Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Minimal Affect PC, PS4, XONE2021

EvilVEvil PC2022

Wydawcy gier Toadman Interactive

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Toadman Interactive:


Sold Out

Game Odyssey Limited

Fatshark

Plany wydawnicze na przyszłość

'832021

EvilVEvil2022

I.G.I. Origins2022

Współpracujący z Toadman Interactive producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Toadman Interactive


Antimatter Games

Wiadomości dotyczące Toadman Interactive


I.G.I. Origins - szpiegowski FPS zadebiutuje później, niż zakładano

Przemysław Dygas, 1 lipca 2021, 21:18

W końcu doczekaliśmy się nowych informacji na temat I.G.I. Origins. Twórcy gry zdradzili, kiedy możemy spodziewać się jej premiery oraz jakie jest ich nastawienie względem produkcji.

EvilVEvil to kooperacyjna strzelanka wydawcy IGI Origins

Vergil, 30 stycznia 2020, 19:20

Wojna wampirów i innych potworów to doskonały materiał na grę wideo. A przynajmniej z takiego założenia wychodzi firma Toadman Interactive, która przedstawiła światu grę EvilVEvil, czyli strzelankę kładącą nacisk na zabawę w kooperacji.

Gdańsk w 1980 roku na pierwszym trailerze IGI Origins

Vergil, 6 listopada 2019, 18:23

Gra I.G.I. Origins otrzymała pełnoprawny zwiastun, w którym pierwsze skrzypce odgrywa misja w Gdańsku z 1980 roku. Poza tym dowiedzieliśmy się, że tytuł w 2021 roku trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Zapowiedziano I.G.I. Origins

Vergil, 19 marca 2019, 16:30

Seria I.G.I. doczeka się trzeciej odsłony w postaci będącego prequelem I.G.I. Origins. Pomimo że w sieci pojawił się już pierwszy teaser tej produkcji, jej premiera to na razie odległy temat. Gracze mogą jednak dzielić się z autorami swoimi pomysłami na temat kształtu gry.

Układ Warszawski vs NATO w '83 – nowej strzelance twórców Rising Storm

Entelarmer, 13 marca 2019, 19:02

Studio Antimatter Games zapowiedziało '83 - sieciowego FPS-a osadzonego w alternatywnej wersji zimnej wojny. Gracze wezmą udział w wielkich starciach pomiędzy wojskami NATO oraz Układu Warszawskiego, a ich poczynania w poszczególnych bitwach przełożą się na przebieg całej wojny.

Immortal: Unchained - powstaje strzelankowe Dark Souls z historią od scenarzystki Horizon: Zero Dawn

Góral, 22 sierpnia 2017, 18:51

Studio Toadman Interactive zapowiedziało Immortal: Unchained - grę, którą najprościej opisać jako futurystyczne Dark Souls z bronią palną w roli głównej.

I.G.I.: We're Going In. Kolejna odsłona serii Project I.G.I. w produkcji

AlexB, 30 maja 2017, 09:25

W sieci pojawiła się informacja, że norweskie studio Artplant oficjalnie pracuje nad kontynuacją popularnej w niektórych kręgach strzelaniny FPP z elementami strategii – Project I.G.I. Gra będzie się nazywała I.G.I.: We're Going In i najprawdopodobniej skupi się na rozgrywce kooperacyjnej.

Project I.G.I. 3 w produkcji?

Adrian Werner, 4 stycznia 2017, 11:25

Wygląda na to, że szykuje się powrót serii taktycznych strzelanek Project I.G.I. Założone przez twórców pierwszej części studio Artplant nabyło bowiem prawa do marki od firmy Square Enix, pozwalające im opracować nową odsłonę cyklu.