Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Rebel Inc: Escalation PC2020

Wydawcy gier Ndemic Creations

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Ndemic Creations:


Miniclip

Plany wydawnicze na przyszłość

Rebel Inc: Escalation2020

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Ndemic Creations


Plague Inc. pozwoli, dla odmiany, uratować świat

Czaruś, 24 marca 2020, 09:10

Plague Inc. to gra strategiczna, w której dążymy do zagłady ludzkości za pomocą śmiercionośnego wirusa – jednak ma się to zmienić. Tytuł zostanie wzbogacony o nowy tryb, pozwalający obronić nasz gatunek przed wyginięciem.

Branżowy specjalista o powodach zbanowania Plague Inc. w Chinach

AlexB, 17 marca 2020, 16:07

Daniel Ahmad, starszy analityk w firmie Niko Partners, podał trzy powody, przez które gra Plague Inc. od studia Ndemic Creations została usunięta z dystrybucji w Chinach. Poszło między innymi o brak odpowiedniej licencji.

Plague Inc. usunięte z chińskiego App Store za „nielegalną” zawartość [Aktualizacja]

Froozyy, 27 lutego 2020, 16:37

Z chińskiego App Store zostało usunięte Plague Inc. Powodem tego są „treści, które, zgodnie z ustaleniami Chińskiej Administracji Cyberprzestrzeni, zostały uznane w Chinach jako nielegalne”. Na razie nie poznaliśmy dokładnych powodów takiej decyzji, aczkolwiek można przypuszczać, że ma to związek z trwającą obecnie epidemią koronawirusa.

Wirus w Chinach przyniósł wzrost popularności Plague Inc

Entelarmer, 24 stycznia 2020, 13:27

Plague Inc. jest obecnie najczęściej pobieraną płatną aplikacją w Chinach. Powód? Nowe doniesienia o rozprzestrzenianiu się wirusa tzw. grypy Wuhan.

Fake newsy są jak plaga - nowy scenariusz w Plague Inc.

Serek, 7 grudnia 2019, 09:55

Ndemic Creations, we współpracy z brytyjską organizacją Full Fact, udostępniło Fake News - nowy scenariusz do gry Plague Inc., pozwalający siać fałszywe informacje na szeroką skalę. Zabieg ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat niebezpieczeństw związanych właśnie z fałszywymi wiadomościami.

Rebel Inc. na PC. Gra twórców Plague Inc. trafi do wczesnego dostępu

Serek, 1 października 2019, 08:31

Studio Ndemic Creations zapowiedziało, że gra Rebel Inc: Escalation trafi na PC. Produkcja (dostępna na urządzeniach mobilnych jako Rebel Inc.) ukaże się we wczesnym dostępie w październiku tego roku.

Dzięki graczom w Plague Inc pojawią się antyszczepionkowcy

AlexB, 28 lutego 2019, 14:40

Fani Plague Inc. stworzyli w sieci petycję, by w grze pojawili się... antyszczepionkowcy. Zebrała ona ponad 20 tysięcy podpisów i nie umknęła uwadze twórców tytułu ze studia Ndemic Creations, którzy zapewnili, że posłuchają głosu graczy.

Rebel Inc. - walka z rebeliantami w nowej grze autorów Plague Inc.

Adrian Werner, 30 listopada 2018, 09:15

Zespół Ndemic Creations, czyli autorzy popularnej serii Plague Inc., zapowiedział grę Rebel Inc., w której będziemy musieli walczyć z rebeliantami próbującymi doprowadzić do destabilizacji państwa.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)

Adrian Werner, 19 kwietnia 2017, 12:01

W najnowszym przeglądzie mobilnych aktualizacji omawiamy najciekawsze patche do takich gier jak Bit City, Dungeons of Chaos, Fire Emblem Heroes, Lara Croft GO oraz Plague Inc.

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

Adrian Werner, 31 października 2016, 13:07

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

Brexit najpopularniejszą pandemią w Plague Inc.

Adrian Werner, 1 lipca 2016, 10:09

W grze Plague Inc. zadaniem graczy jest opracowywanie wirusów, które mogą zniszczyć całą ludzkość. Swoje śmiercionośne kreacje mogą dowolnie nazywać i obecnie największym wzięciem cieszy się Brexit.

Wieści ze świata (Game Trailers, Plague Inc.: Evolved, The Division) 9/2/2016

Entelarmer, 9 lutego 2016, 12:40

Dziś piszemy m.in. o zamknięciu serwisu Game Trailers, zaprzeczeniu przez Ubisoft, jakoby Tom Clancy's The Division na PC ucierpiało przez ograniczenia konsol, oraz o dacie premiery pełnej wersji gry Plague Inc.: Evolved. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Plague Inc: Evolved - tryb wieloosobowy dostępny od 1 grudnia

Jakub Mirowski, 29 listopada 2015, 11:50

Plague Inc: Evolved, PC-towa wersja mobilnego hitu, 1 grudnia doczeka się aktualizacji wprowadzającej tryb wieloosobowy. Umożliwi on rywalizację dwóch epidemii o to, która pierwsza unicestwi ludzkość.

Plague Inc. – strach przed Ebolą zwiększył o 50% zainteresowanie grą

Adrian Werner, 29 października 2014, 11:33

Twórca strategii Plague Inc. poinformował, że w ostatnich dwóch tygodniach o 50% wzrosła liczba jej pobrań, co jest – jego zdaniem – wynikiem strachu, jaki wywołuje wirus Eboli.

Plague Inc. – zabójcza małpia grypa nawiedzi świat popularnego symulatora pandemii

Jiker, 9 lipca 2014, 16:29

Twórcy Plague Inc. zapowiedzieli rychłą premierę aktualizacji Simian Flu Update, za sprawą której symulator pandemii zabójczego wirusa zostanie powiązany fabularnie z najnowszym filmem z serii Planeta Małp – Ewolucja Planety Małp.