komponenty są przygotowane na taki wysiłek. Zdecydowanie lepszym wzorem do naśladowania jest Greta, która doskonale wie jak podbić świat mając 5% więcej szans.

21.07.2014 22:10
odpowiedz
skahio
2

My kobiety dla takiej sylwetki musimy pracować niekiedy latami. Dziewczyny prezentujące Asus G750 wiedzą o tym najlepiej. Smukły, niepowtarzalny design to właśnie trzecia opisywana cecha notebooka. Podobnie jak w wysportowanym ciele tak i w tym laptopie ukryta jest nieopisana siła. Wyrzeźbiony każdy element przypomina z trudem wyćwiczone mięśnie. Ergonomia Asusa bliska jest ideału, bowiem wzoruje się na naturze i szczytowych osiągnięciach postępu technicznego. Jako kobieta nie mam pojęcia, ile w tej obudowie jest z F 22, a ile twardej, pragmatycznej, solidnej wyobraźni. Wiem jedno: to najbardziej męski laptop jaki widziałam i gdyby stał u mnie na biurku, przyjemnością byłoby nawet samo patrzenie.