Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

TikGames

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące TikGames


Studio TikGames rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na grę o Laleczce Chucky
Studio TikGames rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na grę o Laleczce Chucky

Sarge, 18 października 2012, 12:55

Studio TikGames zbiera pieniądze w serwisie Kickstarter na dokończenie produkcji gry Chucky: Wanna Play?, w której wcielimy się w tytułową Laleczkę Chucky. Mimo dość nośnego tematu, projekt cieszy się bardzo małym zainteresowaniem wśród użytkowników platformy.

Square-Enix zapowiada platformówkę Scarygirl

Adrian Werner, 7 stycznia 2012, 18:13

Firma Square-Enix zapowiedziała kolejną grę, która wydana zostanie w dystrybucji elektronicznej. Okazała się nią być platformówka Scarygirl.

Powstanie gra na podstawie horrorów o laleczce Chucky

Hed, 20 maja 2011, 09:55

Studio TikGames pracuje nad grą na podstawie horrorów o sadystycznym mordercy, który przyjął pośmiertnie rolę pamiętnej Laleczki Chucky, aby nękać kolejne ofiary i przy okazji straszyć nastolatków przed telewizorami. Produkcja bazująca na serii horrorów z elementami czarnej komedii trafi na konsole i pecety pod koniec tego roku.

Texas Hold’em dla Xboxa 360 już dostępne – za darmo!

BK, 23 sierpnia 2006, 12:27

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o nowej promocji, którą Microsoft szykował dla użytkowników Xbox Live. W ciągu 48 godzin od premiery, gra Texas Hold’em miała być dostępna do pobrania za darmo.

Texas Hold 'Em dla Xboxa 360 do pobrania za darmo w ciągu 48 godzin od premiery

BK, 16 sierpnia 2006, 15:26

Nowa pozycja przeznaczona dla konsoli Xbox 360, Texas Hold 'Em, dostępna będzie dzięki usłudze Xbox Live Arcade. Aby zachęcić użytkowników do jej pobierania, Microsoft zdecydował się na nietypową promocję i udostępni ją przez pewien czas za darmo!