Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące InnoGlow


Nordic Games przejęło prawa do dwóch pierwszych odsłon Codename: Panzers

Pirlond, 24 września 2015, 19:51

Nordic Games sukcesywnie rozszerza swój katalog. Kilka dni temu firma przejęła prawa do marki Nexus, a dzisiaj jej przedstawiciele poinformowali o zdobyciu kolejnych kultowych gier – dwóch pierwszych odsłon cyklu Codename: Panzers.

Premiery gier w Polsce (23-29 marca)

Vercetti, 30 marca 2009, 08:22

W minionym tygodniu polscy dystrybutorzy dowiedli, że wiosenne porządki są już za nimi i po wyczyszczeniu magazynów cała uwaga rodzimych wydawców skupiła się na świeżynkach. Efekt: w ciągu ostatnich siedmiu dni w sklepach pojawiło się dwadzieścia nowych gier, przeznaczonych na siedem platform.

Premiery gier w Polsce (16-22 marca)

Vercetti, 23 marca 2009, 08:56

Koniec zimy (przynajmniej tej kalendarzowej) przyniósł nam wysyp gier na rozmaite platformy, i to nie tylko wśród tytułów premierowych, ale również w segmencie reedycji.

Poradnik: Codename: Panzers - Zimna Wojna

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2009, 15:11

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części serii Codename: Panzers, zatytułowanej Zimna Wojna. Poradnik ten składa się przede wszystkim z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich osiemnastu etapów tej stosunkowo wymagającej strategii czasu rzeczywistego."

Atari wyda Codename Panzers: Cold War w lutym przyszłego roku

Hed, 28 listopada 2008, 11:38

Firma Atari poinformowała, o nabyciu praw wydawniczych do Codename Panzers: Cold War. Los tego tytułu jeszcze do niedawna był niepewny, po zamknięciu studia za niego odpowiedzialnego, czyli Stormregion, co oczywiście wynikało z upadku niemieckiego wydawcy 10Tacle Studios. Gra jest jednak bezpieczna i pojawi się w lutym 2009 roku na pecetach.

10tacle Studios zbankrutowało

Filip „fsm” Grabski, 8 sierpnia 2008, 10:17

Niemiecki wydawca i developer, który pod swoimi skrzydłami miał takie tytuły i serie gier, jak: GTR, GT Legends, Codename: Panzers czy Black Buccaneer ogłosił upadłość.

Twórcy serii Codename: Panzers wykupieni

eLKaeR, 7 czerwca 2007, 13:23

Budapesztańską firmę Stormregion rozpoznawalną uczyniły przede wszystkim gry spod znaku Codename: Panzers. Węgierscy developerzy stali się więc łakomym kąskiem dla większych rynkowych podmiotów, co ostatecznie doprowadziło do ogłoszonej właśnie fuzji z niemiecką korporacją 10TACLE STUDIOS. Nasi zachodni sąsiedzi posiadają teraz komplet udziałów we wspomnianym studiu znad Dunaju.

Pierwszy dodatek do gry Rush for Berlin jest już gotowy

Krystian Smoszna, 12 kwietnia 2007, 09:37

Węgierskie studio Stormregion zakończyło prace nad pierwszym rozszerzeniem gry Rush for Berlin, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała w połowie ubiegłego roku. Rush for the Bomb, bo tak nazywa się dodatek, najpierw doczeka się premiery u naszych zachodnich sąsiadów.

Trzecia część Codename: Panzers pod skrzydłami Electronic Arts

eLKaeR, 15 września 2006, 13:44

Zarówno pierwszą, jak i drugą odsłonę serii Codename: Panzers pecetowi gracze przyjęli z dużym optymizmem. Węgierskie studio Stormregion chce więc zdyskontować popularność marki, tworząc kolejną pozycję z gatunku RTS dla komputerów osobistych. Po raz pierwszy i ostatni jak dotąd usłyszeliśmy o nowej grze blisko pół roku temu, ale teraz mamy wreszcie świeże informacje na jej temat.

Powstanie dodatek do Rush for Berlin

Krystian Smoszna, 8 czerwca 2006, 09:16

Rush for Berlin – gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w schyłkowym okresie II wojny światowej – doczeka się oficjalnego dodatku.

Rush for Berlin w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 maja 2006, 07:30

Przedstawiciele firmy Paradox Entertainment opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ogłoszono, że gra Rush for Berlin uzyskała „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Już jutro zagramy w demo Rush for Berlin

Krystian Smoszna, 4 maja 2006, 08:44

Jest już pewne, że wszyscy gracze zainteresowani produkcją o nazwie Rush for Berlin, będą mieć okazję na przetestowanie jej przed oficjalną premierą. Firma Paradox Interactive zapowiedziała, że już jutro w Internecie zadebiutuje oficjalne demo programu.

Nowe gry z serii Codename: Panzers nie tylko dla komputerów osobistych

eLKaeR, 20 kwietnia 2006, 07:23

Pierwszą część serii Codename: Panzers pamiętamy przede wszystkim w związku z medialną aferą przy okazji premiery. Niemniej jednak obie dotąd wydane odsłony owego cyklu zyskały pewne grono zwolenników, co musiało zachęcić twórców z węgierskiego studia Stormregion do rozpoczęcia developingu kolejnych gier. Właśnie dlatego autorzy z Budapesztu sprzymierzyli się z pracownikami 10TACLE STUDIOS.

Stwórz stronę internetową gry Rush for Berlin i wygraj cenne nagrody

Krystian Smoszna, 31 marca 2006, 08:00

Firma Paradox Interactive opublikowała w Internecie zestaw do tworzenia stron internetowych, poświęconych grze Rush for Berlin. Z tym wydarzeniem związany jest konkurs, w którym można wygrać trochę pieniędzy oraz cenne nagrody rzeczowe.

Konkurs Codename: Panzers - Faza Druga - gra za friko! zakończony

Solnica, 31 października 2005, 12:42

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Codename: Panzers – Faza Druga. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...