Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Vectorcom

Firma producent


Vectorcom: wyprodukowane gry

Car Tycoon (PC)

Car Tycoon (PC)

Wydawcy gier Vectorcom

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Vectorcom:


Fishtank Interactive

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Vectorcom


PLAY 07/2003 w kioskach

Solnica, 18 czerwca 2003, 16:59

Do kiosków ruchu i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił nowy, lipcowy numer magazynu PLAY. Tym razem do kupienia są dwa zestawy PLAYa - zestaw A i zestaw B. Obydwa zapakowane w worki ze srebrzystej folii, na której wdzięczą się dziewczyny z najnowszego Grand Theft Auto.

Grudniowy TOP SECRET rozpracowany

Sznur, 21 listopada 2002, 16:50

Dzisiaj do kiosków trafił listopadowy numer czasopisma „Play” PC (z RTS-em Z: Steel Soldiers na pokładzie), a redakcja „Top Secret” ujawnia tajemnice wydanie grudniowego. Ostatni w tym roku miesięcznik „Top Secret” pojawi się 26 listopada z dwoma pełnymi wersjami gier na CD!. Będą to: gra przygodowa z sensacyjną fabułą Broken Sword 2, oraz strategia ekonomiczna Car Tycoon, gdzie dowiemy się wszystkiego o przemyśle motoryzacyjnym.

Recenzja: Car Tycoon

Fajek, 15 kwietnia 2002, 13:54

Któż z nas nie chciałby wcielić się postać Henry’rgo Forda czy Enzo Ferrari’ego i osiągnąć to co osiągnęli Ci (oraz inni) panowie. Dzięki grze Car Tycoon będzie nam dane zakosztowania tego uczucia...

Car Tycoon w sklepach

Fajek, 5 kwietnia 2002, 10:10

Lemon Interactive poinformował, że w dniu wczorajszym trafił na półki sklepów nowy numer (2/2002) czasopisma "Nowa Super Gra" wraz z dołączoną grą "Car Tycoon". Dołączona do czasopisma gra jest w pełni przetłumaczona na polski język strategią ekonomiczną. Produkt dostępny jest we wszystkich kioskach, salonach prasowych, hipermarketach i dobrych sklepach z grami w atrakcyjnej cenie 29,90 zł.

Pokaz gry Starmageddon - Lemon-Interactive demonstruje swoje najnowsze tytuły

Fajek, 23 marca 2002, 17:24

W dniu wczorajszym w warszawskim klubie „City Cafe” odbyła się prezentacja najnowszych tytułów z oferty Lemon-Interactive. Pierwsze skrzypce grał oczywiście Starmageddon – polski RTS następnej generacji rozgrywany w kosmosie.

Car Tycoon czyli ostatnia deska ratunku dla Daewoo

Solnica, 5 stycznia 2002, 00:20

Car Tycoon, gra strategiczno-ekonomiczna, w której gracze mogą wcielić się w szefa firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem, dystrybucją oraz sprzedażą samochodów trafiła właśnie na półki zachodnich sklepów.