Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Reakktor Media

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Reakktor Media:


cdv Software Entertainment AG

gamigo AG

Wydane gry

TOXIKK.2016

Wiadomości dotyczące Reakktor Media


Oldskulowy FPS TOXIKK. od teraz także w darmowej wersji

Jakub Mirowski, 12 września 2016, 09:32

Gra TOXIKK. wyszła przedwczoraj z fazy wczesnego dostępu i przy tej okazji twórcy udostępnili jej darmową wersję. Oferuje ona mniejsze możliwości niż płatne wydanie, jednak zmiany te nie wpływają na samą rozgrywkę.

TOXIKK. - Techland wydał w Polsce nieukończoną wersję gry [news zaktualizowany]

Góral, 21 lipca 2015, 14:23

Firma Techland wypuściła wczoraj na polski rynek strzelankę TOXIKK. Niestety tytuł cały czas znajduje się w Steam Early Access, a na pudełku z grą nie widnieje stosowna informacja, że mamy do czynienia z nieukończonym produktem.

TOXIKK - zapowiedziano klasyczną grę Arena FPS, miks Halo i Unreal Tournament

Góral, 3 sierpnia 2014, 11:44

Niemieckie studio Reakktor ujawniło strzelankę typu Arena FPS hołdującą starym przedstawicielom tego gatunku. Zabawa polegać ma na zmaganiach w multiplayerze, w których liczyć mają się tylko umiejętności graczy. Projekt ukaże się w tym roku w ramach Steam Early Access.

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Wystartowało kosmiczne MMO Black Prophecy

Adrian Werner, 22 marca 2011, 10:14

Mamy dobre wieści dla miłośników kosmicznych symulatorów. Właśnie wystartowała bowiem europejska wersja darmowego MMO Black Prophecy.

Wieści ze świata (XCOM, Final Fantasy, Shenmue) 1/03/11

Jiker, 1 marca 2011, 14:02

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskiej becie Black Prophecy, dewelopingu kontrowersyjnego wznowienia XCOM, sprzedaży Super Meat Boy’a, a także wstrzymaniu prac nad platformą Jungle. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Magicka, Mortal Kombat) 28/01/11

Jiker, 28 stycznia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starcie beta testów APB: Reloaded, nowych wojownikach w Mortal Kombat, sprzedaży konsol Nintendo, przyszłości marki Enslaved, a także darmowym prezencie dla nabywców Magicki. Zapraszamy do lektury.

Black Prophecy - otwarta beta coraz bliżej

Adrian Werner, 7 stycznia 2011, 08:59

Od wielu miesięcy było cicho o Black Prophecy, czyli kosmicznej grze MMO studia Reakktor Media. Okazuje się, że twórcy przez ten czas nie próżnowali i już wkrótce ruszyć mają otwarte beta testy.

Przegląd gier MMO (23/06/2010)

Rock Alone, 23 czerwca 2010, 09:08

Dzisiejsze wydanie Przeglądu MMO zdominowały targi E3. W trakcie ich trwania, co było do przewidzenia, pojawiło się mnóstwo ciekawych informacji na temat gier MMO. Nawet firmy, które nie uczestniczą w targach bezpośrednio, prezentują w sieci zdecydowanie więcej materiałów niż zazwyczaj.

Przegląd gier MMO (20/04/2010)

Rock Alone, 20 kwietnia 2010, 11:57

Witam w kolejnym wydaniu Przeglądu MMO. Zajmę się dzisiaj: Black Prophecy, obiecującą produkcją science–fiction. Dwukrotnie pojawi się też World of Warcraft, raz w odniesieniu do ostatnich zmian z Kataklizmu, drugi w związku z wprowadzeniem do gry mikrotransakcji. Oprócz tego zerkniemy na beta testy Battle of the Immortals. Wspominam również o BioShock Online, grze która jest co prawda plotką, ale rodzi kilka interesujących pytań na temat przeszłości MMO. Być może jesteśmy blisko by poznać odpowiedź na pytanie, w jakim kierunku pójdą znane marki, takie właśnie jak BioShock czy Call of Duty i Halo.

Black Prophecy z nowym wydawcą i bez abonamentu

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:30

W zeszłym roku pisaliśmy o problemach finansowych niemieckiego studia Reakktor Media. Niewiele wtedy brakowało, by firma zbankrutowała. Niemcom udało się jednak utrzymać na powierzchni i najnowsze wieści malują przyszłość dewelopera w jasnych barwach.

Twórcy kosmicznego MMO Black Prophecy wygrali z widmem bankructwa

Jiker, 7 listopada 2009, 13:39

Zeszłoroczne bankructwo 10tacle Studios, zatrzęsło fasadami niemieckiego studia Reakktor Media na tyle, że niemal zostało ono zmuszone ogłosić bankructwo. Szczęśliwie dla fanów czekających na debiut kosmicznego MMO Black Prophecy, widmo likwidacji firmy zostało oddalone.

10tacle Studios ujawnia pierwsze informacje o Black Prophecy - space-simie MMO

Jiker, 22 sierpnia 2007, 10:36

Firma 10tacle Studios ujawniła szczegóły na temat pierwszego z sześciu swych premierowych tytułów, których prezentacje zostały zapowiedziane wraz z opublikowaniem line-upu na lipskie targi Games Convention. Black Prophecy, o której do tej pory nie wiedzieliśmy praktycznie nic, okazała się rozbudowanym space-simem MMO.

Neocron Arcade: The N.M.E. Project już do dyspozycji graczy

Elrond, 8 grudnia 2005, 13:11

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o grze Neocron Arcade: The N.M.E. Project, za pomocą której studio Reakktor reklamuje utrzymany w cyberpunkowym klimacie MMORPG, Neokron 2. Neocron Arcade można już pobierać za darmo z sieci - czytelników serwisu Gry-Online zapraszamy oczywiście do odwiedzin naszych serwerów.

Neocron Arcade: The N.M.E. promuje Neocron 2

Elrond, 27 listopada 2005, 22:53

Na dość nietypowy pomysł promocji swojego produktu wpadli panowie ze studia Reakktor, odpowiedzialni za stworzenie utrzymanej w klimatach cyberpunkowych gry MMORPG, Neocron 2. Otóż postanowili oni wykorzystać świat Neocron i umieścić w nim akcję Neocron Arcade: The N.M.E. Project, reklamując tym samym całe universum.