Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Steel Monkeys

Firma producent


Wydawcy gier Steel Monkeys

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Steel Monkeys:


TDK Mediactive

Microids/Anuman Interactive

Meridian4

Akella

Wiadomości dotyczące Steel Monkeys


Premiera 2 Days To Vegas w wersji na PS3 opóźni się
Premiera 2 Days To Vegas w wersji na PS3 opóźni się

Przemysław Zamęcki, 13 czerwca 2008, 12:52

W styczniu tego roku dowiedzieliśmy się, że przygotowywana przez studio Steel Monkeys gra 2 Days To Vegas pojawi się również na konsolach obecnej generacji: Xboksie 360 i PlayStation 3. Z najnowszych wieści wynika jednak, że posiadaczom maszyny Sony na zapowiadany jako pogromca serii GTA program przyjdzie poczekać nieco dłużej.

2 Days To Vegas również na PS3 i Xbox 360
2 Days To Vegas również na PS3 i Xbox 360

Elrond, 22 stycznia 2008, 18:23

Przygotowywana od pewnego czasu wyłącznie na komputery osobiste gra zatytułowana 2 Days To Vegas trafi również na konsole nowej generacji – PS3 oraz Xbox 360. Powiadomili o tym jej twórcy, zespół Steel Monkeys.

Jak się miewa 2 Days to Vegas i czy zdąży stanąć w szranki z Grand Theft Auto IV?
Jak się miewa 2 Days to Vegas i czy zdąży stanąć w szranki z Grand Theft Auto IV?

eLKaeR, 16 maja 2007, 16:44

Rosnące zainteresowanie czwartą nominalnie częścią serii Grand Theft Auto spowodowało, że sporo konkurencyjnych i równolegle powstających gier znalazło się w cieniu nowego dzieła fachowców z Rockstar Games. Mowa chociażby o 2 Days to Vegas, czyli projekcie firmy Steel Monkeys, posiadającej placówki w Anglii i Stanach Zjednoczonych oraz na Białorusi. Jak się więc miewa to przedsięwzięcie?

2 Days to Vegas niczym The Elder Scrolls IV: Oblivion
2 Days to Vegas niczym The Elder Scrolls IV: Oblivion

eLKaeR, 17 lutego 2006, 09:32

Kilka amerykańskich metropolii będziemy mieli okazję odwiedzić podczas grania w 2 Days to Vegas, czyli nowe dzieło firmy Steel Monkeys, przypominające pozycje spod znaku Grand Theft Auto. Developerzy szczególną uwagę poświęcają trójwymiarowej oprawie graficznej i właśnie dlatego postanowili wykorzystać w swoim produkcie technologię SpeedTreeRT (vide m.in. The Elder Scrolls IV: Oblivion).

Komputer ŚWIAT GRY 7/2003 już w kioskach

Solnica, 11 czerwca 2003, 08:38

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, lipcowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełną wersję gry Master Rallye: Wyścig mistrzów (polska premiera tego tytułu), a wewnątrz numeru wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów pokrewnych.

Master Rallye "GOLD"

Łosiu, 7 grudnia 2001, 11:36

Master Rallye – najnowsze rajdy samochodowe z firmy Microids zostały ukończone i oficjalnie weszły w „złotą” fazę produkcji. Gra ma trafić do sklepów z początkiem 2002 roku.

Dwa nowe dema w dziale Pliki

Solnica, 27 listopada 2001, 10:13

W naszym dziale Pliki znajdziecie dzisiaj dwa nowe dema. Pierwsze z nich to zaktualizowane (m.in. dwa razy mniejsze) demo terenowych rajdów samochodowych – Master Rallye. Drugie, to wersja demonstracyjna wydanej niedawno przez Eidos gry akcji Soul Reaver 2.

Master Rallye - demo

Solnica, 20 listopada 2001, 12:39

Rally Championship Xtreme leży już sobie na półkach sklepowych, w Rally Trophy dane nam będzie zagrać na początku grudnia, wkrótce też (na razie na zachodzie) pojawi się inna gra której tematem będą rajdy samochodowe (tym razem terenowe) – Master Rallye.