Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

SEK.ost

Firma producent


SEK.ost : wyprodukowane gry

ParaWorld

ParaWorld (PC)

The Wiggles

The Wiggles (PC)

Wydawcy gier SEK.ost

Wydawcy gier wyprodukowanych przez SEK.ost :


Deep Silver / Koch Media

Innonics

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące SEK.ost


Boosterpack do Paraworlda jednak się pojawił

Sargeras, 23 kwietnia 2007, 12:32

Gra ParaWorld, wydana pod koniec ubiegłego roku, oferująca wiele oryginalnych rozwiązań, okazała się finansową porażką. Doszło nawet do tego, że studio developerskie zostało rozwiązane, a wydawca Sunflowers postawił na tytule przysłowiowy krzyżyk. Wobec powyższego miłym zaskoczeniem dla fanów tej gry jest informacja o wydaniu boosterpacka. Co prawda dotyczy on tylko niemieckiej wersji, ale skoro już zadano sobie trud, to można mieć nadzieję, że boosterpack wyjdzie też dla wersji angielskiej. Znajdziemy w nim nowych bohaterów, nowe mapy dla trybu multiplayer, nowe bronie, poprawione zbalansowanie i inne.

ParaWorld nagrodzony za najlepszą ścieżkę dźwiękową

Metatron, 5 kwietnia 2007, 15:03

Ścieżka dźwiękowa do gry ParaWorld, wydanej w zeszłym roku niemieckiej strategii osadzonej w świecie prehistorycznym, skomponowana przez lipską firmę Genuin i nagrana przez Orkiestrę Filharmonii w Magdeburgu, otrzymała międzynarodową nagrodę za najlepszy instrumentalny soundtrack. Wyróżnienie przyznane zostało przez G.A.N.G. (Game Audio Network Guild).

Studio SEK zamknięte

Vercetti, 25 stycznia 2007, 12:15

Wczoraj na łamach naszego serwisu zamieściliśmy wiadomość, że niemiecki wydawca Sunflowers zakończył współpracę ze studiem Spieleentwicklungskombinat, odpowiedzialnym za stworzenie strategii ParaWorld. Powodem tej decyzji były niezadowalające wyniki sprzedaży RTS-a. Dzisiaj z kolei w sieci ukazały się informacje, że ekipa SEK została całkowicie rozwiązana.

Paraworld klapą - Sunflowers kończy współpracę z firmą SEK

Basza, 24 stycznia 2007, 10:30

Niemiecki wydawca – firma Sunflowers postanowiła skończyć współpracę ze studiem SEK.ost, które stworzyło dla niej grę Paraworld.

Add-on do ParaWorld łabędzim śpiewem studia Spieleentwicklungskombinat?

eLKaeR, 19 stycznia 2007, 17:44

W ubiegłotygodniowej recenzji strategia czasu rzeczywistego pt. ParaWorld otrzymała od nas ocenę 59%. Są jednak takie osoby, którym dzieło niemieckiej firmy Spieleentwicklungskombinat podobało się o wiele bardziej i zapewne użytkownicy ci ucieszą się z planowanego add-ona, który już wkrótce wyląduje w Internecie.

Paraworld – status „gold”

Vercetti, 21 sierpnia 2006, 15:03

Ojcowie The Wiggles, programiści ze studia SEK.ost zakończyli prace nad pecetową strategią Paraworld. Płytę z finalną wersją gry czeka teraz powielenie w tłoczni. Kopie dysku, zapakowane w eleganckie pudełka trafią do zachodnich sklepów w dniu 15 września 2006.

Wygraj 5000 euro, grając w demo Paraworld!

Vercetti, 20 sierpnia 2006, 13:05

Wersja demonstracyjna strategii Paraworld to nie tylko okazja do przetestowania dzieła twórców popularnego The Wiggles, lecz także możliwość zarobienia niemałych pieniędzy. Twórcy gry, programiści studia SEK.ost wraz z portalem MySkulls.com organizują konkurs, w którym do wygrania będzie okrągłe 5000 euro.

ParaWorld zadebiutuje we wrześniu, pojawi się również demo

Krystian Smoszna, 6 czerwca 2006, 10:01

W połowie ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o opóźnieniu prac nad grą ParaWorld. Premiera programu, który na rynku miał ukazać się w sierpniu, została przesunięta na jesień. Dziś możemy podać bardziej konkretny termin, a to za sprawą wypowiedzi przedstawiciela studia SEK, który udzielił wywiadu serwisowi Strategy Informer.

Paraworld znowu opóźniony

Vercetti, 19 maja 2006, 17:30

Niemal trzy lata temu świat obiegła wieść, że firma SEK pracuje nad strategią czasu rzeczywistego, zatytułowaną Paraworld. Pierwotnie gra, która zawiera także garść elementów RPG, miała ukazać się pod koniec 2004 roku. Programiści nigdy nie byli jednak zadowoleni z efektów swoich działań.

Sunflowers Interactive na targach E3

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:30

Firma Sunflowers Interactive Entertainment Software GmbH zdradziła swoje plany dotyczące rozpoczynających się na początku maja targów E3. Niemiecki wydawca, działający aktywnie na rynku od trzynastu lat, zamierza pokazać w Los Angeles dwa tytuły. Pierwszym z nich będzie Anno 1701, natomiast drugim ParaWorld.

Paraworld kolejny raz opóźniony

Krooliq, 8 lutego 2006, 14:57

Studio developerskie Sunflowers Interactive, odpowiedzialne za produkcję strategii o nazwie Paraworld, poinformowało dziś, że debiut rynkowy tego tytułu zostanie kolejny raz opóźniony. Aktualnie twórcy mówią, że program ukaże się pod koniec sierpnia bieżącego roku, ale dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

Premiera Paraworld dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 09:51

Na oficjalnej stronie gry Paraworld pojawiła się informacja z której wynika, że debiut rynkowy tej strategii produkowanej przez firmę Sunflowers Interactive, zostanie opóźniony w czasie.

Sunflowers i KOCH Media podpisały kontrakt

Krooliq, 28 kwietnia 2005, 12:49

Dziś firma Sunflowers podała do wiadomości, że jej najnowsze produkcje, czyli gry ANNO 3 oraz Paraworld będą dystrybuowane w niemieckojęzycznych państwach przez KOCH Media, a w pozostałych europejskich krajach firma ta będzie wydawcą w/w tytułów.

Paraworld w produkcji

ComCo, 6 czerwca 2003, 16:43

Ludzie z niemieckiego zespołu SEK (twórcy m.in. Wiggles) poinformowali, iż pracują obecnie nad nową, rozbudowaną strategią czasu rzeczywistego, o nazwie Paraworld (tytuł roboczy gry).

Od dzisiaj Wariorr Kings PL oraz Wiggles PL po 49,90

Fajek, 23 października 2002, 13:53

W dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiły reedycje gier Warrior Kings PL i Wiggles PL wydane w serii Fajna Cena. Obie gry są sprzedawane ze wszystkimi dodatkami i bonusowymi płytami, podobnie jak w dniu ich premiery.