Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Revistronic

Firma producent


Wiadomości dotyczące Revistronic


Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

Jiker, 17 maja 2010, 12:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Fenimore Fillmore's Revenge

Redakcja GRYOnline.pl, 20 kwietnia 2009, 16:09

„Witaj w poradniku do gry Fenimore Fillmore's Revenge – trzeciej części gry przygodowej zapoczątkowanej w 1996 roku. Tym razem mamy do czynienia z nieco poważniejszą historią, w której przyjdzie nam kierować dorosłymi już bohaterami."

Zapowiedziano grę Project WITCHES

Metatron, 9 maja 2007, 08:19

Hiszpańskie studio deweloperskie Revistronic zapowiedziało przedstawioną w perspektywie trzeciej osoby grę akcji z elementami taktyki. Produkcja nosi roboczy tytuł Project WITCHES i pozwoli nam przenieść się do fantastycznego świata inspirowanego stereotypowaną wizją mrocznego średniowiecza. Gra ukaże się na konsole nowej generacji.

Nowe przygody Fenimore'a Fillmore'a mają wreszcie europejskiego wydawcę

eLKaeR, 7 maja 2006, 15:55

Opracowywana przez hiszpańskie studio Revistronic gra Fenimore Fillmore's Revenge nareszcie znalazła swojego wydawcę. Kolejną, po m.in. Fenimore Fillmore: The Westerner, pecetową przygodówkę z tytułowym kowbojem w roli głównej wprowadzi na europejski rynek francuska firma Micro Application. Rozpoczęcie dystrybucji gotowego produktu na Starym Kontynencie nastąpi w drugiej połowie bieżącego roku.

Wiemy więcej o przygodówce pt. Fenimore Fillmore's Revenge

eLKaeR, 30 lipca 2005, 12:12

Na początku maja bieżącego roku powiadomiliśmy Was, że oprawa wizualna kolejnej przygodówki z cyklu, do którego należy Fenimore Fillmore: The Westerner, ma nieco odbiegać od dotychczasowej stricte kreskówkowej konwencji. Istotnie tak będzie, ponieważ hiszpańska firma Revistronic ujawniła właśnie garść świeżych informacji na temat nowej gry wraz z pierwszymi oficjalnymi zrzutami ekranowymi.

"Zemsta" bohatera gry Fenimore Fillmore: The Westerner

eLKaeR, 4 maja 2005, 09:23

Trzy miesiące temu dowiedzieliśmy się, iż powstaje kolejna przygodówka z cyklu, do którego należy produkt o tytule Fenimore Fillmore: The Westerner. Teraz uzyskaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat nowej gry hiszpańskiej firmy Revistronic.

Będzie sequel Fenimore Fillmore: The Westerner

eLKaeR, 6 lutego 2005, 13:28

Przygodowa gra Fenimore Fillmore: The Westerner pewnie długo zachowa się w pamięci rodzimych entuzjastów elektronicznej rozrywki i to chyba głównie ze względu na tragiczną polską lokalizację językową, zaserwowaną klientom przez firmę dystrybucyjną Cenega – sprawa została zresztą poruszona w naszej recenzji. Tytułowy bohater niniejszej pozycji, czyli fajtłapowaty kowboj, ma już niebawem powrócić!

Poradnik: Fenimore Fillmore: The Westerner

Redakcja GRYOnline.pl, 18 sierpnia 2004, 16:42

Poradnik do zabawnej gry przygodowej The Westerner, w której stajemy do obrony naszego rancza na Dzikim Zachodzie. Solucja została podzielona na 8 rozdziałów i opatrzona zdjęciami niemal każdej wykonywanej czynności.

Westerner - wybierz pudełko

Fajek, 16 kwietnia 2004, 17:31

I ponownie Wy, gracze możecie zdecydować o tym, jak będzie wyglądało polskie pudełko gry – tym razem chodzi o Fenimore Fillmore: The Westerner, czyli kontynuację gry przygodowej o nazwie 3 Skulls of the Toltecs (Trzy czaszki Tolteków).

Sequel gry 3 Czaszki Tolteków zapowiedziany

Wojak, 6 stycznia 2004, 16:31

3 Skulls of the Toltecs, dość leciwa już gra przygodowa rodem z Hiszpanii, doczeka się kontynuacji. Fenimore Filmore: The Westerner, bo tak się będzie zwać druga część tej zabawnej gry, ponownie pozwoli nam wcielić się w dość nieudolnego kowboja, który tym razem pomoże biednym farmerom w walce ze złym ranczerem Starekiem (Starkiem?). Ów łobuz ciągle zagraża biednym ludziom, a ci nie mogą sobie z nim poradzić, bowiem stoi on na czele dużo lepiej uzbrojonej grupy bandytów i przy ich pomocy ciągle przeszkadza farmerom w pracy. Naszemu bohaterowi nie pozostanie więc nic innego, jak tylko pomóc pokrzywdzonym.

Listopadowy numer magazynu Play już w sprzedaży

Solnica, 23 października 2003, 12:58

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czeka na was od dzisiaj nowy, listopadowy numer magazynu Play. Na dołączonych doń trzech płytach CD znajdziecie między innymi aż pięć pełnych wersji gier (Sacrifice, Pro Beach Soccer, Moon Tycoon, Resurrection: Powrót Czarnego Smoka oraz Toon Car) a wewnątrz numeru jak zwykle wiele ciekawych tekstów na temat gier już wydanych jak i tych będących jeszcze w fazie produkcji: zapowiedzi, recenzje, testy, pojedynki, reportaże itp.

Łatka do Grouch PL

Sznur, 26 lipca 2002, 18:20

Dla wszystkich, którzy zakupili już najnowszy numer czasopisma „Play” (08/2002) i mieli kłopoty z zapisaniem stanu gry podczas zabawy w dołączoną do gazetki polską wersję gry Grouch, mamy dobrą wiadomość. Już dzisiaj dostępna jest łatka usuwająca tą niedogodność.

Recenzja Tooncar

Fajek, 12 października 2001, 11:35

Mówiąc „wyścigi” mamy zazwyczaj na myśli jakiegoś „kolina” albo innego „nid for spida”. Tymczasem na rynku pojawiają się gry, które daleko odbiegają w zamyśle swoich twórców od wyżej wspomnianych tytułów. Taką właśnie grą jest Tooncar.

Tooncar na półkach sklepowych...

Michał Bobrowski, 30 sierpnia 2001, 09:23

Firma Topware poinformowała, że gra „nie tylko dla najmłodszych...” Tooncar znalazła się w sprzedaży. Przypomnijmy, że są to wyścigi samochodowe, potraktowane z dość dużym przymrużeniem oka, oprawione w kolorową grafikę. Dodać należy, że gra dostępna jest w bardzo korzystnej cenie 19,95 zł.

Nowy konkurs na GRY-OnLine...

Michał Bobrowski, 23 sierpnia 2001, 09:29

Czy spodziewalibyście się, że gra, która na pierwszy rzut oka wydaje się być przeznaczona dla najmłodszych może mocno „wciągnąć” starych wyjadaczy? Ostatnim tego typu przykładem jest mój redakcyjny kolega Łosiu, który z sympatyczną grą Tooncar spędził już niejedną godzinę. Jeżeli chcesz do niego dołączyć, nic trudnego – po prostu weź udział w kolejnym konkursie na GRY-OnLine!