Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hammerpoint Interactive

Firma producent


Wydawcy gier Hammerpoint Interactive

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Hammerpoint Interactive:


Arktos Entertainment Group

Wiadomości dotyczące Hammerpoint Interactive


War Z sprzedało się 2,8 mln egzemplarzy

Arantasar, 15 stycznia 2015, 12:30

Przedstawiciele studia Hammerpoint poinformowali, że gra Infestation: Survivor Stories (znana wcześniej jako War Z) rozeszła się w nakładzie ponad 2,8 miliona egzemplarzy.

Infestation: New Beginnings - kopia DayZ doczeka się spin-offa

Jakub Mirowski, 26 czerwca 2014, 17:35

Znany wcześniej jako The War Z kontrowersyjny sieciowy survival Infestation: Survivor Stories doczeka się spin-offa o tytule New Beginnings. Produkcja ma się pojawić w sieci jeszcze tej jesieni.

Infestation: Survivor Stories (The War Z) posiada już 1,3 mln zarejestrowanych użytkowników

Góral, 24 lipca 2013, 11:01

Infestation: Survivor Stories posiada ponad 1,3 mln zarejestrowanych graczy - poinformował deweloper gry, studio Hammerpoint Interactive. Produkcja, pomimo kiepskich ocen w branżowych mediach, cieszy się sporą popularnością.

Wieści ze świata (Infestation: Survivor Stories, War of the Roses) 20/6/13

Sarge, 20 czerwca 2013, 13:10

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji do War of the Roses, anulowanej grze Legacy of Kain: Dead Sun, a także o Infestation: Survivor Stories, czyli nowym tytule dla The War Z. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dishonored, War Z, Arma III, Guild Wars) 16/4/13

Sarge, 16 kwietnia 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC The Knife of Dunwall do gry Dishonored, ataku hakerskim na serwery War Z, aktualizacji strzelaniny Arma III, a także nadchodzącym evencie z okazji ósmej rocznicy serii Guild Wars. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Call of Duty, Black Ops II, War Z) 3/4/13

Sarge, 3 kwietnia 2013, 15:55

Dziś piszemy m.in. o nowych dodatkach DLC do gier Borderlands 2, Call of Duty: Black Ops II oraz Tomb Raider, ataku hakerów na grę War Z, a także terminie premiery Stealth Bastard. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Papo & Yo, War Z, Ouya, Tactical Intervention) 29/3/13

Sarge, 29 marca 2013, 15:35

Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Papo & Yo, ataku hakerskim na oficjalne forum War Z, dacie premiery konsoli Ouya, a także debiucie darmowej strzelaniny Tactical Intervention. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Atak hakerski blokuje serwery War Z

luckie, 4 stycznia 2013, 10:21

Kilka dni temu serwery War Z zostały zaatakowane, w związku z czym gracze doświadczali problemów z połączeniem. Dziś sytuacja zdaje się być opanowana, choć wciąż istnieje kłopot z wersją gry na Steamie.

Prawa do nazwy War Z zawieszone przez Amerykańskie Biuro Patentowe

luckie, 24 grudnia 2012, 12:08

Być może niefortunna gra War Z będzie musiała zmienić nazwę. Wytwórnia filmowa Paramount Pictures wystosowała niedawno wniosek do Amerykańskiego Biura Patentowego, w którym wyjaśnia, że tytuł produkcji studia Hammerpoint Interactive jest zbyt mocno zbliżony do ich nowego filmu – World War Z.

Afer związanych z War Z ciąg dalszy - podkradanie obrazków

sathorn, 20 grudnia 2012, 11:31

Jeden z czytelników serwisu Kotaku zauważył, że twórcy War Z niebezpiecznie mocno inspirowali się dziełami innych osób podczas tworzenia grafik promujących grę. Ile jeszcze niepochlebnych rzeczy usłyszymy o produkcji studia Hammerpoint Interactive?

The War Z wycofane ze sprzedaży na Steamie

Ender, 19 grudnia 2012, 21:15

W reakcji na oburzenie niektórych osób, które kupiły grę War Z w serwisie Steam, jego właściciel zdecydował się wstrzymać sprzedaż tytułu i zwrócić pieniądze wszystkim zainteresowanym klientom. Gracze zarzucają deweloperowi kłamstwo i promowanie opcji oraz zawartości, która nie była dostępna w nabytych kopiach gry.

Kontrowersje wokół War Z. Czy twórcy celowo wprowadzają klientów w błąd?

sathorn, 19 grudnia 2012, 12:32

Firma Hammerpoint Interactive, twórcy świeżo wydanego w usłudze Steam War Z, postawiła się w bardzo niewygodnej sytuacji. Społeczność graczy zarzuca jej, że celowo wprowadza klientów w błąd, a jej produkt jest zwykłym "skokiem na kasę".

War Z dostępne na platformie Steam

sathorn, 18 grudnia 2012, 10:47

Studiu Hammerpoint udało się zaskoczyć graczy i jeszcze przed końcem roku wypuścić War Z na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Kolejna gra o przetrwaniu w świecie zombie walczy o nasz czas i portfele.

Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce

Sarge, 5 grudnia 2012, 09:35

Zdobywająca coraz większą popularność gra War Z weszła w fazę beta, oferując większą mapę i kilka nowości wprowadzonych do systemu rozgrywki. Dotychczas gracze testowali produkcję studia Hammerpoint Interactive w wersji alfa.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, 007 Legends, War Z, Wii U) 17/10/12

Sarge, 17 października 2012, 12:25

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do Mass Effect 3, ekskluzywnej zawartości do gry 007 Legends w wersji na PlayStation 3, żywotności baterii w Pro Controller do Wii U, a także zwolnieniach w studiu Lionhead. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.