Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Disney Mobile Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Disney Mobile Studios:


Disney Interactive Studios

disney mobile

Wiadomości dotyczące Disney Mobile Studios


Star Wars: Rivals - trzecioosobowa strzelanka wkrótce trafi na iOS i Androida

Adrian Werner, 23 czerwca 2017, 13:50

Ruszyły testy wczesnej wersji Star Wars: Rivals, czyli mobilnej strzelanki z uniwersum Gwiezdnych wojen, w której rozgrywka skoncentruje się na sprawnym korzystaniu z osłon.

Star Wars: Puzzle Droids – nadchodzi mobilna gra logiczna w uniwersum Gwiezdnych wojen

Adrian Werner, 7 kwietnia 2017, 08:25

W serwisie Google Play ruszyła wstępna rejestracja dla gry Star Wars: Puzzle Droids. Oznacza to, że ta osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen gra logiczna wkrótce trafi do dystrybucji.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. World of Tanks Blitz, King of Thieves i Star Wars: Commander)

Adrian Werner, 22 lipca 2015, 11:42

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Heroes of Order & Chaos, Asphalt 8: Airborne, King of Thieves, Star Wars: Commander oraz World of Tanks Blitz.

Star Wars: Commander rozpoczęło podbój Androida

Adrian Werner, 20 września 2014, 12:29

Doczekaliśmy się premiery androidowej wersji Star Wars: Commander, czyli osadzonej w realiach Gwiezdnych Wojen strategii wzorowanej na Clash of Clans.

Star Wars: Commander – zadebiutowała mobilna strategia w klimatach Gwiezdnych Wojen

Adrian Werner, 23 sierpnia 2014, 11:25

Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą już pobrać Star Wars: Commander, czyli strategię free-to-play wzorowaną na Clash of Clans, której akcja toczy się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wersja na Androida pojawi się za kilka tygodni.

Star Wars: Commander – LucasArts rzuca wyzwanie Clash of Clans

Adrian Werner, 29 czerwca 2014, 14:31

Studio LucasArts zapowiedziało Star Wars: Commander, czyli mobilną strategię wzorowaną na rozwiązaniach znanych z popularnego Clash of Clans.

Where's My Water? 2 wypłynęło na szerokie wody App Store

Jiker, 13 września 2013, 23:17

Mijają dwa lata od debiutu Where’s My Water? – jednej z najpopularniejszych mobilnych gier logicznych ostatnich kilkudziesięciu miesięcy. Z tej okazji firma Disney, wydawca produkcji, przygotowała nie lada niespodziankę. Jest nią bezpośrednia kontynuacja przygód Swampy’ego, zatytułowana Where’s My Water? 2. Co ciekawe, gra jest rozprowadzana wyłącznie w modelu free-to-play, co zdążyło już wywołać negatywną reakcję u wielu graczy użytkujących sprzęt firmy Apple. Wersja na Androida ukaże się w późniejszym czasie.