Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

NuClearVision

Firma producent


Wydawcy gier NuClearVision

Wydawcy gier wyprodukowanych przez NuClearVision:


Whiptail Interactive

cdv Software Entertainment AG

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące NuClearVision


Poradnik: Lula 3D

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2006, 17:00

Poradnik do gry Lula 3D zawiera pełny opis przejścia tej erotycznej przygodówki z elementami zręcznościowymi. Jest tu także lista miejsc z „zakochanymi” parami, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla (męskiego) oka.

Znamy datę premiery gry Lula 3D

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2005, 08:34

Niemiecki koncern CDV ogłosił oficjalną datę premiery gry Lula 3D, nad którą od bardzo długiego czasu pracuje studio NuClear Vision. Według opublikowanej wczoraj informacji, program trafi na rynek w środę, 22 czerwca.

Psychotoxic ma wydawcę

Elrond, 14 października 2004, 15:31

Whiptail Interactive podała do oficjalnej wiadomości informację, iż została wydawcą w USA oraz części państw europejskich, gry Psychotoxic, która od pewnego czasu gości już na rynku niemieckim. Gra powinna ukazać się na półkach sklepowych w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Apokalipsa według Psychotoxic: Gateway to Hell rozpocznie się 20 sierpnia 2004 roku
Apokalipsa według Psychotoxic: Gateway to Hell rozpocznie się 20 sierpnia 2004 roku

Speed, 26 maja 2004, 12:24

Nowa, odświeżona, oficjalna witryna internetowa oraz przewidywalna data premiery (która to już z kolei?) – to dwie najciekawsze nowalijki dotyczące długo oczekiwanej gry niemieckiego studia developerskiego NuClearVision – Psychotoxic: Gateway to Hell.

Plan wydawniczy CDV Software na 2004 rok

ComCo, 13 stycznia 2004, 08:14

Korporacja CDV Software postanowiła odkryć swoje tegoroczne plany wydawnicze i uczciwie trzeba przyznać, iż szykuje kilka naprawdę świetnie zapowiadających się pozycji. Do najbardziej wyróżniających się gier możemy zaliczyć: Breed - futurystyczny shooter autorstwa zespołu Brat Designs, oraz rozbudowaną strategię czasu rzeczywistego (RTS), pt. Codename Panzers. Warto również wypatrywać premiery czterech dopiero opracowywanych rozszerzeń (dwa z nich dotyczą tytułów, których jeszcze nie ma w sprzedaży – ów fakt związane jest z nową polityką wydawniczą firmy), o których więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych tygodniach/miesiącach.

Psychotoxic: Gateway to Hell żyje!

eLKaeR, 11 grudnia 2003, 17:15

Mimo wcześniejszych niepokojących wiadomości (vide news z 18 października 2003), użytkownicy zainteresowani zapowiedzianą grą akcji o nazwie Psychotoxic: Gateway to Hell nie muszą porzucać nadziei, gdyż projekt jest kontynuowany. Jednakże z uczestnictwa w przedsięwzięciu zrezygnowała niemiecka korporacja CDV Software.

Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain
Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain

Kull, 18 października 2003, 18:46

Niemiecki wydawca gier CDV Software wydał oświadczenie, które pokrótce przedstawia się następująco: zawieszono tytuły Psychotoxic i Sabotain, wydanie Lula 3D przesunięto na rok 2004, zaś Combat Mission 3 - Arika Korps pojawi się już w listopadzie.

Lula 3D i Trainz 2004 oficjalnie w sieci

Phoenix, 29 sierpnia 2003, 15:31

W dzisiejszym dniu oficjalnych serwisów doczekały się dwie gry komputerowe: Lula 3D – dzięki firmie CDV Software oraz Trainz 2004 – Auran.

Oficjalna strona Psychotoxic: Gateway to Hell

Solnica, 22 października 2002, 00:32

CDV Software Entertainment uruchomił oficjalną stronę Psychotoxic: Gateway to Hell, gry akcji tworzonej przez niemiecki zespół nuCLEARvision entertainment, w której pod postacią obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami młodej dziewczyny przyjdzie nam stawić czoła niebezpieczeństwu jakie zawisło nad światem.

Zapowiedź: Psychotoxic

Fajek, 5 kwietnia 2002, 13:07

Trójwymiarowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku. Trzech z czterech biblijnych jeźdźców apokalipsy zstąpiło na Ziemię i dokonują straszliwych zniszczeń. Zbliża się dzień zagłady. Teraz kiedy czwarty z nich szykuje się do przybycia, ostatnią nadzieją na przetrwanie ludzkości jest Anioł, tysiące lat temu stworzony w celu obrony naszej grzesznej rasy...