Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Starbound XONE2021

Witchbrook PCbrak danych

Plany wydawnicze na przyszłość

The Siege and the Sandfox2021

Starmancer2021

Eastward2021

Witchbrookbrak danych

Współpracujący z Chucklefish producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Chucklefish


Concerned Ape

Lunar Ray Games

Hidden Layer Games

Pixpil

Ominux Games

Cardboard Sword

Hopoo Games

Robotality

Robit Studios

W Polsce Chucklefish współpracuje z:


Techland

Wiadomości dotyczące Chucklefish


Stardew Valley otrzyma co-op na podzielonym ekranie

Adrian Werner, 17 października 2020, 09:02

Nachodząca aktualizacja 1.5 do Stardew Valley zapowiada się coraz lepiej. Ujawniono, że jedną z nowości będzie tryb kooperacyjny na podzielonym ekranie.

Stardew Valley 2 może powstać

Vergil, 10 września 2020, 15:34

Deweloper ConcernedApe jest obecnie pochłonięty pracą nad łatką 1.5 do gry Stardew Valley i nie myśli o dalszej przyszłości marki. Szanse na powstanie Stardew Valley 2 są jednak duże... podobnie jak na to, że pierwowzór otrzyma łatkę 1.6 i kolejne.

Twórca Stardew Valley teasuje nowości w wersji 1.5

Frozen, 5 września 2020, 11:54

Studio Concerned Ape nie ustaje w teasowaniu nadchodzącej aktualizacji Stardew Valley o numerze 1.5. Twórca gry wrzucił do sieci screenshot prezentujący kilka nowości, które przyniesie ze sobą następny update tytułu.

Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

qjin, 18 czerwca 2020, 13:01

Dzisiaj można otrzymać za darmo grę Pathway w Epic Games Store, która zastąpiła ARK: Survival Evolved i Samurai Shodown NeoGeo Collection.

Następna gra autora Stardew Valley nie będzie o rolnictwie

Adrian Werner, 12 lutego 2020, 09:33

Autor gry Stardew Valley zdradził, że jego następny projekt osadzony będzie w tym samym świecie, ale podejmie inną tematykę niż rolnictwo.

Miliony farmerów w Stardew Valley, wielki sukces gry

Jiker, 23 stycznia 2020, 11:34

Stardew Valley - symulator farmera autorstwa Erica Barone'a - może się pochwalić znakomitą sprzedażą. W ciągu czterech lat od premiery niezależną produkcję zakupiło 10 milionów graczy na całym świecie.

Stardew Valley z patchem 1.4. Do gry trafiło dużo nowej zawartości

Aquma, 27 listopada 2019, 11:50

Stardew Valley - niezależna gra RPG o życiu farmera - otrzymało aktualizację oznaczoną numerem 1.4, która dodaje sporo nowej zawartości i funkcji oraz naprawia szereg błędów.

Chucklefish komentuje sprawę wyzysku młodych programistów

XxX, 3 września 2019, 14:36

Doczekaliśmy się odpowiedzi studia Chucklefish na oskarżenia o wyzysk młodych programistów w trakcie tworzenia gry eksploracyjnej Starbound. Nie wszyscy są zadowoleni ze słów zawartych w oświadczeniu studia.

Premiera Pathway - turowej strategii w stylu Indiany Jonesa

AlexB, 11 kwietnia 2019, 10:06

Dziś na PC debiutuje Pathway, czyli taktyczna gra strategiczna/RPG w awanturniczych klimatach okresu międzywojennego, za stworzenie której odpowiada studio Robotality. Pierwsze recenzje branżowe tytułu są bardzo optymistyczne.

Twórca Stardew Valley czasowo wstrzymał prace nad nowym projektem

Adrian Werner, 15 grudnia 2018, 11:13

Twórca Stardew Valley ogłosił, że utworzy zespół zajmujący się dalszym rozwojem tego przeboju. Do czasu jego uformowania deweloper wstrzymał prace nad swoim nowym projektem.

Stardew Valley - rolniczy przebój dostanie wersję mobilną

Adrian Werner, 10 października 2018, 11:07

Rolnicze RPG Stardew Valley doczeka się wersji mobilnych. Gra trafi wpierw na iOS, a potem na Androida. Będzie to produkcja premium, pozbawiona mikropłatności.

Stardew Valley - premiera trybu multiplayer na PC

Ender, 1 sierpnia 2018, 20:08

Pecetowa wersja Stardew Valley otrzymała nową łatkę o numerze 1.3, która wprowadza długo zapowiadany tryb zabawy wieloosobowej, a także masę nowych eventów, przedmiotów oraz dekoracji. Łatka dostępna jest dla edycji gry w serwisie Steam oraz GOG.

Stardew Valley - tryb multiplayer na PC ukaże się 1 sierpnia

Serek, 21 lipca 2018, 10:17

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów prowadzenia wirtualnego gospodarstwa. Studio ConcernedApe udostępniło trailer z datą premiery trybu wieloosobowego do gry Stardew Valley. Posiadacze pecetów zagrają ze znajomymi 1 sierpnia, natomiast konsolowi gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

Twórcy Stardew Valley udostępniają wersję beta trybu wieloosobowego

Jakub Mirowski, 1 maja 2018, 14:31

Posiadacze Stardew Valley na Steamie mają już dostęp do otwartej bety aktualizacji, która wprowadzi do gry tryb wieloosobowy. Osoby korzystające z platformy GOG będą musiały poczekać jeszcze kilka dni.

Wydarzenie Archiwa Overwatch, coraz bliższy multiplayer w Stardew Valley i inne wieści

Movis, 11 kwietnia 2018, 15:12

Dziś piszemy o rozpoczęciu wydarzenia Archiwa Overwatch 2018 w strzelance od Blizzard Entertainment, rychłej aktualizacji z kooperacyjnym trybem wieloosobowym do Stardew Valley i darmowym weekendzie z PUBG na XONE. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.