Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Shenandoah Studio


Nadchodzi Gettysburg: The Tide Turns - twórcy Crisis in Command nie boją się flagi Konfederacji

Adrian Werner, 5 lipca 2016, 11:10

Znane z takich gier jak Battle of the Bulge czy Drive on Moscow studio Shenandoah poinformowało, że kończy prace nad turówką Gettysburg: The Tide Turns. Udostępniono zwiastun, zapowiedziano beta testy wersji na PC i potwierdzono, że wydanie na iOS-a wciąż jest w produkcji.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#7 – II wojna światowa)

Adrian Werner, 17 marca 2016, 12:38

W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne gry pozbawione mikropłatności przyglądamy się produkcjom osadzonym w realiach II wojny światowej.

Mobilne klasyki strategiczne: Battle of the Bulge, czyli ostatnia nadzieja Hitlera

Adrian Werner, 12 czerwca 2015, 13:02

Ruszamy z cyklem przypominającym najlepsze strategie, jakie ukazały się na telefonach i tabletach. Zaczynamy od gry wojennej Battle of the Bulge.

Premiery tygodnia – m.in. World of Tanks Blitz, Desert Fox i Ministry of Silly Walks

Jiker, 26 czerwca 2014, 16:57

To był mocny środek tygodnia – właśnie zadebiutowały m.in. World of Tanks Blitz, Civil War 1864, Desert Fox, Aerena: Clash of Champions czy Ministry of Silly Walks. W niniejszej wiadomości przedstawiamy pokrótce każdą z wymienionych produkcji i opisujemy kilka innych.

Zapowiedziano Drive on Moscow – wojenną strategię autorów Battle of the Bulge

Adrian Werner, 14 sierpnia 2013, 06:49

Znane z wyśmienitego Battle of the Bulge studio Shenandoah zapowiedziano Drive on Moscow – wojenną strategię turową opowiadającą o Bitwie o Moskwę. Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemem iOS.