Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

7LEVELS

Firma polski producent wydawca

WWW: https://www.7lvls.com/

Facebook: https://www.facebook.com/pg/7lvls/

Adres: 7LEVELS S.A., al. Beliny – Prażmowskiego 8/2, 31-514 Kraków

Telefon: +48 660-730-293

Niezależne polskie studio deweloperskie działające również na rynku wydawniczym. 7LEVELS z siedzibą w Krakowie specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu i wydawaniu gier na konsolę Nintendo Switch, a w swoim deweloperskim portfolio posiada między innymi takie tytuły, jak Castle of Heart oraz Jet Kave Adventure.

Historia

Firma 7LEVELS rozpoczęła działalność w listopadzie 2014 roku. Na przestrzeni lat zespół wyspecjalizował się w tworzeniu i wydawaniu gier przeznaczonych na konsolę Nintendo Switch. Pierwszą głośną produkcją opracowaną przez tych deweloperów była platformówka akcji zatytułowana Castle of Heart, która zadebiutowała w marcu 2018 roku. Po jej premierze, w czerwcu 2018 roku, 7LEVELS rozpoczęło emisję akcji na giełdzie New Connect.

Następnie ekipa skoncentrowała się na wydawaniu dzieł innych twórców na platformie Nintendo; dzięki temu trafiły na nią między innymi takie gry, jak Warplanes: WW2 Dogfight (Home Net Games, luty 2019) oraz Golf Peaks (Afterburn, marzec 2019). Później światło dzienne ujrzały dwa kolejne dzieła 7LEVELS, czyli jeszcze jedna platformówka akcji – Jet Kave Adventure – która zadebiutowała na Nintendo Switch we wrześniu 2019 roku, a 15 stycznia pojawiła się również na komputerach osobistych, oraz strzelanka top down pod tytułem Destrobots (czerwiec 2020). Deweloperzy nie zapomnieli jednak o współpracy z innymi podmiotami; np. w grudniu 2020 roku ich nakładem do sprzedaży na Nintendo Switch trafiło Warplanes: WW1 Sky Aces, czyli druga część serii zręcznościowych strzelanek lotniczych od krakowskiego Home Net Games.


Wyprodukowane i wydane gry

Współpracujący z 7LEVELS producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez 7LEVELS


Home Net Games

Afterburn