Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Digital Tome: wyprodukowane gry

Siege of Avalon

Siege of Avalon

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Digital Tome


Recenzja Siege of Avalon

Redakcja GRYOnline.pl, 1 marca 2004, 10:06

„W taki oto sposób rozpoczyna się nasze spotkanie z grą Siege of Avalon – produkcją, która w cRPG’owym światku szum robiła już od kilku lat, mimo iż w ostatecznej formie wydana została dopiero w roku ubiegłym. Dlaczego trwało to tak długo? Rzecz tkwiła w pomyśle twórców na dystrybucję gry. Przed pięcioma laty mała firma Digital Tome, ledwie raczkująca na polu produkcji gier komputerowych, postanowiła stworzyć rozbudowany twór role playing. Brak chętnego wydawcy przyniósł decyzję o udostępnieniu gry przez Internet. Idea polegała na rozpropagowaniu tytułu przez oddanie internautom pierwszego z sześciu rozdziałów za darmo. Wszyscy, którym gra przypadła do gustu, mogli ściągnąć z oficjalnego www kolejne epizody.” - zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry Siege of Avalon.

Siege of Avalon - premiera przesunięta

Fajek, 7 lutego 2002, 00:07

Wszyscy zainteresowani ciekawie zapowiadającą się gra z gatunku cRPG Siege of Avalon będą musieli jeszcze trochę poczekać, gdyż jej premiera przesunie się o ok. 4 tygodnie.

Kolejne opóźnienie...

Michał Bobrowski, 23 listopada 2001, 12:13

Wygląda na to, że polskie wydanie gry Siege of Avalon ulegnie niechlubnemu trendowi, jakim jest przesuwanie wcześniej zapowiadanych terminów premier. Pomimo informacji, sprzed paru dni, przesłanych przez firmę Techland (z których wynikało, że „premiera Siege of Avalon PL odbędzie się nie w drugiej, a w pierwszej połowie grudnia) wygląda na to, że osoby zainteresowane tym tytułem będą musiały uzbroić się w cierpliwość i... poczekać do stycznia 2002 roku.

Co nowego w firmie Techland?

Michał Bobrowski, 18 października 2001, 09:09

Techland poinformował o podpisaniu umowy na wydanie na polskim rynku wszystkich części gry z gatunku cRPG pt. Siege of Avalon. Obok tego podano również, że seria Xplosiv jeszcze w tym tygodniu poszerzy się o następujące tytuły: Grand Touring, Combat Chess, Mig Alley oraz Apache vs Havoc. Gry z tej serii są wydawane w opakowaniu DVD a ich cena wynosi 29,90 zł.

Finałowy rozdział epickiej historii gry Siege of Avalon wydany

Łosiu, 30 czerwca 2001, 10:43

Siege of Avalon, gra z gatunku cRPG tworzona przez zespół Digital Tome doczekała się wydania szóstego, finałowego rozdziału swojej opowieści.