Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydane gry

Loadout2014

Wiadomości dotyczące Edge of Reality


Wieści ze świata (The Last of Us, OlliOlli, Loadout) 3/3/14

Sarge, 3 marca 2014, 11:50

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi pecetowej wersji OlliOlli, nowym poziomie trudności w nadchodzącym dodatku DLC do The Last of Us, a także o popularności darmowej gry Loadout. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Transformers: Rise of the Dark Spark

Adrian Werner, 16 lutego 2014, 12:52

Firma Activision zapowiedziała grę akcji Transformers: Rise of the Dark Spark. Zmierza ona na pecety oraz konsole i scali uniwersum serii Cybertron ze światem filmowego cyklu Michaela Baya.

Wieści ze świata (Titanfall, Loadout, DriveClub, Team Fortress 2) 17/1/14

Sarge, 17 stycznia 2014, 14:15

Dziś piszemy m.in. o datach premier gier DriveClub, Loadout oraz Plants vs. Zombies: Garden Warfare, testach wersji alfa strzelaniny Titanfall, a także o przychodach twórców wirtualnych przedmiotów w Team Fortress 2 i Dota 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk

DogGhost, 5 marca 2012, 09:12

Firma Edge of Reality zapowiedziała nową strzelankę sieciową Loadout opierającą się na modelu free-to-play. Gracze wezmą udział w brutalnych starciach okraszonych komiksową oprawą graficzną.

Twórca Pitfall! uhonorowany

Adrian Werner, 28 stycznia 2010, 08:28

Organizacja AIAS (The Academy of Interactive Arts & Science) od tego roku wprowadziła nową kategorię do zestawu przyznawanych przez nią nagród. Pierwszym laureatem „Nagrody dla Pionierów” został David Crane, współzałożyciel Activision oraz człowiek, który podarował światu grę Pitfall!.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 października 2008)

Jiker, 9 października 2008, 10:52

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: kupujemy gry z YouTube.com, rozmawiamy dzięki Wii, testujemy nowe poziomy do Echochrome, zabawiamy się w Snake’a w LittleBigPlanet i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 września 2008)

Jiker, 4 września 2008, 10:15

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: analitycy o przyszłym sukcesie Spore, poznaliśmy kolejne utwory dla Guitar Hero: World Tour, będzie nowa wersja kolorystyczna Nintendo DS, już wkrótce otwarcie Good Old Games, kilka słów o potencjalnym dodatku do Halo 3, beta-testy LittleBigPlanet jeszcze w tym miesiącu. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (4-8 sierpnia)

Vercetti, 11 sierpnia 2008, 10:45

W minionym tygodniu po raz kolejny nie mieliśmy do czynienia z wysypem topowych tytułów. Na polskim rynku ukazało się zaledwie siedem nowości, a rodzimi dystrybutorzy postawili na obniżanie cen starszych produktów oraz zapowiadanie następnych reedycji. Nie, żebyśmy nie chcieli skorzystać, ale z utęsknieniem czekamy już na wrzesień.

Premiery gier w Polsce (7-13 lipca)

Vercetti, 14 lipca 2008, 10:25

Jedenaście premierowych gier trafiło do polskich sklepów w ubiegłym tygodniu. Był wśród nich długo oczekiwany, w pełni spolonizowany Mass Effect, stworzona w hołdzie zespołowi Aerosmith edycja Guitar Hero oraz oficjalna gra nadchodzących igrzysk olimpijskich w Pekinie, Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic Games.

Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)

Vercetti, 30 czerwca 2008, 15:50

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż 11 tytułów, spośród których największe kontrowersje wzbudziła z pewnością kolejne odsłona przygód Edwarda Carnby’ego, gra Alone in the Dark.

Pitfall Harry z nowymi przygodami tylko na Wii

Jiker, 13 maja 2008, 11:20

Gry z cyklu Pitfall sprzedały się już w ponad 10 milionach egzemplarzy. Nie dziwi więc fakt, że koncern Activision ani myśli rezygnować z eksploatacji tej marki. Świadczy o tym zapowiedź Pitfall: The Big Adventure – produkcji powstającej z myślą o konsoli Nintendo Wii.

Gwiazdorska obsada w grze The Incredible Hulk

vampire, 11 kwietnia 2008, 12:39

Koncern Sega poinformował, że wszyscy aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Louisa Leterriera partego na komiksie Stana Lee The Incredible Hulk zgodzili się użyczyć swoich głosów i podobizn do gry o tym samym tytule. Zobaczymy, więc i usłyszymy takie sławy jak Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, Tim Blake Nelson czy William Hurt.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 kwietnia 2008)

Jiker, 9 kwietnia 2008, 10:10

Poznaliśmy lokalizację finałów World Cyber Games 2009, premiera WorldShift opóźniona, Games for Windows Magazine przestaje być czasopismem, opóźnienie debiutu Growlanser: Heritage of War, aktualizacja HD-DVD – zapraszamy Was do lektury dzisiejszych „Wieści ze świata”.

Zapowiedziano Cipher Complex - nową grę akcji dla konsol nowej generacji

eLKaeR, 24 czerwca 2006, 08:44

Jak dotąd firmę developerską Edge of Reality znaliśmy głównie za sprawą gier, powstałych na bazie znanych licencji (np. Rybki z Ferajny). Jednak teraz utalentowani projektanci realizują całkowicie autorskie przedsięwzięcie elektroniczno-rozrywkowe, skrywane pod nazwą Cipher Complex. Docelowymi platformami sprzętowymi są konsole nowej generacji (wyłącznie PlayStation 3 i Xbox 360).