Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Reflexive Entertainment

Firma producent wydawca

WWW: http://www.reflexive.net/

Adres: 21068 Bake Parkway Ste# 100, Lake Forest, CA 92630


Wydawcy gier Reflexive Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Reflexive Entertainment :


Mumbo Jumbo

Merscom

JoWooD Entertainment AG

Activision Blizzard

Wiadomości dotyczące Reflexive Entertainment


Zapłać dowolną kwotę za pakiet gier niezależnych w ramach akcji The Indie Gala

Sarge, 6 grudnia 2011, 09:30

Ruszyła akcja The Indie Gala, pozwalająca za dowolną kwotę zaopatrzyć się w pakiet gier niezależnych na PC. Jest to doskonała okazja na uzupełnienie swojej kolekcji, a także wsparcie organizacji charytatywnych.

Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej
Nowa wersja klasycznej gry zręcznościowej

Major Doktor Upiorna, 5 czerwca 2007, 13:53

Z grą Breakout lub jakąkolwiek jej konwersją miał do chybaczynienia każdy miłośnik elektronicznej rozrywki. Wszystkim fanom tej pozycj przekazujemy dobrą wiadomość – na horyzoncie pojawiła się kolejna wariacja na jej temat zatytułowana Ricochet Infinity, która ma wprowadzić wiele świeżości w stosunku do swojego klasycznego pierwowzoru.

Nadchodzi MMORPG osadzony w uniwersum Star Trek?
Nadchodzi MMORPG osadzony w uniwersum Star Trek?

ComCo, 7 września 2004, 09:35

Fani wykryją wszystko, przed fanami nic się nie ukryje! Pomimo faktu, iż na oficjalnej witrynie Star Trek widnieje sporej wielkości obrazek, zapowiadający powstanie kolejnej gry związanej z tym uniwersum, redaktorzy witryny Sci-Fi: Universe postanowili dokładniej zbadać sprawę, zanim jakiekolwiek oficjalne doniesienia ujrzą światło dzienne. I, co tu dużo ukrywać, zrobili to bardzo skutecznie.

Shadow Ops: Red Mercury potrzebuje testerów

Speed, 17 czerwca 2004, 08:54

Poszukiwacze wszelkiej maści buraczków – uwaga! Studio developerskie Zombie VR Studios, odpowiedzialne za popełnienie gry z gatunku first person shooter (FPS), zatytułowanej Shadow Ops: Red Mercury, szuka chętnych osób na stanowisko beta testera dla ww. pozycji.

Październikowy numer ŚGK z Zax: The Alien Hunter

Sznur, 25 września 2002, 16:36

Październikowe wydanie ŚGK (10/02) ukaże się w sprzedaży 27 września. Dwa dyski CD zawierają m.in. pełną wersję wydanej pod koniec 2001 roku gry Zaz: The Alien Hunter, łączącej elementy przygodowe, zręcznościowe i charakterystyczne dla gier cRPG. Gra zostanie przygotowana w polskiej wersji językowej. W numerze szczególnie interesująca może być recenzja gry Medieval: Total War, zdecydowanego kandydata do tytułu strategii roku.

Galaktyczny Wojownik atakuje sklepy

Fajek, 12 grudnia 2001, 13:19

Uff... dzisiejszy dzień „obrodził w premiery”. Kolejną grą, którą można już nabyć w sklepach jest ZAX: Galaktyczny Wojownik wydany przez CD Projekt.

Beta Test ZAX: The Alien Hunter

Fajek, 21 listopada 2001, 10:36

ZAX: The Alien Hunter to gra z gatunku action/adventure, w której gracze wcielają się w postać Zax’a, żołnierza który rozbił się na obcej planecie zagrożonej wybuchem supernowej oraz zamieszkałej przez masę nieprzyjaźnie nastawionych istot. Koncepcyjnie tytuł ten bazuje na Diablo i stara się korzystać z wielu rozwiązań zastosowanych w grze Blizzarda.

ZAX: Galaktyczny Wojownik - data premiery

Solnica, 15 października 2001, 17:44

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, 28 listopada w sklepach na terenie naszego kraju pojawi się gra zręcznościowa ZAX: Galaktyczny Wojownik.

World War III i Zax: The Alien Hunter “ozłocone”

Solnica, 21 sierpnia 2001, 09:56

Kolejne dwa tytuły wydawane na świecie przez JoWood: stworzona przez polski zespół Reality Pump strategia czasu rzeczywistego World War III i gra akcji Zax: The Alien Hunter z Reflexive zostały ukończone i wkrótce trafią na półki sklepowe.

Wieczorne nowości w dziale Pliki

Solnica, 3 sierpnia 2001, 22:11

Zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie znajdziecie jeszcze cieplutkie dema dwóch gierek: ZAX: The Alien Hunter i From Dusk Till Dawn oraz film z najnowszej odsłony piłki nożnej z EA czyli FIFA 2002.

CD Projekt polonizuje grę akcji ZAX: The Alien Hunter

Sznur, 25 lipca 2001, 17:56

Firma CD Projekt przygotowuje się do wydania w Polsce interesującej gry akcji zatytułowanej ZAX: The Alien Hunter, nad którą pracuje zespół Reflexive Entertainment. W grze zostaniemy prawdziwym żołnierzem Galaktycznego Imperium, który lądując awaryjnie na nieznanej planecie walczy o przetrwanie.

Jeszcze jedna gra trafiła dziś do tłoczni

Mariusz Klamra, 9 marca 2001, 16:08

Wygląda na to, że lekki marazm, jaki zapanował na początku roku jeśli chodzi o nowe gry, powoli dobiega końca. Dziś do tłoczenia trafiła jeszcze jedna ciekawa gra – Star Trek: Away Team, wydawany przez Activision.