Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Masthead Studios: wyprodukowane gry

Guns and Robots

Guns and Robots

Earthrise: First Impact

Earthrise: First Impact

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Masthead Studios


Wieści ze świata (Guns and Robots, Ouya, Kingdom Hearts, THQ) 25/1/13

Sarge, 25 stycznia 2013, 12:10

Dziś piszemy m.in. o starcie otwartych beta testów gry Guns and Robots, zmianach wprowadzonych w kontrolerze do konsoli Ouya, możliwych pracach nad nową odsłoną serii Kingdom Hearts, a także nadchodzącej licytacji kolejnych marek należących jeszcze do upadającej firmy THQ. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ruszyły zapisy na beta testy sieciowej strzelanki GUNS and ROBOTS

Adrian Werner, 21 października 2012, 08:15

Bułgarskie MastHead Studios uruchomiło rejestracją na nadchodzącą betę sieciowej GUNS and ROBOTS.

Skasowane MMORPG Earthrise ożyje pod koniec tego roku za sprawą studia SilentFuture

Adrian Werner, 13 maja 2012, 12:56

Mamy dobre wieści dla graczy, którym nie spodobało się zamknięcie serwerów MMORPG Earthrise. Gra została bowiem przejęta przez nowe studio, które zamierza ją przestawić na model darmowy z mikropłatnościami.

Wieści ze świata (Ghost Recon Online, Earthrise, Unreal Engine 4, City Interactive) 10/2/12

Sarge, 10 lutego 2012, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wyróżnieniach dla polskiej firmy City Interactive, zamkniętych beta testach gry Tom Clancy's Ghost Recon Online, dodatku DLC do symulatora Take On Helicopters oraz prezentacji silnika graficznego Unreal Engine 4.

Gra MMO Earthrise niedługo bez opłat abonamentowych

DogGhost, 23 listopada 2011, 08:07

Firma Masthead Studios poinformowała, że od początku grudnia gra MMO Earthrise stanie się darmowa dla dotychczasowych nabywców, a od przyszłego roku przekształci się na model free to play z mikrotransakcjami.

MMO Earthrise darmowe od przyszłego roku

Adrian Werner, 16 listopada 2011, 20:46

Earthrise to kolejne MMO, które porzuci abonamenty na rzecz modelu darmowego z mikropłatnościami.

Postapokaliptyczne MMO Earthrise ruszyło

Hed, 5 lutego 2011, 11:17

Ekipa z Masthead Studios ogłosiła start gry sieciowej Earthrise, która przenosi graczy do postapokaliptycznego świata przyszłości. Produkcję reprezentującą gatunek MMORPG i obarczoną miesięcznym abonamentem można kupić w formie cyfrowej na stronie oficjalnej lub w sklepach internetowych za niecałe 50 euro (czyli około 200 złotych).

Ujawniono datę premiery i wymagania sprzętowe gry Earthrise

Olek, 28 grudnia 2010, 17:54

Niezależne, bułgarskie studio deweloperskie Masthead poinformowało o nowym terminie wydania gry Earthrise, która wcześniej zapowiadana była już na rok 2009 i 2010. Postapokaliptyczna produkcja z gatunku MMORPG ukaże się w cyfrowej dystrybucji 4 lutego 2011 roku. Zagadką pozostaje, na jakich zasadach gra będzie udostępniana graczom.

Przegląd gier MMO (03/02/2010)

Rock Alone, 3 lutego 2010, 10:08

Serdecznie zapraszam do najnowszego Przeglądu MMO. Na tapecie sporo pozycji MMO z gatunku science fiction, który w znacznym stopniu, aczkolwiek przypadkowo zdominował dzisiejszy artykuł. W menu mamy więc Global Agendę, postapokaliptyczne Fallen Earth oraz Earthrise. Honoru fantastyki broni Warhammer Online wspierany przez darmową acz zaskakującą jakościowo Allods Online. Pozwoliłem sobie również na realizację moich felietonowych zapędów w tekście „Czy jesteśmy skazani na WoW?”.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 stycznia 2009)

Jiker, 6 stycznia 2009, 13:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Radiant Silvergun z szansami na Xbox Live Arcade, łatka do Crysis: Warhead już niedługo, wystartowały zapisy na beta-testy Earthrise, patch do Gears of War 2 jeszcze w styczniu, Azo Studios kolejną inicjatywą byłych członków Rainbow Studios oraz GameBryo i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano Earthrise, postapokaliptyczną grę MMO

Metatron, 24 stycznia 2008, 13:13

Niezależne bułgarskie studio deweloperskie Masthead Studios ogłosiło ciekawie zapowiadającą się grę MMO, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Earthrise, bo tak nazywać się będzie wspomniana produkcja, przeniesie graczy w postapokaliptyczną przyszłość.