Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Deep Red Games

Firma producent


Wiadomości dotyczące Deep Red Games


Żyjąca plansza w Monopoly Streets
Żyjąca plansza w Monopoly Streets

Olek, 7 maja 2010, 13:19

Najpopularniejsza gra planszowa wszech czasów doczeka się kolejnej konsolowej adaptacji. Firma Electronic Arts Play Label (będąca częścią koncernu EA) poinformowała o pracach nad Monopoly Streets. Gra ukaże się jesienią tego roku w wersji na konsole Nintendo Wii, Xbox 360 i PlayStation 3.

Monopoly - od planszówki po srebrny ekran
Monopoly - od planszówki po srebrny ekran

Łosiu, 13 listopada 2008, 12:11

Jedną z najpopularniejszych, planszowych gier ekonomicznych wszech czasów jest niewątpliwie Monopoly – rozgrywka polega na handlu nieruchomościami. Powstała ona w czasach wielkiego kryzysu ...

Nadchodzi nowa elektroniczna edycja Monopoly

aRusher, 23 kwietnia 2008, 17:15

W lutym informowaliśmy Was o możliwości głosowania na polskie miasto, które ma się znaleźć w najnowszej edycji bardzo popularnej gry planszowej – Monopoly Here & Now: World Edition. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że bazująca na tej nadchodzącej pozycji produkcja elektroniczno-rozrywkowa trafi jesienią tego roku na Xboxa 360, Wii, PlayStation 2, telefony komórkowe i serwis PoGo.com.

Codemasters w Polsce – na razie pod górkę
Codemasters w Polsce – na razie pod górkę

Łukasz Malik, 26 lipca 2007, 10:40

Ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o początkach działalności brytyjskiego koncernu Codemasters na terenie Polski. Co prawda nie doczekaliśmy się jeszcze lokalnego biura, ale naszym krajem opiekuje się część niemieckiego oddziału „mistrzów kodu”.

Poradnik: Hospital Tycoon

Redakcja GRYOnline.pl, 25 czerwca 2007, 17:41

Witam w nieoficjalnym poradniku do Hospital Tycoon. W kolejnej odsłonie jakże słynnej i nieśmiertelnej serii „Tycoonów” przychodzi nam wcielić się w dyrektora szpitala. Naszym zadaniem jest nie tylko zarządzanie, ale także pilnowanie, by zarówno pacjenci jak i personel byli w pełni zadowoleni.

Colin McRae: DIRT, Overlord i Hospital Tycoon w Polsce dzięki Codemasters

Metatron, 18 czerwca 2007, 12:31

Firma CD Projekt nie jest już polskim dystrybutorem gier Codemasters. Nie oznacza to jednak, że zostaliśmy na lodzie, ponieważ sam wydawca zajmie się ich sprzedażą w naszym kraju i postara się, by polscy odbiorcy byli zadowoleni. Dlatego też możemy oczekiwać, że nadchodzące gry otrzymamy w wersji spolonizowanej.

Znamy dokładną datę premiery gry Hospital Tycoon
Znamy dokładną datę premiery gry Hospital Tycoon

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 08:34

Brytyjski oddział firmy Codemasters Software opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ujawnił dokładną datę premiery gry Hospital Tycoon, pozwalającej wcielić się w rolę kierownika szpitala.

Premiera gry Hospital Tycoon w czerwcu
Premiera gry Hospital Tycoon w czerwcu

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2007, 07:31

Hospital Tycoon – najnowszy produkt studia Deep Red Games, będzie mieć swoją premierę w czerwcu bieżącego roku. Taką informację podała wczoraj firma Codemasters, która odpowiada za wydanie gry na rynku elektronicznej rozrywki.

Nie będzie Heart of Empire: Rome
Nie będzie Heart of Empire: Rome

eLKaeR, 8 lutego 2007, 16:16

Cezar IV ustawił pod koniec ubiegłego roku bardzo wysoko poprzeczkę w dziedzinie gier strategiczno-ekonomicznych, nawiązujących do czasów starożytnego Rzymu. Z produktem tym miała konkurować pozycja pt. Heart of Empire: Rome, współtworzona przez słynną szwedzką firmę Paradox Interactive. Skandynawscy autorzy ogłosili jednak właśnie, że "Serce Imperium" nie ujrzy światła dziennego.

Heart of Empire: Rome zalicza spore opóźnienie
Heart of Empire: Rome zalicza spore opóźnienie

Łukasz Malik, 2 czerwca 2006, 09:14

Amerykański wydawca Heart of Empire: Rome, firma Paradox Interactive poinformowała, że premiera gry została przesunięta na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Poradnik: Tycoon City: New York

Redakcja GRYOnline.pl, 13 marca 2006, 19:04

Poradnik do strategii ekonomicznej „Tycoon City: New York” zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii singleplayer, szereg porad dla początkujących i zaawansowanych, a także klasyfikację najciekawszych obiektów, które w trakcie zabawy można zakupić.

Tycoon City: New York w sprzedaży

Thorwalian, 23 lutego 2006, 12:21

Tycoon City: New York, najnowsze dzieło brytyjskiego studia Deep Red Games nareszcie dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych. Jak poinformował wydawca programu firma Atari, gra trafiła już do sprzedaży.

Tycoon City: New York w
Tycoon City: New York w "złocie"

Krystian Smoszna, 3 lutego 2006, 13:27

Już 21 lutego bieżącego roku, na amerykańskim rynku zadebiutuje produkt o nazwie Tycoon City: New York, za którego powstanie odpowiada studio Deep Red Games. Program osiągnął właśnie „złoty” status, co oznacza, że trafił już do tłoczni. Wydaniem i dystrybucją gry zajmie się firma Atari.

Deep Silver na E3

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2005, 08:07

Do grona firm, które postanowiły zaprezentować swoją ofertę gier na tegoroczne targi E3 (18-20 maja), dołączył wczoraj również koncern Deep Silver.

Gra Heart of Empire: Rome oficjalnie zapowiedziana

Kull, 21 sierpnia 2004, 09:58

Międzynarodowy wydawca programów komputerowych Deep Silver i renomowany zespół programistów z Wielkiej Brytanii Deep Red (twórcy m.in. Beach Life i Monopoly Tycoon) oficjalnie ogłosili rozpoczęcie prac nad projektem nowej gry, której robocza nazwa brzmi Heart of Empire: Rome. Sama gra należeć będzie do gatunku z serii Tycoon, w której staniemy przed zadaniem budowy i zarządzania miastem w starożytnym Rzymie.