Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Ice Flames

Firma polski producent

WWW: http://iceflames.com/

Facebook: https://www.facebook.com/iceflamesgames/

Adres: ICE FLAMES Sp. z o.o.; Studzienna 12/14/16; 88-100 Inowrocław

[email protected]

Niezależne polskie studio deweloperskie z siedzibą w Inowrocławiu. Firma tworzy gry na komputery osobiste i konsole, a jej debiutancki projekt, czyli symulator rolniczy zatytułowany Pure Farming 2018, zadebiutował w marcu 2018 roku.

Historia

Ice Flames jest młodym studiem deweloperskim – firma została założona w lipcu 2016 roku. Niemniej w jej skład wchodzą osoby, które zdobywały doświadczenie w innych ekipach lub pracując na zlecenie. Niedługo po rozpoczęciu działalności Ice Flames rozpoczęło pracę nad swoim debiutanckim projektem; w międzyczasie studio nawiązało współpracę z firmą Techland, która wydała jego pierwsze dzieło.

Pure Farming 2018 pojawiło się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w marcu 2018 roku. Na tle innych gier tego typu omawianą produkcję wyróżniał system rozwoju postaci, kampania fabularna, a także zestaw specjalnych wyzwań. Tytuł doczekał się stosunkowo ciepłego przyjęcia ze strony recenzentów, ale tylko mieszanych opinii graczy.


Wydawcy gier Ice Flames

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Ice Flames:


Techland

Wyprodukowane gry