Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

New Media Generation: wyprodukowane gry

Imperium Azteków

Imperium Azteków

Zaginiona Tarcza Wikinga

Zaginiona Tarcza Wikinga

Hired Team: Trial

Hired Team: Trial

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące New Media Generation


"Play" 10/2002 już w kioskach

Sznur, 26 września 2002, 18:05

Dzisiaj do kiosków trafił kolejny numer nowego, pecetowego PLAYA z dwoma pełnymi wersjami gier. Zręczne połączenie elementów strategii i akcji zaowocowało godnym następcą Battlezone w postaci Hostile Waters: Antaeus Rising, a komplet uzupełnia w pełni spolszczona wersja strategicznej gry o przygodach dzielnego Erica pod tytułem End of Twilight: Zaginiona Tarcza Wikinga.

Recenzja: Zaginiona Tarcza Wikinga

Fajek, 2 kwietnia 2002, 10:46

Zaginiona Tarcza Wikinga to trójwymiarowa gra akcji z elementami cRPG, w której obserwujemy nasze poczynania z perspektywy trzeciej osoby. Jej akcja składa się z szeregu samodzielnych bitew połączonych jedną epicką historią, umiejscowioną na rajskich wyspach, w świecie skandynawskich bogów i herosów.

Patche, ach te patche...

Mariusz Klamra, 18 listopada 2001, 09:56

Kolejny dzień, kolejna porcja łatek –tym razem do Hired Team – Trial (swoją drogą kto daje w tytule słowo „Trial” – przecież kojarzy się to z wersją próbną albo testową), Independence War 2 i Comanche 4. Dzisiejsza ciekawostka to jednak patch, który powinien się ukazać, a którego najprawdopodobniej nie ujrzymy...

Super Klasyka po 9,90 zł...

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 09:09

W sprzedaży ponownie pojawiła się seria Super Klasyka, która obecnie „firmuje” Lemon Interactive (o tej firmie informowaliśmy już wczoraj...). Tym razem jej cena została ustalona na bardzo korzystnym poziomie – 9,90 zł za sztukę.

Nowa seria gier SUPER KLASYKA już niedługo w sklepach

Łosiu, 16 maja 2001, 08:52

Jeden z naszych krajowych dystrybutorów, firma CODA poinformował, iż już 21 maja do naszych sklepów trafi nowa seria gier pt. SUPER KLASYKA.

www.supergra.pl - Hired Team

Solnica, 17 kwietnia 2001, 16:25

Pismo SuperGra uruchomiło dziś stronę poświęconą Hired Team, grze akcji (FPS) stworzonej przez rosyjski zespół New Media Generation.