Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Arush Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Arush Entertainment:


ValuSoft

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Arush Entertainment


Take-Two w dalszym ciągu stawia na Duke Nukem

Hed, 21 czerwca 2011, 12:55

Firma Take-Two nie zamierza zrywać przyjaźni z Duke Nukem mimo zróżnicowanych recenzji, jakie otrzymuje Duke Nukem Forever. Wydawca planuje stworzyć kolejne produkty o napakowanym sterydami osiłku, który kilkukrotnie uratował Ziemię przed atakami obcych. Najprawdopodobniej Książę przestanie być bohaterem tylko gier i pojawi się w innych mediach.

Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10

Jiker, 22 czerwca 2010, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie wieloosobowym w Naughty Bear, dacie premiery Puzzle Quest 2 na X360, nowym modelu Xboksa 360 w wersji Arcade, pracach nad łatką do Alpha Protocol, a także środzie w Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Gears of War 2, Alan Wake) 11/06/10

Jiker, 11 czerwca 2010, 13:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach Telltale Games, wyścigach parkourowców, sprzedaży konsol Nintendo w Europie, dacie premiery Duke Nukem: Manhattan Project na X360, a także nowym cRPG od Focus Home Interactive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Doom II, The Sims 3) 27/05/10

Jiker, 27 maja 2010, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze trzynastego dodatku do EVE Online, środzie w Xbox Live Arcade, plotkach o kolejnym rozszerzeniu do The Sims 3, a także konwersji Duke Nukem: Manhattan Project na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10

Jiker, 7 kwietnia 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym DLC do PES 2010, łatce i edytorze do C&C4, marketingu Electronic Arts, dacie premiery Quantum Theory, ścieżkach dźwiękowych do Final Fantasy XIII i nowego Prince of Persia, a także o kontynuacji City of Heroes. Zapraszamy do lektury.

Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

Duke Nukem powraca do korzeni

eLKaeR, 24 stycznia 2004, 08:55

Nadal trwa nadzwyczaj długi okres oczekiwania konsumentów na produkt z gatunku FPS o nazwie Duke Nukem Forever, przygotowywany w siedzibie słynnego studia 3D Realms. Tymczasem dzięki staraniom firm MachineWorks NorthWest i SK Media & Entertainment legendarny „Książę” zainaugurował właśnie podbój rynku nowoczesnych kieszonkowych systemów multimedialnych.

Komputer ŚWIAT GRY 1/2004 już w kioskach

Solnica, 3 grudnia 2003, 13:50

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, styczniowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Duke Nukem Manhattan Project, Snow Wave Avalanche oraz Era Futbolu 2002, a wewnątrz wciąż 100 stronicowego numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Twórcy Devastation "wykasowani"!

eLKaeR, 8 listopada 2003, 08:44

Szumnie zapowiadana gra z gatunku FPS pt. Devastation została wydana wiosną bieżącego roku nakładem koncernu Arush Entertainment, ale nie udało się jej wygenerować oczekiwanych przychodów. Konsekwencją zaistniałych niesprzyjających okoliczności jest zaprzestanie rynkowej działalności przez autorów rzeczonego programu, czyli pracowników amerykańskiej firmy Digitalo Studios.

Recenzja: Devastation

Fajek, 25 kwietnia 2003, 16:46

Jak to mamy w zwyczaju, publikujemy pierwszą w polskim Internecie recenzję gry – tym razem jest to Devastation, FPS z aspiracjami taktycznymi.

Devastation - pierwszy patch w drodze

ComCo, 30 marca 2003, 11:41

Niedawno miała miejsce premiera strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Devastation, a jej twórcy - zespół Digitalo Studios – już poinformowali o przygotowywaniu pierwszej poprawki systemowej do pełnej wersji oraz multiplayerowego dema swojego dzieła.

Dzisiejsze premiery gier

ComCo, 26 marca 2003, 11:52

Amerykańscy wydawcy nie próżnują, dzięki czemu długo oczekiwane i świetnie zapowiadające się tytuły - Delta Force: Black Hawk Down, Devastation oraz CSI: Crime Scene Investigation - powinny być już dostępne w sprzedaży detalicznej na Zachodzie. Nam, niestety, przyjdzie jeszcze trochę poczekać na polskie premiery powyższych produkcji...

Trzy razy "D", czyli dopracowywanie demonstracji Devastation

eLKaeR, 23 marca 2003, 10:44

Od minionego piątku z naszego działu Pliki można pobrać wieloosobową wersję pokazową nadchodzącej gry z gatunku FPS pt. Devastation. Tymczasem dzięki współpracy firm Digitalo Studios i Arush Entertainment światło dzienne ujrzała niewielka poprawka systemowa, dedykowana rzeczonej demonstracji.